Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozer to na kiedy szykować ci koszulkę z napisem na plecach Patafian 30?? :decayed:

Na jutro :kox:

Muaaaahahahahahahaaaa :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe ile faktycznie zmieni się cena...

Tyle ile mówia w TV

Nie zauwazyłes zależności , ze dopoki nie zaczna o czyms pier**lić w TV to jest ok ??? zaczna gadac ze frank pojdzie w góre , bach nagle za pare dni frank do góry , gadali o cukrze , ze bedzie drozał , cukier zapierdalal do góry i nikt do teraz nie wie dlaczego.

Opublikowano

Ciekawe ile faktycznie zmieni się cena...

Tyle ile mówia w TV

Nie zauwazyłes zależności , ze dopoki nie zaczna o czyms pieprzyć w TV to jest ok ??? zaczna gadac ze frank pojdzie w góre , bach nagle za pare dni frank do góry , gadali o cukrze , ze bedzie drozał , cukier zapierdalal do góry i nikt do teraz nie wie dlaczego.

:kox:

Bo telewizją rządzą Żydzi i Masoni :kox:

Kiedy jesteś w domu ? Chce Ci przywieźć noworczny prezent :kox: :kox:

Opublikowano

c**j z cenami...

GDZIE - JEST - SNIEG ! :kwasny:

Opublikowano

ch*** z cenami...

GDZIE - JEST - SNIEG ! :kwasny:

Zacytuję Ci to pod koniec marca jak będziesz pisał: "ZIMO WYPIER..." :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kiedy jesteś w domu ? Chce Ci przywieźć noworczny prezent :kox: :kox:

dzisiaj po 18:00 bede , jutro do 15:00 , potem jade do Kolkova witać Njujer :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: , wracam w niedziele ale raczej bede nie do zycia :decayed:

Opublikowano

Pozer to na kiedy szykować ci koszulkę z napisem na plecach Patafian 30?? :decayed:

:polew: :polew:

Poziek i trzydziestka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

AndyN , żarcie będzie nam Hornet wysyłał , bo tam tanio :decayed:

To jeszcze zależy co jest tańsza.... niektóre produkty jak no ryby są droższe bo transport generuje koszta.... ale piwo, wóda, to tańsze.... a i cukier tańszy :decayed:

Opublikowano

Zacytuję Ci to pod koniec marca jak będziesz pisał: "ZIMO WYPIER..." :naughty: :naughty: :naughty:

niedoczekanie, bo nigdy tak nie pisalem :wink4: lubie snieg, co to za zima bez sniegu :thumbdown:

Pozer to na kiedy szykować ci koszulkę z napisem na plecach Patafian 30?? :decayed:

:polew: :polew:

Poziek i trzydziestka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew

strach pomyslec co sie z nim stanie teraz... jeszcze sie ozeni :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Zacytuję Ci to pod koniec marca jak będziesz pisał: "ZIMO WYPIER..." :naughty: :naughty: :naughty:

niedoczekanie, bo nigdy tak nie pisalem :wink4: lubie snieg, co to za zima bez sniegu :thumbdown:

Pozer to na kiedy szykować ci koszulkę z napisem na plecach Patafian 30?? :decayed:

:polew: :polew:

Poziek i trzydziestka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew

strach pomyslec co sie z nim stanie teraz... jeszcze sie ozeni :naughty: :naughty: :naughty:

a która by chciała z mientkim pytongiem, a do tego z takim ryłem :decayed:
Opublikowano

Zacytuję Ci to pod koniec marca jak będziesz pisał: "ZIMO WYPIER..." :naughty: :naughty: :naughty:

niedoczekanie, bo nigdy tak nie pisalem :wink4: lubie snieg, co to za zima bez sniegu :thumbdown:

Pozer to na kiedy szykować ci koszulkę z napisem na plecach Patafian 30?? :decayed:

:polew: :polew:

Poziek i trzydziestka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew

strach pomyslec co sie z nim stanie teraz... jeszcze sie ozeni :naughty: :naughty: :naughty:

a która by chciała z mientkim pytongiem, a do tego z takim ryłem :decayed:

trędowata :polew:

Opublikowano

cisza mi tu :angry:

muszę kupić ze 2-3 sztuki

oprócz Peeka i krawca, inne sugestie ?? :cool1:

Vistula.

Obniżka 30-50% w zależności od kwoty (na wszystko - 30%, zakupy powyżej 3 tys-40%, powyżej 5 tys - 50%, jeśli dobrze pamiętam).

Kupujesz 3 gangi za ok 1000, inkasujesz 40% rabatu - gangol wychodzi Ci 600 i to jak na seryjną produkcję całkiem przyzwoity..

