Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taka cisza jakas sie zrobila. Ciekawe co dzikusy szykują na 1 kwietnia...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raggaman wszystkiego najlepszego..... :drunk: :drunk: :drunk:

raggaman - najlepszego :drunk:

Dziekuje :th:

raggaman - Ty też rodzony 1 kwietnia jak ja ?

To najlepszego :drunk: :drunk: :drunk::tonguemad:

Jeżeli tak to mam nadzieję że pijesz od rana .... ja już puchnę :kwasny:

hyhy nie ma lepszej daty niz 1 kwiatnia :kox::thumbup::drunk: :drunk: :drunk:

Co do picia to dziś nie zabaradzo ..troszeczkę :naughty: ...ale napewno odkuje sie w innym terminie :decayed:

Opublikowano

Jak tam ogry, wróciły już jakieś ze spota? :tongue4:

Oniak , Poziek to względem mojego afta i reszta chałastry, może zrobimy jakiegoś spota upalanego, porównanie autek z podobnymi mocami, np na TVN-ie. Jakieś kamerki, filmy, byśmy potworzyli coś na wzór http://poziek.wrzuta.pl/film/gYJTPXi2Nd/dscn3426 i http://poziek.wrzuta.pl/film/8fS4lT5zx1/dscn3432[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2008, 21:42 _________________________________________________Ukiśniemy w tej Promenadzie, a tak by się coś działo, może ktośby się rozjebał :kox:, albo psy by nas spisały, nie Oniak?? :tongue4:

Opublikowano

Jak zrobie zielonego kibla to chętnie sie pobawię , ale teraz to już nie ma co sprawdzać . A psy to mnie zwinęły ostatnio koło domu ehh.

Dzisiaj mam nieobecność na spocie .

Opublikowano

Raggaman, wszystkiego naj :th:

Opublikowano

kurfa...znowu padła mi przepływka... :thumbdown::wallbash::mysli:

Opublikowano

kurfa...znowu padła mi przepływka... :thumbdown::wallbash::mysli:

Jak padła ??? ZNOWU ??????????????????? :shocked:

Opublikowano

Nie wiem kurde o co biega...jutro spisze numer bo ma dwa - audi i numer boscha...może w IC taniej będzie...dopóki nie przerobie dolotu to mogą padać...jestem zszokowany :shocked:

Opublikowano

Nie wiem kurde o co biega...jutro spisze numer bo ma dwa - audi i numer boscha...może w IC taniej będzie...dopóki nie przerobie dolotu to mogą padać...jestem zszokowany :shocked:

No to jest dziwne i to bardzo.

Weź Ty w końcu zrób porządnie to auto, bo przecież to się ciągnie i ciągnie.

Opublikowano

w weekend dolot itp a w czwartek strojenie...

Opublikowano

Tosik, ależ ta Twoja siostra jest szalona za kierownicą. Ten passat jest krzywy, czy skrzywiło go tak po tym bocznym poślizgu? Poważnie mówie, passat zostawia 4 ślady. A co lepsze przed tym małym poślizgiem tego nie widziałem. Możliwe to to...? :mysli:

Opublikowano

Jak tam ogry, wróciły już jakieś ze spota? :tongue4:

Oniak , Poziek to względem mojego afta i reszta chałastry, może zrobimy jakiegoś spota upalanego, porównanie autek z podobnymi mocami, np na TVN-ie. Jakieś kamerki, filmy,

słuszna koncepcja ...

Opublikowano

Jak tam ogry, wróciły już jakieś ze spota? :tongue4:

Oniak , Poziek to względem mojego afta i reszta chałastry, może zrobimy jakiegoś spota upalanego, porównanie autek z podobnymi mocami, np na TVN-ie. Jakieś kamerki, filmy,

słuszna koncepcja ...

Prawda. :cool:
Opublikowano

Jak tam ogry, wróciły już jakieś ze spota? :tongue4:

Oniak , Poziek to względem mojego afta i reszta chałastry, może zrobimy jakiegoś spota upalanego, porównanie autek z podobnymi mocami, np na TVN-ie. Jakieś kamerki, filmy,

słuszna koncepcja ...

Prawda. :cool:

prawda ,prawda .. ile mozna siedziec w betonowym bunkrze .... :naughty:

Opublikowano

Oniak pisząc posta właśnie myślałem o "kiblu" jak go nazwałeś, a Poź wiem,że będzie się stroił, więc... sprawdzenie obowiązkowe.

Cała reszta nie zainteresowana? np. dziś Maximus wieczorem, albo inny TVN? :tonguemad:

Opublikowano

Cała reszta nie zainteresowana? np. dziś Maximus wieczorem, albo inny TVN? :tonguemad:

Maximus pasuje jak najbardziej .... :naughty:

Opublikowano

Witam Wawke! :hi:

Mam gorącą prośbę. Znalazłem w necie autko które stoi w komisie

przy alei Krakowskiej 178. Jest to Peugeot Partner z 2003 roku.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T599472

Szukam właśnie takiego do firmy. Czy ktoś z Was był by dzisiaj

w pobliżu? Chodziło by tylko o stwierdzenie czy autko jest

godne uwagi. Będę bardzo wdzięczny :notworthy:

Opublikowano

Witam Wawke! :hi:

Mam gorącą prośbę. Znalazłem w necie autko które stoi w komisie

przy alei Krakowskiej 178. Jest to Peugeot Partner z 2003 roku.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T599472

Szukam właśnie takiego do firmy. Czy ktoś z Was był by dzisiaj

w pobliżu? Chodziło by tylko o stwierdzenie czy autko jest

godne uwagi. Będę bardzo wdzięczny :notworthy:

przecież to benzyna :thumbdown:

Opublikowano

Tosik, ależ ta Twoja siostra jest szalona za kierownicą. Ten passat jest krzywy, czy skrzywiło go tak po tym bocznym poślizgu? Poważnie mówie, passat zostawia 4 ślady. A co lepsze przed tym małym poślizgiem tego nie widziałem. Możliwe to to...? :mysli:

nie szalona tylko jeździ autem z dobrym silniczkiem a nie jakimiś "kuchenkami gazowymi" czy na pralkach (jak to jest w jednej z reklam w radio :polew: ) :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.