Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eh. Aż miło tam pojechać i pogadać z ludźmi którzy mają pojęcie o tym co robią...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

pany

mam pytanie o jakiś fajowy sklep z garniturami w wawie

z tego mojego zadoopia na tarchominie to nie za bardzo mi się chce pędzić do nadarzyna, ursusa czy też piaseczna

zna ktoś jakieś fajne miejsce, niekoniecznie w CH, gdzie można coś miłego dla oka (próchnik, bytom, taka półka mnie interesuje) kupić za rozsądną cenę? jakieś 5-6 stów max

będę zobowiązany za wszelkie podpowiedzi :cool1:

Najlepiej poszukaj krawca... za tą cenę można uszyć i będzie 100x lepszy niż te szmaty w wieszaka.

Karoluu..wątpię żeby doświadczony krawiec zrobił Ci garnitur za 600 pak :naughty: I to jeszcze w Warszawie.

Teraz dobre firmy za uszycie koszuli na wymiar biorą od 300 zł :wink4:

Za 750 zł Krawiec mi szyje lux gang.... inne się umywają.

Opublikowano

:hi:

pany

mam pytanie o jakiś fajowy sklep z garniturami w wawie

z tego mojego zadoopia na tarchominie to nie za bardzo mi się chce pędzić do nadarzyna, ursusa czy też piaseczna

zna ktoś jakieś fajne miejsce, niekoniecznie w CH, gdzie można coś miłego dla oka (próchnik, bytom, taka półka mnie interesuje) kupić za rozsądną cenę? jakieś 5-6 stów max

będę zobowiązany za wszelkie podpowiedzi :cool1:

Najlepiej poszukaj krawca... za tą cenę można uszyć i będzie 100x lepszy niż te szmaty w wieszaka.

Karoluu..wątpię żeby doświadczony krawiec zrobił Ci garnitur za 600 pak :naughty: I to jeszcze w Warszawie.

Teraz dobre firmy za uszycie koszuli na wymiar biorą od 300 zł :wink4:

Za 750 zł Krawiec mi szyje lux gang.... inne się umywają.

Cena śmieszna :good: :good:

Opublikowano

ale na dolnośląskim zadupiu :decayed: Ile czasu szyje na miarę? Bo mnie niedługo to czeka :confused4:

Opublikowano

Kiedyś czytałem o szyciu koszul na miarę. Dzwonisz i przyjeżdża babeczka, ściąga miarę , pokazuje katalog guzików i materiałów, wybór mankietów i kołnierzyka. Wpłacasz zaliczkę lub całość i za 7 dni puka do Ciebie kurier z paczką :)

Kosztuje to w chooj :decayed:

Podobnie mają z gajerami :decayed:

Opublikowano

Za 750 zł Krawiec mi szyje lux gang.... inne się umywają.

Pewnie jak szyją dla Ciebie to w porównaniu do nich te za 10 tyś to szmaty do wynoszenia śmieci :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale na dolnośląskim zadupiu :decayed: Ile czasu szyje na miarę? Bo mnie niedługo to czeka :confused4:

Tak tak ... stolica :polew:

Jak się Pana Mariusza przyciśnie to i w 5 dni uszyje ale terminy ma odległe.

Za 750 zł Krawiec mi szyje lux gang.... inne się umywają.

Pewnie jak szyją dla Ciebie to w porównaniu do nich te za 10 tyś to szmaty do wynoszenia śmieci :naughty: :naughty: :naughty:

Zdziwiłbyś się kto u niego szyje :gwizdanie: ale jak to u krawatów... może być i gooowno, ważne żeby metkę miało... . :decayed:

Opublikowano

Zdziwiłbyś się kto u niego szyje :gwizdanie: ale jak to u krawatów... może być i gooowno, ważne żeby metkę miało... . :decayed:

Brad Pitt, Antonio Banderas, George Clooney ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

hornet , Ty o Wawie piszesz w ten sposób jakbyś miał jakiś kompleks...

Opublikowano

hornet , Ty o Wawie piszesz w ten sposób jakbyś miał jakiś kompleks...

Dlaczego... mieszkałem tam ale dopiero stojąc z boku widzi się więcej. Nie wszyscy ale duże gro ludzi ma podobno zachowanie (może też takie miałem nie wiem) że warszafffffka :decayed:

Opublikowano

hornet , Ty o Wawie piszesz w ten sposób jakbyś miał jakiś kompleks...

Dlaczego... mieszkałem tam ale dopiero stojąc z boku widzi się więcej. Nie wszyscy ale duże gro ludzi ma podobno zachowanie (może też takie miałem nie wiem) że warszafffffka :decayed:

wiem ,ze mieszkałeś dlatego dziwie sie , że srasz we własne gniazdo :wink4:

Opublikowano

(może też takie miałem nie wiem) że warszafffffka :decayed:

hm... miales :polew:

Opublikowano

wiem ,ze mieszkałeś dlatego dziwie sie , że srasz we własne gniazdo :wink4:

Nie dokuczaj mu ... nie widzisz, że chłopak leczy w ten sposób kompleks małej pytki :kox: :kox: :kox:

(może też takie miałem nie wiem) że warszafffffka :decayed:

hm... miales :polew:

Zdecydowanie ... powiedziałbym miał, ma i będzie miał :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

(może też takie miałem nie wiem) że warszafffffka :decayed:

hm... miales :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::blink:

Opublikowano

Za 750 zł Krawiec mi szyje lux gang.... inne się umywają.

Pewnie jak szyją dla Ciebie to w porównaniu do nich te za 10 tyś to szmaty do wynoszenia śmieci :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

cisza mi tu :angry:

muszę kupić ze 2-3 sztuki

oprócz Peeka i krawca, inne sugestie ?? :cool1:

Opublikowano

prochnik?

Opublikowano

prochnik?

znasz sklep gdzie mają w fajnych cenach ?

Opublikowano

prochnik?

znasz sklep gdzie mają w fajnych cenach ?

nie wiem czy w fajnych cenach ale na pewno jest arkadi, teraz są przeceny to pewnie coś zejdą z ceny tym bardziej ze nie są tanie, przy okazji masz peeka wiec możesz sobie porównać albo jedz do galerii mokotow

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.