Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no Ty masz akurat z głowy ale fakt, że jak trzeba wymienić to ......... no :decayed:

o ile M@riucha TO miał na myśli

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miał miedzy innymi to :tongue4:

AndyN - ksiazke masz na bank prawdziwa...

Opublikowano

AndyN[/b] - ksiazke masz na bank prawdziwa...

a skąd te wnioski drogi Sherlock'u ? :decayed:

Opublikowano

m@riucha bardzo zaluje do dzis, ze nie wzial 2.5, wiec zrozum chlopa... :evil::kox::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tiaaaaa

wręcz jestem szczęśliwy że mam paździochowe 1.9, ostatnio widziałem rachunek sąsiada za wymianę wałków, rozrządu, odmy i jeszcze innych bebechów z jego A6 2.5 2003r i nie wiem czy tyle wydałem na wódę w życiu co on za reanimacje swojego autka w ASO. Jedyny plus że poszło w koszty firmy

Ps. Michaił wiedziałem że od razu na to wpadniesz :hi:

Opublikowano

a skąd te wnioski drogi Sherlock'u ? :decayed:

Robert nie kupilby auta z podejrzanymi papierami, czy historia... znam go.

Opublikowano

a skąd te wnioski drogi Sherlock'u ? :decayed:

Robert nie kupilby auta z podejrzanymi papierami, czy historia... znam go.

:th:

Opublikowano

AndyN[/b] - ksiazke masz na bank prawdziwa...

a skąd te wnioski drogi Sherlock'u ? :decayed:

chyba własnymi ręcami ją wypisywał :laghing2: to wie czy ori czy nie ori (chyba jeszcze pamiętacie jego podpis "ori polaczek michałek" czy jakoś tak)

Opublikowano

ORI POLAK MICHAŁEK nie jest autorem ksiazek serwisowych Waszych B6 :evil::kox: Wszelkie ploty dementuje :tongue4:

Opublikowano

OT: Dostałem dziś kwity z DE :dance:

Pojechałem zrobić przegląd rejestracyjny. "Pan wjedzie, hamulce sprawdzimy. -Ale to quattro jest. - Aha, to nie. To tylko zawieszenie sprawdzę" :evil:

Trafiłeś na normalnych diagnostów, ja jak robiłem pierwszy przegląd nie wiedząc że można w czasie niego zepsuć napęd dałem gościowi ze 2 razy próbować sprawdzać

hamulce z tyłu :wallbash:

Ps. Fajna fura, tylko ma jeden duży feler he,he

o co chodzi z tym psuciem napedu na przegladzie ?? ktos moze mi to wytlumaczyc ??

Opublikowano

o co chodzi z tym psuciem napedu na przegladzie ?? ktos moze mi to wytlumaczyc ??

no jak w Q strzelisz block'a na rolkach tylko jednej osi to chyba można się domyslać w co uderzy różnica w rozdziale napędu :decayed: ...To...r...s... :naughty:

Opublikowano

Ja to juz nie pamietam nawet jak w moim przypadku bylo na przegladzie... :confused4:

Opublikowano

Ja to juz nie pamietam nawet jak w moim przypadku bylo na przegladzie... :confused4:

może rozwalił Torsena i masz FWD tylko o tym nie wiesz :decayed:

Opublikowano

Widze Adaś, ze forum juz Cie pochlonelo na maksa :decayed:

Opublikowano

Widze Adaś, ze forum juz Cie pochlonelo na maksa :decayed:

Fakt, Adas jedzie ostro po wszytkich wątkach :naughty:

Opublikowano

Fakt, Adas jedzie ostro po wszytkich wątkach

zastępuje swojego dyra to mam wolny czas - jak to dyrektorzy w pracy :decayed:

to co może MOderatora mi dacie wkońcu :naughty:

Opublikowano

to co może MOderatora mi dacie wkońcu :naughty:

Na Klubowicza się najpierw szarpnij :polew:

Opublikowano

Na Klubowicza się najpierw szarpnij

bardzo chętnie :decayed:

Opublikowano

bardzo chętnie :decayed:

Nooooooooooooooooo, szybko Adaś działasz :polew:

Opublikowano

jutro VIP ...w poniedziałek ADMIN :decayed: :decayed: :polew:

Opublikowano

jutro VIP ...w poniedziałek ADMIN :decayed: :decayed: :polew:

A we wtorek zabierasz nas do Sofii :naughty::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.