Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wilku323 , zobaczymy :whistling:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Góral , rozbawiłeś mnie :polew: wątroba RZĄDZI

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

Panowie , może już czas na zmianę miejscówki :naughty: Lukas "zarządź "przeprowadzkę" :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dixi, może do garażu M - frekwencja napewno będzie większa :grin:

Opublikowano
Dixi, może do garażu M - frekwencja napewno będzie większa :grin:

Dixi :grin:

Masz rację :kox:

Opublikowano

Góral , rozbawiłeś mnie :polew: wątroba RZĄDZI

:naughty::decayed:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

ja we wtorek na prawdę miałem przybyć ale wyszło jak zwykle :facepalm:

Opublikowano

Dzięki za spota :) następnym razem będzie więcej dziewczyn i grill

Opublikowano

Siemanko ogry :hi:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Góral pamiętaj - najpierw spot , a potem wódeczka :decayed:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

Buba :grin:

Opublikowano

co się śmiejesz. zobaczysz będzie jak na filmach szybcy i wściekli :)

Opublikowano

Pixi mnogość Twoich wypowiedzi przeraża :guma:

Opublikowano

Norbi ktoś musi tu pisać :grin:

Opublikowano
Norbi ktoś musi tu pisać :grin:

Gdyby nie Ty, Góral i Truodyl, to spoty by dawno zdechly na stówę ...

Opublikowano

Skromny jesteś , a o Sobie zapomniałeś :gicior:

:wstydliwy: ja cie nie pitole , dzięki Norbi :friends:- są Osoby które mało siedzą na forum , ale dzięki Nim też spoty nie świecą pustkami i Im też należało by podziękować ( co niniejszym czynię :decayed: ) .

A tak na poważnie , to chciałbym żeby wróciły dawne czasy ( na spotach było 15 / 20 fur :kox: ) .... może po zmianie miejscówki się poprawi frekwencja :whistling:

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

Nawet Poziu nas olał :dziura:... siedzi na swoim torwarze z grilem przy cielęcinkach :whistling:

Opublikowano

Chcieliście spoty w arkadii to teraz macie frekwencję. Najc**jowsza i najbardziej debilna lokalizacja ever :facepalm:

Opublikowano

:shock3: Poziu :hi:uderzyłem w stół , a nożyce ...... :grin:

Ja nic o tym nie wiem .... ale co to za różnica gdzie ( zawsze się znajdzie parę osób którym nie będzie pasić miejscówka )

Opublikowano

To kiedy do poźka na grilla wpadamy, zrobimy mu najazd na jego grillowaną cielęcinkę ;)??:)

Opublikowano
To kiedy do poźka na grilla wpadamy, zrobimy mu najazd na jego grillowaną cielęcinkę ;)??:)

No to się trza przygotować :kox: ..... maraton to pikuś przy grilu u Pozia :naughty:

Opublikowano

No ja tam nie wiem, bo ja nie kojarzę do kogo ten nick przypiąć:/:kwasny: ale skoro dostałem ostrzeżenie , to go nie zbagatelizuję, trzeba pogaać z góralem, on wie jak regenerować wątrobę ::decayed::wink::naughty:

Opublikowano

Poziek , to śmietanka towarzyska klubu ..... z całym szacunkiem dla Góral-a - nie wiem czy da radę :grin:

Opublikowano

hehe spoko, jeśli regeneracja Górala to musi tam być dobrze ;) Pixi coś ci się lista danych rozwinęła, za***iście wysokie te twoje posty są:)

Opublikowano

Wiem , widziałem .... nie tylko ja mam tak - "prace remontowe" na forum :kwasny:

Opublikowano

3 maja pokaz 3d na fontannach kto idzie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.