Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ono i wez jeszcze na spota G-techa bo musze jeszcze raz sprawdzic autko- sadze ze poprawi sie czas

pozdr

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łoki :)

Opublikowano
nowi sie boja :twisted: pojawiaja sie tylko raz i potem zonk a kto by sie nie bal takich dzikow jak My sam wiesz cos o tym :mrgreen: ale np. kolega platinumm bardzo dobrze sie zaklimatyzowal i niedlugo ma nam pomoc kupic po B7 :cool:

Ha ha ah czytam twój podpis Warszawa/Zamość ? To my jesteśmy ziomale bo ja tez z zamościa pochodze. Wybieram sie na spot we wtorek na Torwar wiec mam nadzieje ze sie poznamy.

pozdrawiam

stecik

Opublikowano

No stecik stary ziomale jakich malo dawaj we wtorek bo az nieladnie ze czlowiek z tego samego miasta nie przyjezdza na spoty :mrgreen:

Opublikowano

No przyjeżdżaj przjeżdżaj..odmulimy Ci fure :mrgreen:

Luk wtorek działamy z imo ? i żarówkami ?mam Free więc można się przed spotem spiknąć i wyrezać co trza..zrobimy fotostory, zarzucimy coś na ząb :oops: (Ono upiechci coś) i przywiezie klucze :grin: - prawda Ono ? :roll:

Bro Poźku będziesz we wtorek?..w końcu trza dolars.jpg oddać :cool:

Opublikowano

Upieke wam wieśmaca :D Klucze spoko tylko napiszcie jakie :)

Opublikowano

NO chłopaki..właśnie nadszedł ten czas i ten dzień..dzisiaj prawie wszystkie moje byłe dziewczyny będą rywalizowały w konkursie i która wygra niestety zostanie moją Żoną :oops: :mrgreen: resztę dziewczyn pozostawiam do Waszej dyspozycji..

PS. Dziewczyny są tylko dostępne dla posiadaczy OOOO A4 ==> TOMBOY odpadasz :twisted:

Jeśli jakaś Wam się spodoba walcie do mnie po namiary na nią :razz:

O G L Ą D A J C I E transmisje dzisiaj w programie 2 TVP o godz. 20.00.

Opublikowano

adas powiec co jarasz i czemu sie z kolegami nie dzielisz :lol::lol::lol: a Tomboy ma Anetke :razz:

Opublikowano
adas powiec co jarasz i czemu sie z kolegami nie dzielisz :lol::lol::lol:

hamuj bajere Gów****** bo to się może dla Ciebie źle s****** :lol: więc zasiądź sobie wygodnie w foteliku i oglądaj dziewczynki w telewizorku na dwójeczce..

Jednocześnie szykując się na wtorek do rezanka samochodziku mego.. :smile: coby był najszybszą ośką w polsce :grin:

Opublikowano

Przykro mi Adas ale one wszystkie były ze mną nad wisłą :D

Opublikowano

Adas wyedytowalem Ci Posta :lol: bo nie moze byc przemocy

Przykro mi Adas ale one wszystkie były ze mną nad wisłą

ja wiem ze B7 jest spore ale tyle lasek to ja bym na raz nie wiem czy zmiescil w naczepie :lol: a Ty ono jeszcze miales sily dac im wszystkim rade masz stary potencjal (albo bagaznik viagry :lol: )

Opublikowano

Łukas23 a co to za edycja postu Adasia :shock:

PiS jakiś czy co :evil:

zamiast oglądac laseckzi w TV to my na necie Panowie :oops:

:mrgreen:

[ Dodano: 2006-09-30, 20:35 ]

ale tyle lasek to ja bym na raz nie wiem czy zmiescil w naczepie

przecoeż jest Niewiadów jeszcze :razz:

ok edycję już załapałem Łukaszku :lol:

Opublikowano
Łukas23 a co to za edycja postu Adasia

PiS jakiś czy co

no bo juz wpadalem w szau

co do wyrezania adasia furki to damy rade i nie bedzie to tylko najszybsza oska ale nawet wieloosiowiec :lol:

Opublikowano

hehe...dziewczyny zwą Ono..czarodziej "KOSMITA" ---hmm..ciekawe dlaczego ?:> :roll: :mrgreen:

Opublikowano

na kosmite to na jedynce leci MIB to dadza mu rade :lol:

[ Dodano: 2006-09-30, 21:56 ]

no i pepiczka wygrala

Opublikowano

mmmm...niestety nie oglądałem bo kurka tabaka w łork..

E Chłopaki czy Wasze pociechy tzw"drugie połówki" złożyły Wam Życzenia tudej ?

Jak nie to wiecie co trza z nimi zrobić ...? :twisted: :twisted: :twisted:

I następnym razem zapomnieć też o ich święcie..

Opublikowano

Ja dostalem zyczenia z samego rana :mrgreen: to nie bedzie liscia :lol:

Opublikowano
E Chłopaki czy Wasze pociechy tzw"drugie połówki" złożyły Wam Życzenia tudej ?

z jakiej okazji :?: :oops:

dzień chłopaka czy cos takiego :?:

Opublikowano
adas powiec co jarasz i czemu sie z kolegami nie dzielisz :lol::lol::lol: a Tomboy ma Anetke :razz:

jasne!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.