Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co przyniesc? chipsy? cy co?kto bierze grilla?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Flaszke i duzo paliwa w baku :lol:

Opublikowano
a co przyniesc? chipsy? cy co?kto bierze grilla?

nie wiem czy gdzies to juz czytales ale w brygadzie warszawskiej lubimy piwo i to jest takie specyficzne wkupne do Warsaw Team A4 - więc ...domyśl się reszty

Opublikowano

e no ale jak piwo i samochody rownoczesnie nie banglaja?

Opublikowano
e no ale jak piwo i samochody rownoczesnie nie banglaja?

no tak to wiemy :mrgreen: ale browary pijemy w domu i zawsze TWOJE ZDROWIE :mrgreen:

[ Dodano: 2006-10-02, 11:51 ]

http://allegro.pl/item129230526__gra_w_paintball_warszawa_nowa_promocja_sprawdz.html

Co Wy na to??

Zapisujemy sie - zbieramy ekipe 8 osob i ...wiązemy cwaniaczka lukasa23 :razz:

Opublikowano

Musielibyscie mnie pierwsze zlapac a nogi mam dlugie ale ja chce bys w druzynie z Tomboyem i Kicholem wiecie jeden to dzik a drugi umie strzelac :mrgreen: a ja was bede dobijal :lol:

Tomboy tak jak juz pisalem jestem za a wiec czekamy na reszte

Opublikowano
chce bys w druzynie z Tomboyem i Kicholem wiecie jeden to dzik a drugi umie strzelac :mrgreen: a ja was bede dobijal :lol:

znajac zycie sie zbrowaruje i znowu ostrzelam swoj Team

ZAPISYWAC SIE U !!!!!!!!!!

Opublikowano

To ja juz nie chce byc z toba bo znajac reakwona to tak bedzie i jeszcze kolba markera dostane :lol: widze ze warszawiakow dzisiaj nie ma :razz:

ONO takie klucze sa potrzebne na wtorek http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2784

Opublikowano
To ja juz nie chce byc z toba bo znajac reakwona to tak bedzie i jeszcze kolba markera dostane :lol: widze ze warszawiakow dzisiaj nie ma :razz:

ONO takie klucze sa potrzebne na wtorek http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2784

No tak bo ja zarzadzam dogrywke w boksie a wczesniej bedzie załozony na markera bagnecik

Opublikowano

chłopaki kto jutro jest :?:

bo wiecie...juz ciemnoi, zimno i deszczow sie robi...generalnie chce mi się już spać :mrgreen: :razz: :lol::oops:

Opublikowano

zolw a z liscia bys nie chcial :lol: jutro sa wszyscy i rezamy furaka adamooo, ono ma zabrac magiczne klucze i gtecha bo musimy sprawdzic to rezanie ile koni dalo :mrgreen:

Opublikowano

oooo faktycznie zapomniałem, jutro monster garaż jest grany :mrgreen:

Łukaszku nie zapomnij zabrac notatnika :!:

Opublikowano

Żółwiczku juz jest zainstalowany :lol:

Opublikowano

Jutro pozegnanie Torwaru w tym roku...przynajmniej dla mnie!

I musimy wymyslec miejsce spotów - nie jakies parkingi tylko jakis lokal

Opublikowano
Jutro pozegnanie Torwaru w tym roku

znowu w sandałach bez skarpetek przyjdziesz :roll: :?:

:mrgreen:

nie jakies parkingi tylko jakis lokal

bardzo mocno popieram :!: parkingów mam dosyć jak idę na zakupy :razz:

Opublikowano

Qwa tych kluczy to jest w pyte ja nie wiem czy wszystkie mam , jutro sprawdze. Nie wystarczy dobry młotek ? :D

Opublikowano

ale pierwsze to trzeba uzgodnic kuleczki :razz:

a knajpa to jedna jest tylko tam frytek nie daja :lol:

[ Dodano: 2006-10-02, 20:50 ]

Nie wystarczy dobry młotek

e tam mlotek z mokasyna sie przypie****** przeciez to tylko plastik

a tak na powaznie to musza byc wsie bo bryndza jak zabraknie nam 24 do kiery to po robocie :razz:

Opublikowano

Chłopaki czy ktoś pracuje - mieszka - przejeżdża jutro koło Stodoły, Remontu, Traffic Clubu :?:

potrzebuje bilety na koncert zanabyć :roll:

Opublikowano
znowu w sandałach bez skarpetek przyjdziesz :roll: :?:

ale sie wtedy wyrwałem - w sandałkach :lol:

Chłopaki czy ktoś pracuje - mieszka - przejeżdża jutro koło Stodoły, Remontu, Traffic Clubu :?:

potrzebuje bilety na koncert zanabyć :roll:

a jaki koncert???

Opublikowano

koncert Coma wymiataja chłopaki na maxa :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.