Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tacy fachowcy tam byli, że na więcej się boją :decayed:

nie są pewni czy dobrze poskładali wszystko :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na 50.000? :shocked:

Nie robil rozrzadu razem z walkami?

Robił wsio co mogło wyjść źle w silniku.

Jak pisałem wcześniej faktura poszła w koszty firmy a że ma duuuże obroty w branży reklamowej to się chłopak nawet nie zmarszczył na tą sumę.

Ostatnio coś pobąkiwał o zmianie na jedno z poniższych autek: Q7, Touareq +RAV4 for wife, X5, Mercedres R lub GL; co byście wybrali? (tylko na chwilkę zapomnijcie że jesteście na forum :audi: i w kieszeni macie kluczyki od nich)

Opublikowano

Q7 4.2 TEDEI + Matiz for wife :naughty::kox:

Opublikowano
Matiz for wif

są bardziej humanitarne sposoby na pozbycie się żony :evil:

Opublikowano

Q7 4.2 TEDEI + Matiz for wife :naughty::kox:

On jest głupi i kocha swoją żonę (albo dzieci które z nią jeżdżą) więc chce dla niej bezpieczny podniesiony samochód. Ja bym ja bardziej widział w mini, ładna dziewucha więc by jej pasowało.

Why Q7 a nie inne?

Opublikowano

Why Q7 a nie inne?

bo reszta to kible .... :naughty:

Opublikowano

Mysle, ze Touareg + Ravka dla zony to dobra opcja.

Jesli to ta najnowza ravka to oniak ja ostatnio wychwalal.

Mozna tez rozwazyc Tiguana...

A Q7 to Q7...

Opublikowano

Ravka ciekawy samochodzik za 130 tyś mamy full opcje ,w prawdzie haldex ale można go spiąć do 40 KM/h , ale wielka krecha za spalanie 177 KM nie pałowany klekot a średnia 12 L na 100 km , lekka przesada .

12 L pali też Q7 4.2 TDI bryka godna polecenia , dzwięk silnika jak w benzynie, jakość wykonania ,prowadzenie no i prawdziwe Q a nie jakieś haldexy.

A jeśli już BMW to poczekałbym na X6 które kosztuje tyle samo co X5 a będzie o wiele ciekawszym samochodem.

Opublikowano

Mysle, ze Touareg + Ravka dla zony to dobra opcja.

Jesli to ta najnowza ravka to oniak ja ostatnio wychwalal.

Mozna tez rozwazyc Tiguana...

A Q7 to Q7...

Ciekawy jestem czy poprawili jakość wykonania Tuarega, Tiguan jest chyba za mały i za młody model.

Ravka oczywiście nowa z salonu 2.0D4D

Q7 4.2TDI do 300tys netto jest dość "cienko" wyposażony jak na tą klasę auta. Musiałby brać 3.0 a po gwarancji rezać go. W ostateczności benzynka bo jest sporo tańsza ale spalanie przy jego jeździe powaliłoby na nogi

Zapomniałem powiedzieć że najprawdopodobniej po 3 latach będę od niego odkupywał autko więc zależy mi aby wybrał coś dobrego. We wrześniu proponował mi swoje A6 ale biorąc pod uwagę ostatnie przygody z nią to dzięki Bogu i Partii nie kupiłem jej :> Wcześniej pisałem że to rok 2003, ale się pomyliłem i jest ona z marca 04 więc chyba nie powinna już mieć problemów z wałkami

Opublikowano

a ja bym wybrał czarnego GL - bardzo mi się podoba :th: lub Q7 ale musiałbym test drajwy odbyć najpierw :wink4:

Opublikowano

Wcześniej pisałem że to rok 2003, ale się pomyliłem i jest ona z marca 04 więc chyba nie powinna już mieć problemów z wałkami

:shocked:

No nie powinna... a moze go ASO nacielo poprostu. Kij wie...

O tym Tiguanie pisalem w sensie auta dla zony.

Opublikowano

Wie ktoś może gdzie w Wawie polerują felgi ? Ile kosztuje wypolerowanie 17 ' ?

Opublikowano

Wie ktoś może gdzie w Wawie polerują felgi ? Ile kosztuje wypolerowanie 17 ' ?

Ja mam taki namiar:

http://fajna-felga.pl/kontakt.html

Zapytaj jeszcze poźka, bo on ostatnio coś ze swoimi paździochami robił.

Opublikowano

Zapytaj jeszcze poźka, bo on ostatnio coś ze swoimi paździochami robił.

robil robil ...malowal na różowo .... :polew:

Opublikowano

przesladujesz goscia .... :naughty:

Nie przesadzaj, Michałek i Gracek to kumple.

Gadają ciągle przez GG, wymieniają się fotkami, doświadczeniami także nie nazwałbym tego prześladowaniem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A któż to taki ????

Opublikowano

Wie ktoś może gdzie w Wawie polerują felgi ? Ile kosztuje wypolerowanie 17 ' ?

polerowanie 18" z mojego podpisu 400 paczki

prostowanie 18" na maszynie - 230 komplet

Opublikowano

A któż to taki ????

Nie znasz Gracka - przyjaciela Flyera ??? :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.