Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Malik chłopie widze ,że dajesz rade, a nie lepiej to wywalić się na plaży z browarem , dać ognia i się zerzygać :kox:??

to takie polskie :tongue4:??

A tak poważnie to gites fajosko spędzasz czas, zupełnie tak samo jak my na spotach.Przy prawym skręcie słychać głosy podniecenia lub kupy w majtkach :decayed:

Proszę o wyjaśnienia, była narta na majtach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Malik brał lekcję pilotażu u tej samej pani instruktor co własnie Tom z Top Gun... :shocked::naughty:

równa babka skoro dała się przelecieć :decayed:

Co Wy opowiadacie - Malik nie jest gerontofilem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gerontofilem

prosze ksiedze o nieuzywanie takich trudnych słów na forum..różni ludzie czytaja :>

malik TOP GUN jak w mordę strzelił :kox::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tylko jakieś przyziemnie loty

no nie tak jak Malik ... tu akurat nie było na czym ale sa i dużo wyższe ... tyle że różnie potem bywa z lądowaniem - czasem 2 m-ce tyłek boli :decayed:

wiem parę razy jeździłem po muldach, itp, zresztą tyłek to i od mojego szosowego moto boli, takie drogi :kwasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuu..widzę że Warszawka się bawi :kox: :gwizdanie: :cool:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... dzięki, ale leżenie dupskiem do góry na plaży to nie dla mnie :) Umarłbym z nudów.

Dzisiaj też było fajnie :naughty: Kilka fotek i krótki filmik specjalnie dla Bryni :)

DSC06010.JPG.jpg?imgmax=512

DSC06084.JPG.jpg?imgmax=512

DSC06075.JPG.jpg?imgmax=512

http://pl.youtube.com/watch?v=yPwGK7C3R0Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuu..widzę że Warszawka się bawi :kox: :gwizdanie: :cool:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ciachnąłeś w końcu Łukaszr?? :sick3::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciachnąłeś w końcu Łukaszr?? :sick3::polew:

Taaaaa ... chyba z rozpaczy przez te jeb ... felgi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słabieńki jestem :confused4: to przez te wasze wymysły czerwone :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... dzięki, ale leżenie dupskiem do góry na plaży to nie dla mnie :) Umarłbym z nudów.

Dzisiaj też było fajnie :naughty: Kilka fotek i krótki filmik specjalnie dla Bryni :)

Eleganckie to to wszystko. :th: Jak bede troche bogatszy to też musze sprobowac nurkowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słabieńki jestem :confused4: to przez te wasze wymysły czerwone :chytry:

Jakie wymysły ? Sam przecież to kupiłeś w sklepie ... zresztą dostaliśmy niezły rabat jak się powołaliśmy na poźka :polew: :polew: :polew:

Poziek, Norbi. LukaszR dzięki za pomoc w dzisiejszych oględzinach :notworthy: Skutecznie i szybko wybiliscie nam z głowy zakup tego auta. Znalezienie S2 w dobrym stanie w PL jest chyba nieralne, albo ralne ale za niebotyczne pieniadze. Mam nadzieję że mój Ł się wyleczy na jakiś czas, a potem pewnie znowu będzie powrót do poszukiwań.

Aneczko, co to za oględziny, nawet się VAGiną nie podpiąłem ... jestem zawiedziony :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i lepiej, bo sprzedający do reszty by się załamał. Ale nie ma tego złego- myślę że koleś dopiero dzisiaj się dowiedział jakim autem jeździ :polew:

Szczególnie jego dialog ze mną:

ON: "jaki może być skutek jak będę dalej tak jeździł ?"

JA: "jak strzeli to rozwali od dołu część silnika więc wypadało by to zrobić"

ON: "eeeee tam, skoro przez 9 tyś się nic nie stało to się nic nie stanie"

za***iste podejście do auta, który jest swego rodzaju rarytasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i mam newsa dla wszystkich; Poziek dzisiaj jeździł Skodą, Poziek dzisiaj jeździł Skodą, Poziek dzisiaj jeździł Skodą :polew: :polew: :polew: tak tak LukaszR też też też :polew: :polew: :polew:

Osz Ty wredna małpo ... czekaj no, przyjedź Ty do Warszawy ... oj niech ja Ciebie dorwę ... :gwizdanie:

P.S. Ale co jak co poźkowi się nawet podobało ... tak wszystko oglądał, dotykał ... :polew: :polew: :polew:

A jak tam tył Skodziny ? Jaki efekt spotkania z barierką u poźka na podwórku ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i mam newsa dla wszystkich; Poziek dzisiaj jeździł Skodą, Poziek dzisiaj jeździł Skodą, Poziek dzisiaj jeździł Skodą :polew: :polew: :polew: tak tak LukaszR też też też :polew: :polew: :polew:

To kłamstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...