Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a co my zrobimy z panem Japą jak kupi inne auto ?? :)

Pan Japa dostanie z liścia wtedy :razz:

taaak tematem końcowym spota było w... gruchy prz kunia furze :mrgreen:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fakt motyw gruszek przebija wszystko :)

Opublikowano

Poziek dzialaj z ta rezerwacja

ono gadales cos z adamooo moze on by cos zalatwil jak ma tam wtyki postrzelalibysmy cala noc :lol:

Opublikowano

a ja dopiero wstałem...zmarzłem wczoraj jak cholera/MUSIMY ZNALEŹć MIEJSCOWKE I NAJLEPIEJ W POMIESZCZENIU

Opublikowano

Jak sie ubrałeś qr** jak playboy to co sie dziwisz :P

Nie gadałem zapomniałem o tym.

Poziek qr** co to jest ?

4R4 = power windows with comfort operation andcircuit breaker

0YN = weight category rear axle weight range 12

T41 = components for, base engine, unit 059.

8Q5 = headlight-range adjustment, automatic- dynamic with cornering light (AFS 1)

7K0 = without tire pressure warning light

2K1 = reinforced bumpers

3Y0 = without roll-up sun screen

1SA = without additional engine guard

4GF = windshield, tinted

Opublikowano

Elektryczne szyby z jakimiś bajerami:)

przedział ładowności 12 ??

elementy, komponenty do podstawowego silnika

regulowany automatycznie zasieg reflektorow plus reflektory skrętne

bez czujnika cisnienia opon

wzmacniane sderzaki przod i tyl

bez wyciaganej rolety oslony przed sloncem

bez dodatkowego zabezpieczenia silnika

windshield to jest jakis wiatrochron:) i niby masz jeszcze do tego go barwionego:)

Opublikowano

Panowie kto jezdzi do careffura na bemowie ponoc tam jest jakis nowy tor kartingowy "pole position"na wypasie intercomy w kaskach te sprawy to moze warto by przetestowac nowe miejsce tylko pasowalo by zeby ktos obczail a to nie moj rejon :razz:

Opublikowano

Jezeli nie zapomne(bo skleroza jak cholera) to sprawdze ten tor. Raz ,że to mój rejon, dwa ruszam na Rajd Warszawski, a jeden z OS-ów jest na Bemowie.

Opublikowano

no widze ze w wawce standardowa ekipa?? co lukas nowi sie Was boja czy jak??

Opublikowano

nowi sie boja :twisted: pojawiaja sie tylko raz i potem zonk a kto by sie nie bal takich dzikow jak My sam wiesz cos o tym :mrgreen: ale np. kolega platinumm bardzo dobrze sie zaklimatyzowal i niedlugo ma nam pomoc kupic po B7 :cool:

Opublikowano
nowi sie boja :twisted: pojawiaja sie tylko raz i potem zonk a kto by sie nie bal takich dzikow jak My sam wiesz cos o tym :mrgreen: ale np. kolega platinumm bardzo dobrze sie zaklimatyzowal i niedlugo ma nam pomoc kupic po B7 :cool:

trzeba tylko podrobić te zetony ale ja sie tym zajmę..

Opublikowano

Tombóy Ty przekręcie!!!!! :mrgreen:

Opublikowano

Tombuj kurna dzwoniłem do Ciebie ale Twoja centrala nawaliła chyba..

Jak tam znalazłeś jakiegoś gruchota ? Czy nadal szukasz ? Ja może będe jutro w tamtych rejonach to zobacze co i jak z tym torem i czy Nas w ogóle wpuszczą :mrgreen: Tom ostatnio daje ostro w palnik :oops::wink:

Opublikowano
niedlugo ma nam pomoc kupic po B7 :cool:
poprosze 1szt ;) moze byc 3.0TDI Q ...odbior oczywiscie osobisty :D
Opublikowano
trzeba tylko podrobić te zetony ale ja sie tym zajmę..

juz porobilem zdjecia zetonow i wymiary niedlugo rusza produkcja

Opublikowano
Tom ostatnio daje ostro w palnik

to stresy i dylematy życiowe doprowadzają go do tego..Springer robi swoje :roll: :oops:

:mrgreen: :mrgreen:

juz porobilem zdjecia zetonow i wymiary niedlugo rusza produkcja

ja robię zapisy na jakąś konkretną beznynkę...maszyna rolnicza nie dla mnie :razz: :mrgreen:

Opublikowano
poprosze 1szt moze byc 3.0TDI Q ...odbior oczywiscie osobisty

Murzyn jako ze nalezysz do warszawy i chwilowo na wygnaniu to zamowienie juz przyjete chwile musisz poczekac na realizacje :mrgreen:

Tom ostatnio daje ostro w palnik

a ja wiem czym to jest spowodowane to przez pana JAPE :lol:

Opublikowano
ja robię zapisy na jakąś konkretną beznynkę...maszyna rolnicza nie dla mnie :razz: :mrgreen:
Ty żółw ty nie szalej z tymi wypowiedziami za bardzo bo liść będzie. Latałeś sam kiedyś fajnym TDI ?

Poziek dzieki wielkie :) Bo cos nie kumałem w tym :)

Opublikowano

a ja sie solidaryzuje z Żółwiem i wybieram benzynke:P

Opublikowano

Dobra panowie luzik bo zaraz bedzie klotnia na 100 stron :D Idziemy na kompromis i mówimy ze to kwestia gustu. Ja tu sie z wami klocic qwa nie będe :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.