Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie bierz EVO, zapytaj się Poźka jaka to kupa jest.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nom

Opublikowano
jeb... za nasz pieniadze beda sie rozbijac evo? wallbash komus sie w glowie przewraca gwizdanie

no "tylko evo" przecież nie poldkami w dobie kryzysu.... :)

Opublikowano

Nie wiem czy bajk będziesz chciał coś upalać ale E9 do okazjonalnego wypadu na NMnP czy ułęż i codzienną jazdę jest okej. O ile masz drugie auto na gaz :decayed:

Opublikowano

Mam głupie pytanie ( takie typowo nubowe) Jak już dojadę do tej Arkadii, to jak was znaleźć na tym parkingu? Będzie tak ktoś w ogóle? Ja się wybieram :)

Opublikowano

Mam głupie pytanie ( takie typowo nubowe) Jak już dojadę do tej Arkadii, to jak was znaleźć na tym parkingu? Będzie tak ktoś w ogóle? Ja się wybieram :)

Na bank będzie Norbi, dzwoń do niego, on Cie pokieruje :good:

Opublikowano

Mam głupie pytanie ( takie typowo nubowe) Jak już dojadę do tej Arkadii, to jak was znaleźć na tym parkingu? Będzie tak ktoś w ogóle? Ja się wybieram :)

masz napisane dokladnie w 1 poscie - Poziom -2, kolor żółty, koło punktu montażu CAR-AUDIO (dawniej to byl Saturn, nie wiem jak teraz

Opublikowano

Mam głupie pytanie ( takie typowo nubowe) Jak już dojadę do tej Arkadii, to jak was znaleźć na tym parkingu? Będzie tak ktoś w ogóle? Ja się wybieram :)

Na bank będzie Norbi, dzwoń do niego, on Cie pokieruje :good:

Co za pyta nie myta :decayed:
Opublikowano
masz napisane dokladnie w 1 poscie - Poziom -2, kolor żółty, koło punktu montażu CAR-AUDIO (dawniej to byl Saturn, nie wiem jak teraz

racja,czytać potrafie, tylko opcja jest taka, że jakoś w arkadii nie miałem okazji być więc stąd te głupie pytanie, a wolałbym nie błądzić po poziomie ;) [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 17:22_________________________________________________Kto będzie na spociku?

Opublikowano

wjedz dokladnie tak jak wskazuje mapa i na pewno trafisz na zolty poziom

9bfb90b4500c35b8.jpg

kilka osob na pewno bedzie.

ja sie wybieram.

Opublikowano

wjedz dokladnie tak jak wskazuje mapa i na pewno trafisz na zolty poziom

9bfb90b4500c35b8.jpg

kilka osob na pewno bedzie.

ja sie wybieram.

a na glebie i 15` zimowkach wskocze na gore? :decayed:

Opublikowano

wjedz dokladnie tak jak wskazuje mapa i na pewno trafisz na zolty poziom

9bfb90b4500c35b8.jpg

kilka osob na pewno bedzie.

ja sie wybieram.

a na glebie i 15` zimowkach wskocze na gore? :decayed:

Jaką górę??
Opublikowano

Ja jade od drugiej strony :decayed: Znaczy od marymonckiej :wink4:javascript:void(0);

Opublikowano

Miałem przyjechać na spota , ale zaczęło sypać , i tak sobie polatałem że aż mnie półosie i dyfry bolą :kox: :kox: :kox: :kox:

Aaaa kurrwa jade jeszcze raz :D Wale na Otwock powkurwiać tubylców w BMW :polew:

Opublikowano
:ON::OMG: hehe jakby nie bylo najwiecej bmw zarejestrowanych w polsce jest chyba w otwocku :mysli:
Opublikowano

Miałem przyjechać na spota , ale zaczęło sypać , i tak sobie polatałem że aż mnie półosie i dyfry bolą :kox: :kox: :kox: :kox:

Aaaa kurrwa jade jeszcze raz :D Wale na Otwock powkurwiać tubylców w BMW :polew:

Co Ty gadasz, co Ci tam znowu sypało??
Opublikowano

wjedz dokladnie tak jak wskazuje mapa i na pewno trafisz na zolty poziom

9bfb90b4500c35b8.jpg

kilka osob na pewno bedzie.

ja sie wybieram.

a na glebie i 15` zimowkach wskocze na gore? :decayed:

z palcem w d

Opublikowano

Nie bierz EVO, zapytaj się Poźka jaka to kupa jest.

:D

Opublikowano

Norbiak , u mnie bialutko , lata sie pięknie !

Opublikowano

ja pitole znów nie pojadę do domu znów wódka wygrała :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.