Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecież to benzyna :thumbdown:

Tak, ale właśnie o to chodzi. :rolleyes:

Mamy parę szybszych samochodzików i maszyn na benzynę.

Na tą chwilę cały vat nam ucieka, a tak będzie ok... :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tosik, ależ ta Twoja siostra jest szalona za kierownicą. Ten passat jest krzywy, czy skrzywiło go tak po tym bocznym poślizgu? Poważnie mówie, passat zostawia 4 ślady. A co lepsze przed tym małym poślizgiem tego nie widziałem. Możliwe to to...? :mysli:

nie szalona tylko jeździ autem z dobrym silniczkiem a nie jakimiś "kuchenkami gazowymi" czy na pralkach (jak to jest w jednej z reklam w radio :polew: ) :tongue4:

Czepiasz sie jak komornik pustej szafy. :wink4: Ja po prostu chciałem zwrócić uwagę na to, że pasek się skrzywił..

Opublikowano

Ja po prostu chciałem zwrócić uwagę na to, że pasek się skrzywił..

:shocked: czym Wy jezdzicie ... ?

Opublikowano

przecież to benzyna :thumbdown:

Tak, ale właśnie o to chodzi. :rolleyes:

Mamy parę szybszych samochodzików i maszyn na benzynę.

Na tą chwilę cały vat nam ucieka, a tak będzie ok... :evil:

A nie lepiej Żuka za 1000zł kupić? :>

Opublikowano

przecież to benzyna :thumbdown:

Tak, ale właśnie o to chodzi. :rolleyes:

Mamy parę szybszych samochodzików i maszyn na benzynę.

Na tą chwilę cały vat nam ucieka, a tak będzie ok... :evil:

A nie lepiej Żuka za 1000zł kupić? :>

Hy, hy... :> Też o tym myślałem, ale jednak dałem spokój.

Trochę się przyda taki dostawczak, a Żukiem to nie wiem

kto by pojechał :sick3:

Opublikowano

No przeca Żuk też ma kierownicę :polew: i nawet pedał hamulca.

Opublikowano

Pedal ma... ale hamulcow niet :P

Opublikowano

Panowie

Potrzebuje lampy przednie do B6 pożyczyć na pare dni :naughty:. Zmieniam na bixenon i robie transakcje wymienna. Potrzebuje je tak max na tydzien. Ma ktos na luzie, najlepiej zwykle h*.

Opublikowano

Cała reszta nie zainteresowana? np. dziś Maximus wieczorem, albo inny TVN? :tonguemad:

Maximus pasuje jak najbardziej .... :naughty:

dla mnie za krótki odcinek...nie zdążę Norbiemy 5 długości wklepać... :naughty:

Opublikowano

Tosik, ależ ta Twoja siostra jest szalona za kierownicą. Ten passat jest krzywy, czy skrzywiło go tak po tym bocznym poślizgu? Poważnie mówie, passat zostawia 4 ślady. A co lepsze przed tym małym poślizgiem tego nie widziałem. Możliwe to to...? :mysli:

nie szalona tylko jeździ autem z dobrym silniczkiem a nie jakimiś "kuchenkami gazowymi" czy na pralkach (jak to jest w jednej z reklam w radio :polew: ) :tongue4:

Czepiasz sie jak komornik pustej szafy. :wink4: Ja po prostu chciałem zwrócić uwagę na to, że pasek się skrzywił..

oj wiem, ale sam to on się nie skrzywił :gwizdanie:

Opublikowano

Cała reszta nie zainteresowana? np. dziś Maximus wieczorem, albo inny TVN? :tonguemad:

Maximus pasuje jak najbardziej .... :naughty:

dla mnie za krótki odcinek...nie zdążę Norbiemy 5 długości wklepać... :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Michał a do czego są podeszwy butów kierowcy Żuka - do hamowania :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

A tak poza tematem, to mam nadzieję, że nasz nowy kolega co przyjechał po filtry i oleje przyjedzie jeszcze do nas :tongue4:

Wczoraj nie dość, że zrobiliśmy go w balona to jeszcze tak strasznie skrytykowaliśmy mu autko :polew: :polew: :polew:

Jesteście wredni - cytat dnia wczorajszego:

"... ta szpara między reflektorem a maską jest tak wielka, że można by przez nią rozrząd wymienić ..." :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

A tak poza tematem, to mam nadzieję, że nasz nowy kolega co przyjechał po filtry i oleje przyjedzie jeszcze do nas :tongue4:

Wczoraj nie dość, że zrobiliśmy go w balona to jeszcze tak strasznie skrytykowaliśmy mu autko :polew: :polew: :polew:

Jesteście wredni - cytat dnia wczorajszego:

"... ta szpara między reflektorem a maską jest tak wielka, że można by przez nią rozrząd wymienić ..." :laghing2: :laghing2: :laghing2:

nom, to było dosyć ostre przyjęcie :gwizdanie:

Opublikowano

Pedal ma... ale hamulcow niet :P

Tak samo jest z kierownicą - ma, ale i tak jeździ jak chce. W ogóle te żuki to lubią np. skrecać w lewo z włączonym prawym kierunkiem.

Opublikowano

Młody jest, przeszedł chrzest, jestem pewien, ze Spankyego przepije przy najblizszej okazji więc luz :th:

Opublikowano

"... ta szpara między reflektorem a maską jest tak wielka, że można by przez nią rozrząd wymienić ..." :laghing2: :laghing2: :laghing2:

:polew: :polew: :polew:

Młody jest, przeszedł chrzest, jestem pewien, ze Spankyego przepije przy najblizszej okazji więc luz :th:

Ty nie dałes rady .... :polew::naughty::decayed:

Opublikowano

"... ta szpara między reflektorem a maską jest tak wielka, że można by przez nią rozrząd wymienić ..." :laghing2: :laghing2: :laghing2:

:polew: :polew: :polew:

No co ... tak mi się wymsknęło :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

"... ta szpara między reflektorem a maską jest tak wielka, że można by przez nią rozrząd wymienić ..." :laghing2: :laghing2: :laghing2:

:polew: :polew: :polew:

No co ... tak mi się wymsknęło :laghing2: :laghing2: :laghing2:

wlascicielowi to chyba cycki opadly z wrazenia .... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.