Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no to ja pisze się pierwszy na rytualne przypalenie nowego nabytku Adamoo na spocie

hehehe to malinowy cyc ma prz...e :mrgreen:

grat Adasiu :cool:....przejrzałem forum i nie ma nowego fotostory w moje A4 :?: :roll:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki sesja zdjęciowa będzie dopiero jak kumpel skołuje obiektyw..więc już szykujcie swoje fury bo robimy tą sesje razem..:-) a co do b6 to jeszcze go nie mam i na spota jeszcze przyjade starym..Tom i jak, zdecydowałeś się już na Q ?

Opublikowano

bo na razie jest tylko zadatkowana - teraz matschke ją pewnie katuje:)

[ Dodano: 2006-10-07, 22:48 ]

Tom i jak, zdecydowałeś się już na Q

na 99% tak - mi sie podoba, w poniedzialek negocjuję cene i spox

a tak nawiasem mówiąc nie Tom tylko Tomboy lub Reakwon :lol:

Opublikowano

na 99% tak - mi sie podoba, w poniedzialek negocjuję cene i spox

a co to za autko ... :?:

Opublikowano
na 99% tak - mi sie podoba, w poniedzialek negocjuję cene i spox

rozumiem, ze to jest to 1.8 Tq :?:

nic nie pisałeś o wrażeniach z ogladania :razz:

acha i na wtorek będzie już na spocie rozumiem :oops: :mrgreen:

na spota jeszcze przyjade starym..

myślałem, że chemik go już lizinguje :oops::wink:

Opublikowano
bo na razie jest tylko zadatkowana - teraz matschke ją pewnie katuje:)

spoko, spoko, autko stoi zagarazowane i nie jest uzywane, tak wpisalismy do umowy przedwstepnej. Ja wlasnie wstalem i jade do Wiednia go wymeldowac i od wtorku moze adamoo dzialac ;)

a jakie bedzie kolejne autko ... Audi TDI :?: :twisted:

Opublikowano

tak 1,9 TDI w AWX ośka

Opublikowano
tak 1,9 TDI w AWX ośka

ale pytałem Matschke .... :wink:

Opublikowano
ale pytałem Matschke .... :wink:

upss SORRY

Opublikowano

tomboy chlopcze dzwoń do mnie jak chcesz kupić tego 1.8Tq :twisted:

Opublikowano

Tomboy idź na całość..kup w końcu coś bo z Tobą nie można wytrzymać :roll: :razz: :oops: :mrgreen:

Opublikowano
jeszcze nie wiem, ale albo Audi A4 3.0 TDI albo BMW 330xd :)

Maciuś nie grzesz i nie kupuj Bmw :lol:

Opublikowano

hehe..Maciek wysłał rano esa że już wyrejestrowal auto :oops: a bete to wybijemy mu z głowy na paintballu..dostanie pare strzałów i myśle że wróci znowu do Audi a4 :twisted: :mrgreen:

Opublikowano

Oj bedzie sie działo - sa juz zapowiedzi i potencjalne ofiary

ONO - zabije mnie

ADAMOO - Matschke

Wszyscy Bartte :!:

Opublikowano

Niiie no Adamoo miało być 330d, dlaczego dałeś pupy?? :mrgreen: A Tomboyowski co sie nie pucujesz czy bedziemy latać??

Opublikowano

Norbix kurka tak wyszło..śmigałem tym 330d i lipa jakaś..hehe i powinieneś się cieszyć że zostaje w rodzinie..i szykuj się na next spot bo będziemy się ścigać 1.9 na 2.5..hm...ciekawy jestem kto dostanie baty :oops: Norbi masz już tą nową mape ? Bo mówili dzisiaj w faktach że masz i juz mi przegrałeś cd-clonem i jutro przyniesiesz na spota :mrgreen:

Opublikowano

no wlasnie - GDZIE JUTRO SPOT????????????????????????????????????

Opublikowano

M E D I A M A R K T :mrgreen:

Opublikowano
Norbix kurka tak wyszło..śmigałem tym 330d i lipa jakaś..hehe i powinieneś się cieszyć że zostaje w rodzinie..i szykuj się na next spot bo będziemy się ścigać 1.9 na 2.5..hm...ciekawy jestem kto dostanie baty :oops: Norbi masz już tą nową mape ? Bo mówili dzisiaj w faktach że masz i juz mi przegrałeś cd-clonem i jutro przyniesiesz na spota :mrgreen:
Mam Adasku, ale przegrywac nie potrafie. Jak bym potrafil to bym nie bulil 60 zeta :mrgreen:
Opublikowano

Przynieś na spota to wyrezamy :wink: w notatniku :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.