Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:shock3: ale tu dziś ruch .... ciężko coś wtrącić :grin:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:shock3: ale tu dziś ruch .... ciężko coś wtrącić :grin:

ostatnim czasy to tu ch..j zimuje i to srodze :decayed:

Opublikowano

Ch**nia z grzybnią i pleśnią , jednym słowem mówiąc :kwasny:

Opublikowano

Widze ze pokazem są wszyscy zainteresowani...A spot to we wtorek aktualny?Czy już wszyscy na majówkę lecą?Pewnie nikt nie odpowie na zapytanko...

Opublikowano

Raczej wątpie żeby się ktoś pojawił

Opublikowano

Ja na 100% się nie pojawię, ja lecę na pas startowy pod Mirosławiec przetestować auto :) i może w końcu zachodniopomorski spot odwiedzić:) Nie uwierzycie, wczoraj na rasie do Torunia na odcinku 20km 5 patroli i załadowany foto radar:) i jak tu jechać??

Opublikowano

A4 B7 z fabrycznymi DRLami: DRLe włączają się od razu po przekręceniu kluczyka czy po przekręceniu włącznika świateł na "auto"? (DRLe włączone "1" włącznikiem, środek dnia)

Opublikowano

Witam!

Jest możliwość na spocie podłączenia autka pod vag'a? Ostatnio byłem u mechanika wywaliło mi dwa błędy i koleś zaczął nagle coś kręcić z kosztami...stwierdziłem ze może sam zrobię, a głupio zrobiłem gdyż nie spisałem dokładnie tego co ten magiczny komputerek pokazał:(

Opublikowano

witam

czy kolego Cowboy jest godny zaufania bo kolega chce się do niego wybrać robić coś z wtryskami

Opublikowano

kto jutro będzie? Bo nie wiem czy sie wybierać

Opublikowano
witam

czy kolego Cowboy jest godny zaufania bo kolega chce się do niego wybrać robić coś z wtryskami

tak

Opublikowano
kto jutro będzie? Bo nie wiem czy sie wybierać

Nie sądzę, wiesz jutro raczej wszyscy będą wypoczywać, świętować i topić się na słońcu:)

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

kto jutro będzie? Bo nie wiem czy sie wybierać

Nie sądzę, wiesz jutro raczej wszyscy będą wypoczywać, świętować i topić się na słońcu:)

Opublikowano

Ja bede i bede mial VAG(najnowsza wersja 3.22). Oczywiscie, kto bedzie chcial to sie podlaczymy i w gratisie skoryguje licznik.:hi:

Opublikowano
witam

czy kolego Cowboy jest godny zaufania bo kolega chce się do niego wybrać robić coś z wtryskami

tak

dzięki wielkie

pozdro

Opublikowano
Ja bede i bede mial VAG(najnowsza wersja 3.22). Oczywiscie, kto bedzie chcial to sie podlaczymy i w gratisie skoryguje licznik.:hi:

to będę :)

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

Ja bede i bede mial VAG(najnowsza wersja 3.22). Oczywiscie, kto bedzie chcial to sie podlaczymy i w gratisie skoryguje licznik.:hi:

to będę :)

Opublikowano

Ja tez bede tylko moze nie Arkadia a gdzies na dworzu...???Jakis duzy placyk albo co??

Opublikowano

Hi,

Panie, Panowie

z racji tego iż musiałem zostać i tyrać w wybiórcze dni we firmie :) to postaram się i ja jako nowicjusz pojawić w legendarnym miejscu spotowym moim skromnym autkiem.

Do miłego.

p.s. jak to wcześniej było sugerowane, żadnych lasek na gotowo nie podrzucam by mogłyby co niektórych zawstydzić :P

buahahahahaha

CY

---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

Hi,

Panie, Panowie

z racji tego iż musiałem zostać i tyrać w wybiórcze dni we firmie :) to postaram się i ja jako nowicjusz pojawić w legendarnym miejscu spotowym moim skromnym autkiem.

Do miłego.

p.s. jak to wcześniej było sugerowane, żadnych lasek na gotowo nie podrzucam by mogłyby co niektórych zawstydzić :P

buahahahahaha

CY

Opublikowano

Jako że jestem nowy w klubie to wypada podjechać :)

Opublikowano

Takie Pytanko Czy parking bedzie otwarty??

Opublikowano

W sumie to dobre pytanie dzis wszystko jest zamkniete chyba???

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

Moze na parkingu parkuj i jedz???

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

Moze na parkingu parkuj i jedz???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.