Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:cool1:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:decayed:

zamknij ryj!!!
Opublikowano

:decayed:

zamknij ryj!!!

Hi5 :decayed:

Opublikowano

Nie wiecie czy Malik już zarezerwował Bierhalle na wigilię? :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 10:49_________________________________________________

:decayed:

zamknij ryj!!!

Hi5 :decayed:

haj haj padalcu [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 10:49_________________________________________________
Opublikowano
Nie luzik, omyliłem siem :decayed:

Myślałem że o popijawie temat :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

o kórwa :decayed:

Opublikowano

o kórwa :decayed

ale urwoł :polew:

Opublikowano

:hi:

o kórwa :decayed:

no i co cycu...? - kiedy się do mnie wybierasz?

Opublikowano

:hi:

o kórwa :decayed:

no i co cycu...? - kiedy się do mnie wybierasz?

bede miał chwile to dryndne a najlepiej by było jakbys podjechał jutro na spota do WGM :>

Opublikowano

:hi:

o kórwa :decayed:

no i co cycu...? - kiedy się do mnie wybierasz?

bede miał chwile to dryndne a najlepiej by było jakbys podjechał jutro na spota do WGM :>

:no: nie ma szans

dzisiaj jadę do CB/CT na 2 dni

Opublikowano

:hi:

Mam pytanie. Czy w każdej a4 b6 można poprzez wymianę manetki i przyuczenia kompa; odblokować kompa na full? czy trzeba jeszcze jakiś sterownik po drodze wymienić? Jak ewentualnie sprawdzić czy mój pół komp da się przerobić na cały? ( nie mam vaga, jaki byście polecili? )

Opublikowano

da sie

Opublikowano

Wyczerpującą odpowiedź :D

Opublikowano

Ale wystarczająca :P skoro nie muszę się martwić niczym poza kupnem vaga i manetki to jest git. Ktoś z was to kiedyś robił? mógłby mi ktoś ewentualnie to na spociku we wtorek pokazać? postaram się pojawić :P Poznać ludzi, bo od niedawna jestem w Wawie :P

Opublikowano

Ale wystarczająca :P skoro nie muszę się martwić niczym poza kupnem vaga i manetki to jest git. Ktoś z was to kiedyś robił? mógłby mi ktoś ewentualnie to na spociku we wtorek pokazać? postaram się pojawić :P Poznać ludzi, bo od niedawna jestem w Wawie :P

Pytaj o Kolkova..on ogarnia wszystkie takie rzeczy .. przeważnie za free..( flaszki nigdy nie chce ). Tylko znając życie to będzie mówił, że nie umie .. ale to przekatuj go to ogarnie :wink4:

Opublikowano

Spoko zanotowane :P ciekawe czy ja go znajde i poznam :P

Opublikowano

Ale wystarczająca :P skoro nie muszę się martwić niczym poza kupnem vaga i manetki to jest git. Ktoś z was to kiedyś robił? mógłby mi ktoś ewentualnie to na spociku we wtorek pokazać? postaram się pojawić :P Poznać ludzi, bo od niedawna jestem w Wawie :P

Pytaj o Kolkova..[..]Tylko znając życie to będzie mówił, że nie umie .. ale to przekatuj go to ogarnie :wink4:

trzeba go dźgać palcem w żebra.. wtedy się zaśmiewa jak dziecko, trochę krztusi napływająca śliną i w końcu się zgadza żeby pomóc przy furze.. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.