Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomboyu jest już to ścierwo Q, czy jeszcze się bujasz bez??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a po co mu samochod jak on ma 3 kierowcow wystarczy jeden telefon :lol:

Opublikowano

w sumie racja - ale kierowców mam tylko we wtorek a tak sie bujam metrem albo taksówkami:(

Opublikowano

Tomboy czego ty sie mnie pytasz czy sie zapisuje na polar jak sie juz zapisalem :razz: :lol:

Opublikowano

hehehehehe

Opublikowano

Z tym polarkiem to jakoś mnie nie pociąga.

Opublikowano
Z tym polarkiem to jakoś mnie nie pociąga.

Przyjedź na spota to tak Cie te polary pociągną że kupisz 100 zestawów..więc hamuj bajere..każdy ma mieć polar.. :mrgreen:

Opublikowano

Tak jest Norbi ekipa warszawska kupuje polary i i felgi od rsa z grawerem A4-klub bedziemy jak bracia :mrgreen:

Opublikowano

No i będziemy sie smyrać po napletach hahahah

Opublikowano
.każdy ma mieć polar.. :mrgreen:

To dopisać cię???

ekipa warszawska kupuje polary - a Ono??Platinium??T-żołw??

Opublikowano

Tomboy oni tez inaczej ich zdegradujemy ono to nawet dwa wezmie bo teraz nad wisla zimno to i panna bedzie miala w co sie ubrac :mrgreen:

Opublikowano

Jak te fele są za 120 zeta to się zastanowie....... dobra już się zastanowiłem BIORę!!!!!!!! :lol:

Opublikowano

nie no za 120zl to tylko u Tomboya :mrgreen:

Opublikowano

no moge wziasc polarek tylko jak on bedzie wygladal kolorki itp. bo niewiem czy bedzie mi pasowal kolorystycznie do autka :mrgreen:

lukas23 czy cos akiego jak ty miales ktoregos razu?

Opublikowano

nawet ostatnio mialem go na sobie taki kremowy naprawde fajna sprawa jest nawet zdjecie w albumie w pierwszym spocie :wink:

Opublikowano

uuu..ale ścierwo :) a tak poważnie to tom załatw jakieś foty jak będzie wyglądał ten polar..później obgadamy kolory..

Z ostatniej chwili..

otóż..rozmawiałem dzisiaj z tym znajomym od reklamy i dzisiaj wieczorem do mnie do knajpy przyjdzie i pokaże jakie polary ma..i dokładnie powie jaka cena..więc dzisiaj bede juz wszystko wiedział..

Z innej beczki :

A co powiecie na taki polar..

http://allegro.pl/item136380125_quechua_pl_polary_oddychajace_lady.html

Opublikowano

Adamoo bez obrazy ale jakiś taki zgejowany... nie można jakiegoś tradycyjnego?? Zwyklego z suwakiem na całej długości??

Opublikowano

adas i powiesz ze maja jeszcze rozowe :mrgreen: takiego czegos to ja nie chce :razz:

Opublikowano

hehe dobra chłopy wiem że gejowaty :) ale wszystkie mięśnie widać..co w przypadku Lukasa i Oniaka jest najważniejsze :mrgreen:

Opublikowano

a nie no jak tak Adamooo to zamawiamy z oniaczem specjalne wersje dla miesniakow bo ostatnio to widze ze przed zima to mi idze w bary :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.