Trzeba mieć kartę stałego Klienta, ale przy zakupach na taką kwotę powinieneś się się łapać od razu (zrobilem taki myk w tamtym roku)

Salony firmowe w każdym większym centrum handlowym (podczas spota w Arkadii możesz wyskoczyć na zakupy i potem dać reszcie ekipy do przymierzenia - wreszcie niektórzy jak ludzie będą na chwilę wyglądać :)

Opublikowano

ch*** z cenami...

GDZIE - JEST - SNIEG ! :kwasny:

W Karapczu. Byłem na nartach w tym tygodniu:kox:

Dzisiaj jeszcze dowaliło :decayed:

Opublikowano

cisza mi tu :angry:

muszę kupić ze 2-3 sztuki

oprócz Peeka i krawca, inne sugestie ?? :cool1:

Vistula.

Obniżka 30-50% w zależności od kwoty (na wszystko - 30%, zakupy powyżej 3 tys-40%, powyżej 5 tys - 50%, jeśli dobrze pamiętam).

Kupujesz 3 gangi za ok 1000, inkasujesz 40% rabatu - gangol wychodzi Ci 600 i to jak na seryjną produkcję całkiem przyzwoity..

Trzeba mieć kartę stałego Klienta, ale przy zakupach na taką kwotę powinieneś się się łapać od razu (zrobilem taki myk w tamtym roku)

Salony firmowe w każdym większym centrum handlowym (podczas spota w Arkadii możesz wyskoczyć na zakupy i potem dać reszcie ekipy do przymierzenia - wreszcie niektórzy jak ludzie będą na chwilę wyglądać :)

A ja bym do factory sie wybrał :cool1: Jeśli trafisz rozmiarowo to cenowo na pewno jest za***iście :good: Do -80% do końca roku obniżki :kox:

Opublikowano

ja też bym się tam przejechał. jest większość markowych sklepów więc warto bo może akurat uda ci się znaleźć rozmiar

Opublikowano

ja też bym się tam przejechał. jest większość markowych sklepów więc warto bo może akurat uda ci się znaleźć rozmiar

W Factory g*wno jest.

A te obniżki to na rozmiary dla karłów albo dla Jabby the Hutt.

Jeśli macie którąś z tych przypadłości - warto pojechać.

Opublikowano

ja też bym się tam przejechał. jest większość markowych sklepów więc warto bo może akurat uda ci się znaleźć rozmiar

W Factory g*wno jest.

A te obniżki to na rozmiary dla karłów albo dla Jabby the Hutt.

Jeśli macie którąś z tych przypadłości - warto pojechać.

Dokładnie, jak byłem ostatnim razem na ursusie to wieje tam kretem i nie ma nic ciekawego. Rozmiary dla pedałów, jak jest coś świeżego i ciekawego to ceny droższe niż w Arkadii w okresie przecen. Modele ubrań z minionej epoki :thumbdown:

Opublikowano

ja też bym się tam przejechał. jest większość markowych sklepów więc warto bo może akurat uda ci się znaleźć rozmiar

W Factory g*wno jest.

A te obniżki to na rozmiary dla karłów albo dla Jabby the Hutt.

Jeśli macie którąś z tych przypadłości - warto pojechać.

Dokładnie, jak byłem ostatnim razem na ursusie to wieje tam kretem i nie ma nic ciekawego. Rozmiary dla pedałów, jak jest coś świeżego i ciekawego to ceny droższe niż w Arkadii w okresie przecen. Modele ubrań z minionej epoki :thumbdown:

Ragga źle trafiłeś :gwizdanie: Tam można sie ubrać tydzień w miesiącu bo tak to już przebrane :kwasny: To outlet więc to normalne że końcówki :wink4:

Opublikowano

Kogo upolowałem w Radomiu w drugi dzień świąt .. niebieski sedan ?

Pomyślności w Nowym Roku :hi:

Opublikowano

ja też bym się tam przejechał. jest większość markowych sklepów więc warto bo może akurat uda ci się znaleźć rozmiar

W Factory g*wno jest.

A te obniżki to na rozmiary dla karłów albo dla Jabby the Hutt.

Jeśli macie którąś z tych przypadłości - warto pojechać.

Dokładnie, jak byłem ostatnim razem na ursusie to wieje tam kretem i nie ma nic ciekawego. Rozmiary dla pedałów, jak jest coś świeżego i ciekawego to ceny droższe niż w Arkadii w okresie przecen. Modele ubrań z minionej epoki :thumbdown:

Ragga źle trafiłeś :gwizdanie: Tam można sie ubrać tydzień w miesiącu bo tak to już przebrane :kwasny: To outlet więc to normalne że końcówki :wink4:

Stary, za małolata pracowałem w sklepie w Arkadii i miałem na bieżąco cynk gdzie i kiedy będzie coś Ciekawego. I tyle co przepaliłem fury na ten ursus to kupiłem sobie w sumie max 10 rzeczy. Lepiej opłaca się upolowac coś na przecenach w Arkadii ect.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.