Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Norbi, raz na miesiac mozesz sie poswiecic i wypuscic na EASTSIDE :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi gadaj z sasiadem on tam nie patrzy jak ma daleko to moze Cie bedzie zabieral :decayed:

Opublikowano

To dzieciaki do zobaczenia za rok w lochach FW ;(

Norbi załatw sobie jakiegoś diesla na dojazdy na spoty :polew:

Never :decayed: moja kochana eSunia zaczeła palić tyle co nic.Chyba nawet mniej niż Spankeyowa porywaczka :> Na baku już robie 355km (rekord!!!) 15.17L na setuchne, nie to co w zime 298km :naughty: teraz to tylko co trzeci dzień panie na statoil, a nie co drugi :kox:
Opublikowano

jak tankujesz za 50zł :kox: :gwizdanie: zalej chopie za 75 i na spota zajeżdzaj..

Opublikowano

Adas wiesz ze teraz bedziemy czesciej u Ciebie w lokalu :tongue4:

Opublikowano

Jutro mnie nie będzie na spociku. Urodziny siorki. Angela zagoń chłopaków żeby sprawdzili ci kiere :th:

Norbi może będziemy śmigali na zmianę na spociki ? Raz twoim a raz moim ? :)

Opublikowano

Jesteście pewni, że jutro chcecie się spotkać w Promenadzie ?

Jutro w dzień ma być max 5 stopni więc nie wiem czy to jest najlepszy pomysł, a tam przecież wieje.

no i jak ma być spot to oczywiście od rana wypiz*ówa ... pewnie jeszcze zaraz śniegiem sypnie

Łukaszr ma racje - może w trybie awaryjnym jednak dzisiaj znowu garaż FW ?

Opublikowano

No nie zaciekawie dziś :thumbdown:

Ciepło ma być , ale nie wtedy co trzeba :disgust:[br]Dopisany: Kwiecień 08, 2008, 07:25:17 _________________________________________________Nowa oferta R8 - Platinum pakiet :tongue4:

r8xmas1bg6.jpg

r8xmas2gf6.jpg

Opublikowano

Moze i bedzie zimno... ale decyzja podjeta. Najwyzej nas ostro przepiz*zi i bedzie L4... :decayed:

Opublikowano

Pizga.... :tongue4: :tongue4: :tongue4::tongue4:

Opublikowano

no ja do Promki nie jade w taka pogode :)

nie ma mowy :) [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 09:13 _________________________________________________a zreszta uważam ze spoty powinny być gdzieś w centrum

wydaje mi sie ze najlepszym rozwiązaniem byłby wola park tak jest jeden parkind na górze od strony "OSZĄ" i zazwyczaj jest pusty

i to jest centrum warszawy wiec kazdy ma równe szanse zeby dojechać

ja osobiscie w promce bede żadko bo tam zawsze korki i totalnie mi nie podrodze :(

Opublikowano

ja też odpuszczam Promke - pierdziele, hipotermii dostane po 30 min :decayed:

Opublikowano

No to zrobmy wyjatek na dziś FW ? :rolleyes:

Opublikowano

ja osobiscie w promce bede żadko bo tam zawsze korki i totalnie mi nie podrodze :(

Ty chyba żartujesz - ja szybciej dojeżdżam do Promki niż do FW i wracam też dużo szybciej.

A Ty ode mnie masz już prawie po drodze do siebie więc w czym problem.

Nie narzekaj, bo zaraz zabrany zostanie Tobie "Klubowicz" i dostaniesz bana za takie deklaracje :polew:

No to zrobmy wyjatek na dziś FW ? :rolleyes:

Jestem za.

Opublikowano

Angela zagoń chłopaków żeby sprawdzili ci kiere :th:

hehe...no postaram sie ...tylko co oni tam maja sprawdzic :mysli:

Dobra chlopaki...to ktory mi sprawdzi kiere? :)

I ja podzielam wasze zdanie.....patrzac na pogode chyba jeszcze dzis FW.....

Opublikowano

jak tankujesz za 50zł :kox: :gwizdanie: zalej chopie za 75 i na spota zajeżdzaj..

Ją 50 zeta nigdy na raz nie miałem w keszeni,a Ty mnie o 75 mówisz!?
Opublikowano

I ja podzielam wasze zdanie.....

czyli FW w drodze wyjątku ... Promka lepsza ale nie ma co się męczyć skoro taki syf za oknem.

no to Flyer - włącz videocall'e - będziemy w kontakcie :decayed:

Opublikowano

ja tez jestem za FW przynajmnije dziś :)

Opublikowano

ja tez jestem za FW przynajmnije dziś :)

to będziemy przynajmniej we 2-ch :decayed:

Opublikowano

Nie wiem co zrobi reszta, ale ja to jade na FW. Na zachodzie śniegiem wali i do wieczora może przywiać też do nas...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.