Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie ktoś dzisiaj? Może w końcu ruszę d*pę moim autobusem :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak pogoda będzie w miarę normalna to podjadę

Opublikowano

Ja też zależnie od pogody postaram się pojawić moją "tęczą" :decayed:

Opublikowano

norbi kufa mać :facepalm::facepalm::facepalm:

dalej czekam kiedy podasz termin :decayed::decayed:

Wiesz że ludzie z nizin nie mają podejścia do górali, po kiego mam se ryfy nastrzelać:naughty:

oj tam oj tam :decayed:

Opublikowano

A jak nie będzie pogody to wszyscy olewka, czy piętro niżej?

Opublikowano
A jak nie będzie pogody to wszyscy olewka, czy piętro niżej?

I tak spocik jest na piętrze przedostatnim, czyli zadaszonym.

Piętro ostatnie (odkryte) jest zablokowane z tego co pamiętam.

Opublikowano

Elita się zbiera to i ja przyjade :)

Opublikowano

Malik , dach jest otwarty od 2 lat :D tez bym wpadł ale leje i pizga .

Opublikowano
Malik , dach jest otwarty od 2 lat :D tez bym wpadł ale leje i pizga .

Hyhy... no to dawno mnie nie było. Pamiętam jak był zblokowany, odblokowaliśmy sobie wjazd i nas ochrona ganiała :decayed:

Opublikowano

ktoś jedzie? ;)

Opublikowano

ja dziś odpadam :smutas: niestety

Opublikowano
ktoś jedzie? ;)

czekam aż troche korki się na moście zmniejszą i ruszam

---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

ktoś jedzie? ;)

czekam aż troche korki się na moście zmniejszą i ruszam

Opublikowano

ja jednak olewam - za zimno i pada :decayed:

Opublikowano
ja jednak olewam - za zimno i pada :decayed:

hyhy.. mięczak

Opublikowano
Malik , dach jest otwarty od 2 lat :D tez bym wpadł ale leje i pizga .

Hyhy... no to dawno mnie nie było. Pamiętam jak był zblokowany, odblokowaliśmy sobie wjazd i nas ochrona ganiała :decayed:

Z tego co pamiętam to foty miały być robione. Jeszcze jakieś pachołki przestawialiśmy czy cuś :decayed:

Opublikowano
Malik , dach jest otwarty od 2 lat :D tez bym wpadł ale leje i pizga .

Hyhy... no to dawno mnie nie było. Pamiętam jak był zblokowany, odblokowaliśmy sobie wjazd i nas ochrona ganiała :decayed:

Z tego co pamiętam to foty miały być robione. Jeszcze jakieś pachołki przestawialiśmy czy cuś :decayed:

IMG_0264.JPG

IMG_0310.JPG

IMG_0174.JPG

17 lipca 2007, ja pier**lę ja to dawno temu było :facepalm:

Opublikowano

ale było nas dziś dobrze że zaparkować było gdzie hehehe

Opublikowano

Szmata czasu...faktycznie :naughty:

Opublikowano
ale było nas dziś dobrze że zaparkować było gdzie hehehe

Kameralnie ale fcipke :-P

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

ale było nas dziś dobrze że zaparkować było gdzie hehehe

Kameralnie ale fcipke :-P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.