Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co ty ja w Was, nigdy. Same ideały :polew: :polew:

Dobra odpowiedź :th: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No co ty ja w Was, nigdy. Same ideały :polew: :polew:

Dobra odpowiedź :th: :naughty:

Pochwała od pierwszego po Prezesie to zaszczyt. :polew:

Opublikowano

Aż sie boje przyjechac na spota , skoro taka krytyka może mnie spotkac :>

Nie "może"!

Na pewno spotka! :D

A co Ty myslisz, że to spotkania głaszczących się po dupciach przedszkolaków???

To, twarde, męskie spotkania - bez sentymentów :decayed:

"Fight Club" oglądałeś?

To powinieneś wszystko wiedzieć :polew:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 14:59 _________________________________________________Łeeee , jesli takie spotkania jak w "fight club" to sie nie obawiam
Opublikowano

Pochwała od pierwszego po Prezesie to zaszczyt.

wręcz namaszczenie :decayed:

Opublikowano

No co ty ja w Was, nigdy. Same ideały :polew: :polew:

Dobra odpowiedź :th: :naughty:

Pochwała od pierwszego po Prezesie to zaszczyt. :polew:

Kasia ja ciebie wczoraj wychwalAŁEM, PRZECIEŻ !! :gwizdanie: :kox::tongue4:

Opublikowano

Kasia ja ciebie wczoraj wychwalAŁEM, PRZECIEŻ !! :gwizdanie: :kox::tongue4:

Musiało mi to gdzieś umknąć :polew::naughty:

I co ... chcesz teraz coś za te komplementy ? :naughty:

Opublikowano

I co ... chcesz teraz coś za te komplementy ?

pewnie nową przepływke :decayed:

Opublikowano

Za takie komplementy to Kaśka powinna mnie na rękach nosić :naughty:

Opublikowano

Za takie komplementy to Kaśka powinna mnie na rękach nosić :naughty:

chuchro jestes wiec powinna dac rade .... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Za takie komplementy to Kaśka powinna mnie na rękach nosić :naughty:

chuchro jestes wiec powinna dac rade .... :polew: :polew: :polew:

MAM CIĘŻKIE MIĘSNIE I KOSCI :naughty: 96KG :tongue4:

A ty wygladasz jak kark i ABS i ledwie 103 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

MAM CIĘŻKIE MIĘSNIE I KOSCI :naughty: 96KG :tongue4:

ciezkie to Ty nosisz ... futra :naughty: ... a i spodnie masz ciezkie .... od monet w kieszeniach .... :polew:

rada : rozbierz sie .. od razu waga spadnie ... :tongue4::polew:

Opublikowano

(...)"Fight Club" oglądałeś?

To powinieneś wszystko wiedzieć :polew:

Wszyscy są tak męscy i bez sentymentów, że strach się bać. :polew: :polew:

Niunia! Tam i wątek romantyczny był :decayed: - nic sie nie bój.

Damy radę :D

Opublikowano

msc79, zapraszam na spota. Przynajmniej nie będę jako jedyny, który przyjeżdza kuchenką gazową... :decayed:

PS. Dzięki za dzisiejszą pomoc. :th:

Opublikowano

msc79, zapraszam na spota. Przynajmniej nie będę jako jedyny, który przyjeżdza kuchenką gazową... :decayed:

PS. Dzięki za dzisiejszą pomoc. :th:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 17:46 _________________________________________________Załatwiłeś coś ????
Opublikowano

Witam Wawke! :hi:

Mam gorącą prośbę. Znalazłem w necie autko które stoi w komisie

przy alei Krakowskiej 178. Jest to Peugeot Partner z 2003 roku.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T599472

Szukam właśnie takiego do firmy. Czy ktoś z Was był by dzisiaj

w pobliżu? Chodziło by tylko o stwierdzenie czy autko jest

godne uwagi. Będę bardzo wdzięczny :notworthy:

Ja będę tamtędy koło 18.00 przejeżdzał to mogę zobaczyć to auto :rolleyes:

Dzięki Tosik ale sprawa już nieaktualna.

Autko sprzedane. :(

Bardzo dzięki.

Opublikowano

Witam Wawke! :hi:

Mam gorącą prośbę. Znalazłem w necie autko które stoi w komisie

przy alei Krakowskiej 178. Jest to Peugeot Partner z 2003 roku.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T599472

Szukam właśnie takiego do firmy. Czy ktoś z Was był by dzisiaj

w pobliżu? Chodziło by tylko o stwierdzenie czy autko jest

godne uwagi. Będę bardzo wdzięczny :notworthy:

Ja będę tamtędy koło 18.00 przejeżdzał to mogę zobaczyć to auto :rolleyes:

Dzięki Tosik ale sprawa już nieaktualna.

Autko sprzedane. :(

Bardzo dzięki.

Jeżeli się Wam się nie spieszy to można u nich wyrwać fajną używkę. Szwagier kupił u nich już 3 Partnery tyle że HDi, wiem że jeden z nich był dość świeży i w niezłej cenie bo ktoś nie spłacał rat leasingowych więc mu go zabrali. Teraz zastanawia się nad Ravką z tego linka:

http://www.efl.pl/aukcje?auctionId=1

Opublikowano

msc79, zapraszam na spota. Przynajmniej nie będę jako jedyny, który przyjeżdza kuchenką gazową... :decayed:

PS. Dzięki za dzisiejszą pomoc. :th:

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 17:46 _________________________________________________Załatwiłeś coś ????

Można powiedzieć, że tak, ale najprawdopodobniej na darmo, bo okazało się, że Waszą firmę już kiedyś obsługiwał drugi handlowiec z mojej firmy i każda kolejna transakcja będzie przechodziła na jego konto. Po prostu wszedłem na obstawiony teren. :)

EDIT: Krisu, a czy z Partnera można odpisywać pełny VAT? Mnie się wydaje, że paliwo można wpuszczać tylko w koszty przy takim samochodzie.. :mysli:

Opublikowano

Panowie i Panie radze nie podskakiwać tym na górze wczoraj sie posmiałem troszke z władzy i dzisiaj były ciecia ide sie chyba spić zeby zapomnieć ;(

Opublikowano

Witam Wawke! :hi:

Mam gorącą prośbę. Znalazłem w necie autko które stoi w komisie

przy alei Krakowskiej 178. Jest to Peugeot Partner z 2003 roku.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T599472

Szukam właśnie takiego do firmy. Czy ktoś z Was był by dzisiaj

w pobliżu? Chodziło by tylko o stwierdzenie czy autko jest

godne uwagi. Będę bardzo wdzięczny :notworthy:

Ja będę tamtędy koło 18.00 przejeżdzał to mogę zobaczyć to auto :rolleyes:

Dzięki Tosik ale sprawa już nieaktualna.

Autko sprzedane. :(

Bardzo dzięki.

Nie ma sprawy i tak tamtędy codziennie przejeżdzam,to była tylko kwestia zatrzymania się.

Widziałem stały tam tez inne partnery ale nie wiem nic więcej o nich bo stały daleko od siatki koło której stałem a już tam nikogo nie było żeby sie coś podpytać.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 19:28 _________________________________________________

EDIT: Krisu, a czy z Partnera można odpisywać pełny VAT? Mnie się wydaje, że paliwo można wpuszczać tylko w koszty przy takim samochodzie.. :mysli:

Można tylko musi miec homologacje na ciężarowy :wink4:

Opublikowano

Można tylko musi miec homologacje na ciężarowy :wink4:

No ale chyba nie da rady zrobić tej homologacji w takim samochodzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.