Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bedzie ktos dzisiaj na spocie ???

W Jankach, czy w M1? :cool1:
Opublikowano

na T orwarze :gwizdanie:

Opublikowano

W Jankach,

zastanawiam sie nad Jankami, bedzie tam śnieg jeszcze wieczorem ??? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi:

:kox:

zdrowy już ??

będziesz na spocie ?

pewnie będę :)

Opublikowano

:hi: :hi:

:kox:

zdrowy już ??

będziesz na spocie ?

pewnie będę :)

bo te graty bym ci oddał :wink4:

Opublikowano

Siema,

Słyszałem że dzisiaj będzie w Arkadii zlot Audi i Mitsu? bo bajk ma przyjechac pokazac EVO :-)

Opublikowano

nigdzie dzisiaj niestety nie przyjeżdżam :wink4:

Opublikowano

nigdzie dzisiaj niestety nie przyjeżdżam :wink4:

dawaj na Janki zobaczymy co "toto" warte :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Przecież tam śniegu nie ma...

Opublikowano

Masz pałer to masz w d*pie śnieg :evil:

Opublikowano

Nudno w tych Jankach , nawet lamp k**wa nie ma .

Opublikowano

a jest jeszcze jakis snieg? da rade sie dzis gdziekolwiek poslizga, czy juz czarno?

Opublikowano

Przecież tam śniegu nie ma...

wazne zeby mokro było :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Hej,

Zajechałem dzisiaj do arkadii o 20tej, ale już było pusto, albo nie wiem gdzie się spotykacie ? :)

Czy w przyszły wtorek, ktoś z szanownego grona klubowiczów odwiedzi spocik z VAGiem ?

Potrzebowałbym wyłączyć gong pasów (bo coś nie styka mi w zapięciu pasa i czasami włącza się podczas jazdy...). Chciałbym też sprawdzić temp. silnika, bo nie mam równo 90% (1-2 mm mniej) i jak jestem w trasie i jadąc np. dłuższy kawałek 160-140 km/h a potem zwolnię to temp spada tak 3-4 mm od 90C.

Opublikowano

słabo szukałeś :hi:

w sumie chyba co tydzień ktoś jest :good:

Opublikowano

Hej,

Zajechałem dzisiaj do arkadii o 20tej, ale już było pusto, albo nie wiem gdzie się spotykacie ? :)

Czy w przyszły wtorek, ktoś z szanownego grona klubowiczów odwiedzi spocik z VAGiem ?

Potrzebowałbym wyłączyć gong pasów (bo coś nie styka mi w zapięciu pasa i czasami włącza się podczas jazdy...). Chciałbym też sprawdzić temp. silnika, bo nie mam równo 90% (1-2 mm mniej) i jak jestem w trasie i jadąc np. dłuższy kawałek 160-140 km/h a potem zwolnię to temp spada tak 3-4 mm od 90C.

musiałeś źle pojechać bo zawsze ktoś jest

na spoty nikt z vagiem nie przyjeżdza. tam się rozmawia o d*pach i żre niezdrowe burgery :wink4:

Opublikowano

Hej,

Zajechałem dzisiaj do arkadii o 20tej, ale już było pusto, albo nie wiem gdzie się spotykacie ? :)

Czy w przyszły wtorek, ktoś z szanownego grona klubowiczów odwiedzi spocik z VAGiem ?

Potrzebowałbym wyłączyć gong pasów (bo coś nie styka mi w zapięciu pasa i czasami włącza się podczas jazdy...). Chciałbym też sprawdzić temp. silnika, bo nie mam równo 90% (1-2 mm mniej) i jak jestem w trasie i jadąc np. dłuższy kawałek 160-140 km/h a potem zwolnię to temp spada tak 3-4 mm od 90C.

musiałeś źle pojechać bo zawsze ktoś jest

na spoty nikt z vagiem nie przyjeżdza. tam się rozmawia o d*pach i żre niezdrowe burgery :wink4:

ale i tak warto byc czasem ;)...

Opublikowano
:hi: siema pedzie :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.