Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

na 99% bede

Dobra , to już jest nas dwóch ... a reszta :mysli:

Boberek pisal ze bedzie i moze jeszcze Bogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

na 99% bede

Dobra , to już jest nas dwóch ... a reszta :mysli:

Boberek pisal ze bedzie i moze jeszcze Bogi

No to :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ja dziś odpadam, chyba że w 5 minut wybudują autostrade do wawy z pod szczecina, to może się wyrobie, jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu troche pobawie się w ustawieniach kompa, a może nawet fisa rozblokuje :P plus pare innych ciekawych szczególików ;)

Także życzę udanego spota ;) Ja się pojawie za rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade do rzeszowa rezac FIS więc się nie wyrobię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99% bede

Dobra , to już jest nas dwóch ... a reszta :mysli:

Ja z Kokosem odbyłem dziś już mini spot, także mnie nie będzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ja dziś odpadam, chyba że w 5 minut wybudują autostrade do wawy z pod szczecina, to może się wyrobie, jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu troche pobawie się w ustawieniach kompa, a może nawet fisa rozblokuje :P plus pare innych ciekawych szczególików ;)

Także życzę udanego spota ;) Ja się pojawie za rok ;)

:good: powodzonka :hi:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 17:34_________________________________________________Buba , Tom szkoda było by nas więcej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no órwa

udało się :decayed:

wszystko wyszło jak chciałem

:dance::thumbup::sesese::banan::banan2::buhaha::punk::dance2::pleasantry::yeee::ad:

więc jeszcze raz

-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 10:50_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a6-o-jejku-nie-ma-duzej-navi-C22192098.html

Niby na wesoło, ale desperados jest.

Żeby posiadać 2,5 to trza mieć jaja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ogłoszenie to krzyk rozpaczy :) sam pisze ze wtopił 5 koła :) na kolejne 100tys km :P albo anty fan elektroniki w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy mierzenie średniej prędkości na wlotówkach/wylotówkach już aktywne (wiem, ze uruchomili i było testowane).

Ale mandaciory już wysyłają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wiciu to widzę, że jakąś grubszą furą musisz się poruszać, że pytasz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie żartujcie sobie że te bramki co są np na 7 one mierzą prędkość... :shocked: Czy to znaczy że nie będzie już można się poruszać w ludzkim tempie nawet na takich trasach? :confused4: ;( :thumbdown: Ostatn :thumbdown: ostatnio miedzy nakłem a piłą na zwykłej drodze take bramki widziałem ( jak do poboru opłat) i sie zaczołem cieszyć ze ekspresówke tam beda budować, a to chyba tylko by mandaty kasować?? :angry: nie ma sprawiedliwości... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie żartujcie sobie że te bramki co są np na 7 one mierzą prędkość... :shocked: Czy to znaczy że nie będzie już można się poruszać w ludzkim tempie nawet na takich trasach? :confused4: ;( :thumbdown: Ostatn :thumbdown: ostatnio miedzy nakłem a piłą na zwykłej drodze take bramki widziałem ( jak do poboru opłat) i sie zaczołem cieszyć ze ekspresówke tam beda budować, a to chyba tylko by mandaty kasować?? :angry: nie ma sprawiedliwości... :no:

bramka jest bardziej opłacalna od expresówki , nie dość ze tańsza w budowie to przynosi korzysci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bramka jest bardziej opłacalna od expresówki , nie dość ze tańsza w budowie to przynosi korzysci

:good:

Prawie co piąta złotówka w budżecie państwa pochodzi z kieszeni kierowców. Dodatkowy haracz ściągają z nich też rządowe instytucje. Starcza na pensje dla urzędników, dopłaty do emerytury, kolei i melioracji. Najmniej zostaje na drogi.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,10872996,Na_co_rzad_wydaje_podatki_od_kierowcow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wiciu to widzę, że jakąś grubszą furą musisz się poruszać, że pytasz :gwizdanie:

:polew:

"Fura"

Dobre, dobre.

To nawet na miano furmanki nie zasługuje :decayed:

Ale inni uczestnicy ruchu poruszali się jakby mieli kupę w majtach, więc tak sobie myślałem: "Ped*yle? Czy wiedzą coś więcej niż ja? :mysli:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiedzą coś więcej niż ja? :mysli:"

O to nie jest trudno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...