Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ale pojechałes po bandzie - jestem skromnym normalnym użytkownikiem polskich dróg - nawet w gierkach (samochodówkach) przestrzegam przepisów i nie przekraczam 3000 obrotów

:mrgreen: :razz:

to masz rację brachu...tylko czasami po jeżdzie czuć sprzęgiełko :roll: ....nawet w grach PC i PS2 :mrgreen: :razz:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ale pojechałes po bandzie - jestem skromnym normalnym użytkownikiem polskich dróg - nawet w gierkach (samochodówkach) przestrzegam przepisów i nie przekraczam 3000 obrotów

:mrgreen: :razz:

to masz rację brachu...tylko czasami po jeżdzie czuć sprzęgiełko :roll: ....nawet w grach PC i PS2 :mrgreen: :razz:

dokładnie tak jak mówisz-ale znam goscia , ktory jak gra przy uzyciu kierownicy to jak skreca to całym ciałem:)

Opublikowano

O tomboy a jednak zyjesz juz mialem slac list gonczy bo nie bylo cie z dobe :mrgreen:

Opublikowano

Tomboyu już latałeś swoją nową porywaczką?? Ma wypierdnięcie jak sie należy?

Opublikowano

Norbi jakby nie miala to by nie dal zaliczki mysle

Norbi a ty na kulki jutro sie nie piszesz z nami kazde rece sie przydadza bo nas wykoncza :lol:

Opublikowano
Ma wypierdnięcie jak sie należy?

jedzie jedzie - z pozkiem polatalismy chwilke

[ Dodano: 15-10-2006, 14:13 ]

O tomboy a jednak zyjesz juz mialem slac list gonczy bo nie bylo cie z dobe :mrgreen:

Zyje - nie mam na nic sil - jutro rano tez do wydziału komunikacji..

Opublikowano

Raczej słabo to widze Lukasiku, ale we wtorkownie powinienem sie stawic. "Trzymcie sie ramy" jutro :mrgreen:

Opublikowano

no to niewiadomo czy wtorkowy dojdzie do skutku bo wiesz ja jak sie przykleje do sciany to moze jeszcze mnie nikt nie ustrzeli ale reszta oprocz grubasa to moze byc niewesolo a z martwymi spota nie bedzie :lol:

Opublikowano

bedzie, bedzie - SPOT MUSI PRZECIEZ BYC!!!

Opublikowano

panowie wracalem do domu a patrze stoi trojkat ostrzegawczy jade dalej a tam A4 rozwalone i to calkiem niezle zrobilem na szybko z samochodu zdjecie z tylu ale to nic co z przodem bylo silnik raczej 2.6 sadzac po tym jak bylo widac rozrzad caly przod wyrwany o drzewo ladnie musial przylozyc a ze dzis popadalo to sie chlopak przeliczyl

zdjecie kiepskiej jakosci ale widac co nieco bo jechalem i tak wyszlo15_10_06_1719.jpg

Opublikowano

Może to nikt z naszych....

Opublikowano

jakbym nie wiedzial ze moja fura stoi na parkingu to powiedzial bym ze to LZA czyli moj no ale chyba nikt z naszych tylko szkoda A4

Opublikowano

no moze i na koncu jest A ale pierwsza litera to F

Opublikowano

a ja dzisiaj widziałem piekną a4 w garwolinie ale miala jedna wadę - mianowicie brak tyłu:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A tak dla przypomnienia to jak forum nie dziala to nie oznacza ze nie ma spotow :razz:

wczoraj obecni to :

tomboy

ono

platinummm

sebmis

poziek

adamooo

no i ja :mrgreen:

a żółw ma z liscia bo budzi z rana smsami o spocie a nie przyjezdza :!:

Opublikowano
A tak dla przypomnienia to jak forum nie dziala to nie oznacza ze nie ma spotow :razz:

wczoraj obecni to :

tomboy

ono

platinummm

sebmis

poziek

adamooo

no i ja :mrgreen:

a żółw ma z liscia bo budzi z rana smsami o spocie a nie przyjezdza :!:

dzwonie do niego o 20,30 PM a on ziewając mowi ze lezy z Carolline...

Opublikowano

no ale mam nadzieje ze nie "NA" :lol:

Opublikowano
no ale mam nadzieje ze nie "NA" :lol:

nie smiałbym przeszkadzac

Opublikowano

kto jest zainteresowany felgami rs4?

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?s=&threadid=97120&highlight=velocity

teraz sa pre-orders wiec mozna powili wplacac kase

www.przyciemnianie.pl

to do szybek

no i ta skora pozostaje, tomwuj sprawdziłeś te srone Adamoo??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.