Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba się Norbiego podpytać jak ta viagra działa, on zdaje się garściami łyka :decayed:

Osz j**any pomiot. Patafianie prześlij mi tel do Ciebie bo muszę Cię opier...dolić, a ostatnio wszystkie tel kolesi z małymi fiutami wywaliło mi z tel :decayed:

..to do Adamooo też numeru nie masz :D:decayed:

No patrz nie mam, Twój też sprawdziłem i..... :polew: nie pytaj :polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeba się Norbiego podpytać jak ta viagra działa, on zdaje się garściami łyka :decayed:

Osz j**any pomiot. Patafianie prześlij mi tel do Ciebie bo muszę Cię opier...dolić, a ostatnio wszystkie tel kolesi z małymi fiutami wywaliło mi z tel :decayed:

Ale co telefon zgubiłeś ? Musiałeś kupić nowy ? Nie poradziłeś sobie z importem kontaktów ? Opowiedz nam :decayed:

Ja telefon do Ciebie mam cały czas ten sam: 535 866 764

:decayed:

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 12:31_________________________________________________

ostatnio wszystkie tel kolesi z małymi fiutami wywaliło mi z tel :decayed:

Haj Fajf Hi5 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

200px-Raczka4.jpg

Opublikowano

Norbi Hi5 :)

nie ma to jak przybic piąteczkę :D LOLOLOLOLOLOLOLOLOL

Opublikowano

Norbi Hi5 :)

nie ma to jak przybic piąteczkę :D LOLOLOLOLOLOLOLOLOL

No co za patafian :polew: Skąd Ty tu małolacie??
Opublikowano

Norbi Hi5 :)

nie ma to jak przybic piąteczkę :D LOLOLOLOLOLOLOLOLOL

No co za patafian :polew: Skąd Ty tu małolacie??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeba się Norbiego podpytać jak ta viagra działa, on zdaje się garściami łyka :decayed:

Osz j**any pomiot. Patafianie prześlij mi tel do Ciebie bo muszę Cię opier...dolić, a ostatnio wszystkie tel kolesi z małymi fiutami wywaliło mi z tel :decayed:

Ale co telefon zgubiłeś ? Musiałeś kupić nowy ? Nie poradziłeś sobie z importem kontaktów ? Opowiedz nam :decayed:

Ja telefon do Ciebie mam cały czas ten sam: 535 866 764

:decayed:

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 12:31_________________________________________________

ostatnio wszystkie tel kolesi z małymi fiutami wywaliło mi z tel :decayed:

Haj Fajf Hi5 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

200px-Raczka4.jpg

Ja bohater miałbym zgubić kontakty przy przenoszeniu do innego tel?? żartujesz :decayed:
Opublikowano

Jak Kubica...

Opublikowano

ciekawe co by było jakby barierka się nie urwała a ją by wywaliło w powietrze :gwizdanie:

Opublikowano

Już Ty się naoglądałeś takich akcji...

Opublikowano

Norbi Hi5 :)

nie ma to jak przybic piąteczkę :D LOLOLOLOLOLOLOLOLOL

No co za patafian :polew: Skąd Ty tu małolacie??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

Norbi Hi5 :)

nie ma to jak przybic piąteczkę :D LOLOLOLOLOLOLOLOLOL

No co za patafian :polew: Skąd Ty tu małolacie??

w rejonie słyszałem ze to jednak prawda z Toba...... :kox:

Opublikowano

ciekawe co by było jakby barierka się nie urwała a ją by wywaliło w powietrze :gwizdanie:

Rychu a Tobie za mało wrażeń :naughty: :naughty:

Opublikowano

ciekawe co by było jakby barierka się nie urwała a ją by wywaliło w powietrze :gwizdanie:

Rychu a Tobie za mało wrażeń :naughty: :naughty:

:przebiegly:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Norbi Hi5 :)

nie ma to jak przybic piąteczkę :D LOLOLOLOLOLOLOLOLOL

No co za patafian :polew: Skąd Ty tu małolacie??

w rejonie słyszałem ze to jednak prawda z Toba...... :kox:

zazdrośnik :tongue4: i wstydzioch, też w rejonie słyszałem :decayed:
Opublikowano

Norbi rozjebales mnie :polew: :polew: :polew: :polew:

Leże i kwicze ze śmiechu :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.