Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też byłem zajarany :jerk:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Też byłem zajarany :jerk:
taa słychać na pierwszym filmie :grin:
Opublikowano
Moja eSunia na kilku fotach się załapała. To chyba był spot jak z Oniakiem się próbowaliśmy na TVN-ie.

Gdzies mam filmy z pojedynków, jak będę przy kompie to wkleje. Niech bedzie dla potomnych jak zdrowa eSa leje wtedy egzotyczne B7 3.0 TDI :decayed:

Ledwo ledwo i to tylko na trójce ! :D

hujowe czasy , trzeba było myć bryke na spoty i w ogóle jakoś tak pedalsko było :D Wszyscy sobie bezinteresownie pomagali , bez sensu k**wa .

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Moja eSunia na kilku fotach się załapała. To chyba był spot jak z Oniakiem się próbowaliśmy na TVN-ie.

Gdzies mam filmy z pojedynków, jak będę przy kompie to wkleje. Niech bedzie dla potomnych jak zdrowa eSa leje wtedy egzotyczne B7 3.0 TDI :decayed:

Ledwo ledwo i to tylko na trójce ! :D

hujowe czasy , trzeba było myć bryke na spoty i w ogóle jakoś tak pedalsko było :D Wszyscy sobie bezinteresownie pomagali , bez sensu k**wa .

:facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:10 ----------

a tak poza tym to

:drunk::drunk::hi:

Opublikowano

A ty co , nie zjeżyłeś dowcipu ?

Opublikowano
A ty co , nie zjeżyłeś dowcipu ?

:grin::grin::grin::grin:

Oniak to zazdrośnik, nikt nie może być lepszy od niego, szuja :decayed:

Opublikowano
A ty co , nie zjeżyłeś dowcipu ?

:grin::grin::grin::grin:

Oniak to zazdrośnik, nikt nie może być lepszy od niego, szuja :decayed:

Co Ty gadasz... Prędzej Malik :kox:

Opublikowano
A ty co , nie zjeżyłeś dowcipu ?

:grin::grin::grin::grin:

Oniak to zazdrośnik, nikt nie może być lepszy od niego, szuja :decayed:

Co Ty gadasz... Prędzej Malik :kox:

e tam, w d*pie to mam :whistling:

Opublikowano

Jeszcze tylko Witsa, Lukasa, T-żołwia brakuje i poczuje się jak z kilka latarek temu na Warsiawskich, aaaano i jeszcze miszcza Tomboya z Lookierem:decayed:

Opublikowano

Im kobity zakazały na forum wchodzić :decayed:

Opublikowano

Tobie też będzie zakazane jak Ci kobieta założy nogę na nogę, a do buzi wsadzi marchewkę :decayed:

Opublikowano
Tobie też będzie zakazane jak Ci kobieta założy nogę na nogę, a do buzi wsadzi marchewkę :decayed:

heheheheh

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

Tobie też będzie zakazane jak Ci kobieta założy nogę na nogę, a do buzi wsadzi marchewkę :decayed:

heheheheh

Opublikowano
Tobie też będzie zakazane jak Ci kobieta założy nogę na nogę, a do buzi wsadzi marchewkę :decayed:

czerwoną piłeczkę na skórzanym pasku wokół głowy.

Opublikowano
Tobie też będzie zakazane jak Ci kobieta założy nogę na nogę, a do buzi wsadzi marchewkę :decayed:

czerwoną piłeczkę na skórzanym pasku wokół głowy.

Piłeczkę jak piłeczkę... zaknebluje go całkowicie ...

China_BDSM_bondage_gear_and_fetish20088222222183.jpg

Opublikowano

oj , nie pije więcej

To kiedy spot na torwarze ?

Opublikowano
Jeszcze tylko Witsa, Lukasa, T-żołwia brakuje i poczuje się jak z kilka latarek temu na Warsiawskich, aaaano i jeszcze miszcza Tomboya z Lookierem:decayed:

A za mną nie tęsknisz dzyndzlu:kwasny: Wiedziałem:cry:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Jeszcze tylko Witsa, Lukasa, T-żołwia brakuje i poczuje się jak z kilka latarek temu na Warsiawskich, aaaano i jeszcze miszcza Tomboya z Lookierem:decayed:

A za mną nie tęsknisz dzyndzlu:kwasny: Wiedziałem:cry:

:polew::polew::polew:

No jebaniutki :grin: No fakt był czasookres gdzie przebijałeś PIXIego na łeb w ilości postów, potem tak skutecznie zaginąłeś że mła zapomniała o Cię :decayed:
Opublikowano

Dawajcie Torwar we wtorek :git:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.