Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

:shock3: ale tu dziś ruch .... ciężko coś wtrącić :grin:

ostatnim czasy to tu ch..j zimuje i to srodze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch**nia z grzybnią i pleśnią , jednym słowem mówiąc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 100% się nie pojawię, ja lecę na pas startowy pod Mirosławiec przetestować auto :) i może w końcu zachodniopomorski spot odwiedzić:) Nie uwierzycie, wczoraj na rasie do Torunia na odcinku 20km 5 patroli i załadowany foto radar:) i jak tu jechać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B7 z fabrycznymi DRLami: DRLe włączają się od razu po przekręceniu kluczyka czy po przekręceniu włącznika świateł na "auto"? (DRLe włączone "1" włącznikiem, środek dnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jest możliwość na spocie podłączenia autka pod vag'a? Ostatnio byłem u mechanika wywaliło mi dwa błędy i koleś zaczął nagle coś kręcić z kosztami...stwierdziłem ze może sam zrobię, a głupio zrobiłem gdyż nie spisałem dokładnie tego co ten magiczny komputerek pokazał:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy kolego Cowboy jest godny zaufania bo kolega chce się do niego wybrać robić coś z wtryskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy kolego Cowboy jest godny zaufania bo kolega chce się do niego wybrać robić coś z wtryskami

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jutro będzie? Bo nie wiem czy sie wybierać

Nie sądzę, wiesz jutro raczej wszyscy będą wypoczywać, świętować i topić się na słońcu:)

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

kto jutro będzie? Bo nie wiem czy sie wybierać

Nie sądzę, wiesz jutro raczej wszyscy będą wypoczywać, świętować i topić się na słońcu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede i bede mial VAG(najnowsza wersja 3.22). Oczywiscie, kto bedzie chcial to sie podlaczymy i w gratisie skoryguje licznik.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

czy kolego Cowboy jest godny zaufania bo kolega chce się do niego wybrać robić coś z wtryskami

tak

dzięki wielkie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede i bede mial VAG(najnowsza wersja 3.22). Oczywiscie, kto bedzie chcial to sie podlaczymy i w gratisie skoryguje licznik.:hi:

to będę :)

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

Ja bede i bede mial VAG(najnowsza wersja 3.22). Oczywiscie, kto bedzie chcial to sie podlaczymy i w gratisie skoryguje licznik.:hi:

to będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

Panie, Panowie

z racji tego iż musiałem zostać i tyrać w wybiórcze dni we firmie :) to postaram się i ja jako nowicjusz pojawić w legendarnym miejscu spotowym moim skromnym autkiem.

Do miłego.

p.s. jak to wcześniej było sugerowane, żadnych lasek na gotowo nie podrzucam by mogłyby co niektórych zawstydzić :P

buahahahahaha

CY

---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

Hi,

Panie, Panowie

z racji tego iż musiałem zostać i tyrać w wybiórcze dni we firmie :) to postaram się i ja jako nowicjusz pojawić w legendarnym miejscu spotowym moim skromnym autkiem.

Do miłego.

p.s. jak to wcześniej było sugerowane, żadnych lasek na gotowo nie podrzucam by mogłyby co niektórych zawstydzić :P

buahahahahaha

CY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem nowy w klubie to wypada podjechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobre pytanie dzis wszystko jest zamkniete chyba???

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

Moze na parkingu parkuj i jedz???

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

Moze na parkingu parkuj i jedz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...