Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lukas23 też o tym pomyslałem :razz:

nie wiesz moze czy będą jakies linki do filmów z ostatniego spota czy bedzie materiał na płycie?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak będe miał czasa to zgram na cd i może na jakiegoś ftpa wrzuce..

hehe nie poradze sobie z nimi sam :mrgreen:

Opublikowano

adamooo jestesmy do uslug a tak na powaznie to im nie odpuszczaj niech sie naucza

Opublikowano

Adamooo - wbijaj sie do wlasciciela serwisu/wulkanizacji - i na poczatek spróbuj sie dogadac (no tak nie moze przeciez byc....)

a potem cos zaradzimy....jest cos takiego jak odpowiedzialnosc - zwłąszcza w zakładzie. To nie jest jakiś pierwszy lepszy chłoptas oferujący wymiane kól - im tez chociaz troszke powinno zalezec na renomie.

Polecam na początek spokój a potem pomyslimy...do piątku jestem w polsce:)

Opublikowano

Tak poza tematem, dorzuciłem parę zdięć do albumu :)

Opublikowano

Tomboy a gdzie śmigasz i na ile ?

Bartte priv :D

Opublikowano

hiszpania - minimum 2 miesiace

Opublikowano

zostanie nas sie tylko 5 :sad: na spoty

Opublikowano

Tomboy zostań :-) przynajmniej będziesz wpadał na spoty :-)

A Ty się lukas nie martwij będzie dobrze :-) będziemy smigać dodatkowo na spoty audi i może VW :roll: coby się troche popróbować z innymi :-)

Opublikowano

spoko adamooo to ja was bede startował :mrgreen:

Opublikowano

Wróciłem od wulkanizatora..no i:

-Pierścienia jak nie było to nie ma..

-na jutro ma jakiś koleś załatwić taki pierścień tzn ma dorobić

-za wymiane nie zapłace

-a z rysami to jutro ma mi dać odpowiedź (przyglądałem się jest rysa z 25 cm długości zdarty jest lakier..) kurka nie wiem co teraz zrobić..

Opublikowano

niech naprawi felge i sprawa zamknieta a jak nie potrafi to niech pokryje koszt naprawy za bledy sie placi za niewiedze tez :!:

Opublikowano

Adamo naprawa felgi to 80-100 zeta, powiedz gościowi, że ma za to zapłacić, możesz FV na niego wziąć czu cuś, jak chcesz namiary to daj znać, poszukamy coś dla ciebie w sieci

czy wiadomo cosik już o tych ksenonkach??

lukas nie moge znaleźć tego wątku o tym gościu co wyjeżdza... podasz linka?? :mrgreen:

jeżeli chodzi o filmiki to niech Adamo zgra chociaz na jedna plytke a ja zabiore na nastepny spocik kompa i wypale kilka jeszcze.

Opublikowano

Zrobimy inaczej, sam się nim przejedziesz :wink:

Opublikowano
Zrobimy inaczej, sam się nim przejedziesz :wink:

cos jeszcze mam Ci poszukać :mrgreen:

Opublikowano
poziek napisał/a:

Zrobimy inaczej, sam się nim przejedziesz

cos jeszcze mam Ci poszukać

to sie nazywa motywacja :mrgreen:

fajnie jakby adamooo wyrobił sie z jedna płytką na następnego spota

pewnie chłopak ma głowę tym cholernym wulkanizatorem zajętą :cry: adamooo walcz dalej i nie popuszczaj :wink:

Opublikowano

Zgadza sie motywacja przedewszystkim :grin:

A tak na marginesie panowie z B5 Poziek ma Vaga i chce sie podzielic tylko musimy sobie koncowke skombinować bo ten in-2 to juz mnie denerwuje co wy na to :?: ma ktoś jakiś pomysł :?:

Opublikowano

Poziek - moge ci jakiegos linka znalezc:)?????

A swoja drogą ostatnio smigneła (co zrozumiałe....) mnie laska Audi A6 2.7 Turbo Quattro .

Ile to ma koni????????????

Poazdrawiam all

Opublikowano

A z 250 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.