Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No stecik stary ziomale jakich malo dawaj we wtorek bo az nieladnie ze czlowiek z tego samego miasta nie przyjezdza na spoty :mrgreen:

Nie przyjezdzał bo dopiero od 2 tygodnim mam Audi.

Do wtorku.

--

stecik

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie przyjezdzał bo dopiero od 2 tygodnim mam Audi

to mam nadzieje ze nadrobisz zaleglosci :razz:

Opublikowano

Stecik to zatankuj fure do pełna..ja z Tomboyem Ci ją odmulimy..po naszej jeździe testowej poczujesz jabyś zrobił program :mrgreen:

Opublikowano

i odrazu zabierz klocki hamulcowe to ci wymienimy bo po ich jezdzie to nic nie zostanie no chyba ze masz dobre gumiaki z podkowami do hamowania :lol:

Opublikowano
ja z Tomboyem Ci ją odmulimy..po naszej jeździe testowej poczujesz jabyś zrobił program

po takiej reklamie to ja na spota bym w życiu nie wpadł :mrgreen: :mrgreen:

acha powoli kończy się sezon na lody chłopki...ja dzisiaj podjeżdżampo 16 z karolajną bajkiem :cool:

Opublikowano

Panowie najnowsze wiesci od Tomboya NIE KUPUJE samochodu cala kase ktora mial przeznaczyc na zakup przelal wczoraj Hugowi na rozwoj stronki A4 i za to dostal moda :shock:

Opublikowano
Panowie najnowsze wiesci od Tomboya NIE KUPUJE samochodu cala kase ktora mial przeznaczyc na zakup przelal wczoraj Hugowi na rozwoj stronki A4 i za to dostal moda :shock:

bo zaraz dziku spkasuje Ci posta :mrgreen: wszystko bylo w pełni legalnie i fair. Moge złozyc oswiadczenie lustracyjne a fure kupie!!

[ Dodano: 2006-10-01, 17:33 ]

Stecik to zatankuj fure do pełna..ja z Tomboyem Ci ją odmulimy..po naszej jeździe testowej poczujesz jabyś zrobił program :mrgreen:

Polecam soft made in ADAMOO&TOMBOY®corp

Opublikowano
ja z Tomboyem Ci ją odmulimy..po naszej jeździe testowej poczujesz jabyś zrobił program

po takiej reklamie to ja na spota bym w życiu nie wpadł :mrgreen: :mrgreen:

acha powoli kończy się sezon na lody chłopki...ja dzisiaj podjeżdżampo 16 z karolajną bajkiem :cool:

Dokładnie :) Ale ja jestem twardy :)

pozdrawiam

Mariusz Stec

[ Dodano: 2006-10-01, 18:59 ]

Panowie najnowsze wiesci od Tomboya NIE KUPUJE samochodu cala kase ktora mial przeznaczyc na zakup przelal wczoraj Hugowi na rozwoj stronki A4 i za to dostal moda :shock:

Jeśli chodzi o rozwój stronki A4 chętnie pomoge :)

Wczesniej smigłaem Alfą Romeo 156 i wykanałem całkowicie stronkę http://www.varsavia.cuoresportivo.pl wiec moge cos tam pomóc :)

--

MS

Opublikowano
za to dostal moda

witamy w gronie "zielonych" reakwona :razz:

Opublikowano

Chłopaki przypomina Wam coś ten film ? :mrgreen:

L I N K

Opublikowano

nie :neutral:

a o co biega :?:

Opublikowano

nic nie przypomina albo nie jestesmy tak lotni jak ty

Opublikowano

Tor imola gdzie Was objeżdzałem na wstecznym :razz:

Opublikowano

taaaaa.... chyba Cie lukas robił jak chcial

Opublikowano
Tor imola gdzie Was objeżdzałem na wstecznym

musiałbyś troszkę schuść brachu...tak jak i ja :oops:

inaczej te nasze szkieletory nas objeżdżają :evil:

Opublikowano
taaaaa.... chyba Cie lukas robił jak chcial

buhhhaaa Dobre Tomboy adamooo jak chcesz jeszcze raz dostac po d*pie to nie ma sprawy mozemy jechac na imole to teraz ja bede jezdzil na wsteku (kurna ale tam nie ma wsteka)

czuje ze na kulkach tez nie bedzie zle bo jak stane bokiem to mnie nikt nie zauwazy co innego Tomboy i Zółw :twisted: oj bedzie sie dzialo Poziek zalatwiles cos jutro jedziemy :mrgreen:

Opublikowano

Zwiazemy Cie szkieletorze i sobie bedziesz cwaniakował :razz:

Opublikowano

a ja moege wpasc na spota?:) we wtorek? o ktorej sie spotykacie pod torwarem??

Opublikowano

mozesz 19,00

Opublikowano
a ja moege wpasc na spota?:) we wtorek? o ktorej sie spotykacie pod torwarem??

nie czy mozesz ale musisz kazdy nowy klubowicz ze 100licy musi sie pojawic na spocie inaczej nie jest klubowiczem :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.