Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Plati cos koło po obiedzie 14-15

Cos naszego Tomboya nie ma dzisiaj pewnie znowu jakies A4 szuka :roll:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Naprawili mi światła , partia żarówek Philips z przetwornicami była wadliwa i we wszystkich brykach sie srało , wymieniają na osram :D Mam nadzieje że osram sie nie sra :D Jest dobrze :P

Opublikowano

lono kolorowy sie zrobiles :mrgreen:

a gdzie nasz wodz Tomboy dzisiaj sie podziewa :?:

Opublikowano

dopiero wrócil i idzie sie wykąpać...

Opublikowano

Panowie chcialbym przypomniec ze ekipa "A4 WARSAW TEAM" musi :!: pod kara lisciowania zrobic przelew Hugowi :!: jak narazie tylko 5 to zrobilo a reszta :?:

Opublikowano
a reszta

.....reszta jest milczeniem....

ono jaki różowiutki teraz jesteś :razz: jak malinowy cyc :mrgreen:

Opublikowano

Noo teraz jak nie jesteś to jak trendowaty :D

Opublikowano

dajcie mi jakąs stronę z danymi silników B6 - dziekuje

Opublikowano

Panowie kiedy te fotki cykamy na moście??

Opublikowano

no jak beda juz wszystkie niunie no i musimy zebrac towarzystwo zeby bylo nas z 14 aut

a moja niunia dzisiaj dostala nowe klocuszki i swieczki Platiniumm odwalil kawał dobrej roboty za co bardzo mu dziekuje :wink:

Opublikowano

tomboy po kiego ch...a taki motór Silnik: 2.0 TFSI 200 KM masz wpisany :roll:

Panowie kiedy te fotki cykamy na moście??

pierwszy słyszę :shock: nie w temacie jestem :neutral:

jak ktoś może to poprosze o fona do platiniumm na PW lub SMSem

dzieki :wink:

Opublikowano
tomboy po kiego ch...a taki motór Silnik: 2.0 TFSI 200 KM masz wpisany

jakby sie bylo na spocie to by sie wiedzialo :razz:

pierwszy słyszę nie w temacie jestem

nie bede sie powtarzał dwie linijki wyzej :mrgreen:

Opublikowano

he he przerwę spotową sobie zrobiłem :mrgreen:

a do trzeciej linijku Łukaszku nie odniosłeś się ...nieładnie :razz:

Opublikowano

Czy na zlocie 7-ego będzie ktoś z 1,9 TDi automat? Chciałbym zobaczyć jak śmiga inny egzemplarz i poznać mocne i słabe strony mojego. Mam pare rzeczy które mnie zastanawiają, np. mało delikatne przełączanie z 1 na 2 bieg, duża głośność powyżej 140 km/h...

Opublikowano
Czy na zlocie 7-ego

na spocie :razz:

1,9 TDi automat?

no jesli juz to 2,5 automat 1,9 automat jeszcze nie mamy takze twoj jest pierwszy :wink:

Opublikowano

Czy ktoś ze "sponsorów" :) wie kiedy będą działały adresy email?

[email protected] wygląda kozacko :)

Opublikowano

pewnie juz niedlugo :wink:

Poziek zmien tytuł uzytkownika z duzych liter musi byc "A4 WARSAW TEAM" :!:

Opublikowano
z duzych liter musi byc "A4 WARSAW TEAM"

Lukas23 rządzi...

Opublikowano

:twisted: jak dziki to dziki :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.