Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będzie auto z tradycjami :) hehe

wczoraj widziałem kolege bienio jak wymiata :) powiem wam, że Adamoo swoją nową furką będzie miał się z kim złapać :)

bienio jak to się skończyło z małym czarnym gti ?? 106 ?? :)

takie małe gówno panowie wybebeszone objeżdzało większość furek :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wczoraj widziałem kolege beksiora jak wymiata

a nie kolege bienio :?:

Opublikowano

poprawiłem

młodzian :)

[ Dodano: 13-10-2006, 12:52 ]

JADE PO BZYKA!!!!!!!!!

Opublikowano

sluchajcie powiem wam szczerze,ze ta 106 wczoraj mnie zniszczyla :mrgreen: koledzy mnie dwa razy wkrecili-widocznie chciali mi zepsuc humor :evil: okazalo sie,ze ma 140ps a waga tylko ok 800kg...wiec z czym ja mialem sie scigac.gosc robi 13.5 na 400m :wink: nastepna porazka to byl MG 2.5 V6 190ps-a koledzy mnie namawiali,bo pow ze ma 150 :mrgreen: wkrecili mnie rozno :mrgreen: poziek a bylem na poczatku,bo bralem sie z A6 avant 2.5tdi :?: jak w ogole wrazenia :?: :wink:

[ Dodano: 13-10-2006, 17:23 ]

inna kwestias jest to,ze jakos wczoraj w ogole nie szly mi starty :evil: problemy ze skupieniem-mam nadzieje,ze za tydzien bedzie lepiej,bo juz mam ustawke dobra :twisted:

Opublikowano
JADE PO BZYKA!!!!!!!!!

no i jak Poziek wsio gra i jezdzi

Ktos moze wie czy nie spadl jakis samolot wczoraj bo gruby nie daje sladow zycia :lol:

Opublikowano

piknie jest, jutro zapodaje troche gadzetów z usa :)

Opublikowano

Gruby tam zamyka szafy replikami :oops:

Opublikowano
Gruby tam zamyka szafy replikami :oops:

ee tam pewnie poszedł na murzynskie dziwki :mrgreen:

Opublikowano
ee tam pewnie poszedł na murzynskie dziwki

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

myślę, że dorwał sie też do lokalnego McDonalda na mini zestawik :razz:

Opublikowano

on do NY poleciał????

Opublikowano

gruby mial byc w bostonie ale chyba wkoncu kolo NY go zrzucili bo na tyle mu biletu starczylo :lol:

Opublikowano
probuje wyslac wykres z hamowni ale jakos mam z tym problemy :???:

[ Dodano: 14-10-2006, 14:19 ]

:mrgreen:

[ Dodano: 14-10-2006, 14:22 ]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ff7475c3b97e0d9.html

ladny :twisted: ...

ale powieksz troszke to bedzie bardziej czytelny ....

Opublikowano

Widac widac - fajny wykresik - niedługo moj wstawie

Opublikowano
Widac widac - fajny wykresik - niedługo moj wstawie

ciekawe czy bedzie taki fajny .... :?: :twisted:

Opublikowano
Widac widac - fajny wykresik - niedługo moj wstawie

ciekawe czy bedzie taki fajny .... :?: :twisted:

troszke inne parametry na pewno bedą bo to benzyna i 195 KM

Opublikowano

plus kłopoty ze sprzęgłem comming soon :):P

nie chce denerwować prezesa :):P

Opublikowano
plus kłopoty ze sprzęgłem comming soon

zalezy jak prezes jeździ. Ja mam troche wiecej tego i już rok czasu śmigam na seryjnym. Ale rozumiem że tomboy wyposzczony, wiec kłania się niedługo Radzikowski ;)

Opublikowano

Kunio czy ty wogóle znasz styl jazdy prezesa ?? :)

Prezes nie zawachałby się wsiąść do F1 Kubicy i pierzielnąć kilka okrążeń na Imoli :)

U prezesa w żyłach płynie wysokooktanowa V-power

sprzęgło wytrzyma w tych warunkach mniej... nie więcej :twisted: :mrgreen:

no to mam ładny wpis:)

Opublikowano
Kunio czy ty wogóle znasz styl jazdy prezesa ?? :)

Prezes nie zawachałby się wsiąść do F1 Kubicy i pierzielnąć kilka okrążeń na Imoli :)

U prezesa w żyłach płynie wysokooktanowa V-power

sprzęgło wytrzyma w tych warunkach mniej... nie więcej :twisted: :mrgreen:

no to mam ładny wpis:)

Ale pojechałes po bandzie - jestem skromnym normalnym użytkownikiem polskich dróg - nawet w gierkach (samochodówkach) przestrzegam przepisów i nie przekraczam 3000 obrotów :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.