Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra ja chce i tak juz jestem na liscie

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mój drogi Tomboyu czym Ty sie tak denerwujesz. sytuacja byla wyjatkowa, a Ty potrzebowales od razu felg, to Ci je dostarczyłem, a ty mi odstąpiłeś swoje. gdybym sie nia napatoczył to prawdopodobnie bys oddal z aluskami

no spoko - nie płaczę po nich:) ale jestes mi jeszcze winien mega wejsciówke na jeziorko:)

[ Dodano: 31-10-2006, 21:29 ]

to co tomboy zamawiamy?

Zamawiamy

[ Dodano: 31-10-2006, 21:30 ]

a co do tomboya to ciagle szuka :wink:

Tomboy musi hamować emocję - bo by popełnił przestępstwo zwane pospolicie "morderstwem"

Opublikowano

tomboy zamowisz czy ja mam sie tym zajac zeby nie bylo ze bedziemy mieli 4000 szt

Opublikowano

kulki? po ile? za ile? ja tez chce. Chlopaki bakcyla zlapali ?? :D

Opublikowano

tylko trzeba sie dowiedziec czy pasuja do kazdego markera bo na aukcji tej co ma za 194 zl to jest napisane ze one pasuja do kazdego a na tej naszej nie

Opublikowano

to kupmy sobie po markerze jeszcze? :D W grupie taniej sprzedadza :D

Opublikowano

Tomboyu wejścówkę masz 100%

Opublikowano

a wlasnie kunio jeszcze tez by chcial wiec chlopcy deklarowac sie bo niestarczy z jednej paczki dla kazdego

wiec by bylo po 333 kulki dla 6 osob

1. ja +1

2. tomboy

3. lukas23

4. kunio

i zostaje 2 komplety

[ Dodano: 31-10-2006, 21:54 ]

wiedzial ktos o tym co sie wdarzylo na poiatoskim

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c14edd832794bfd.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/857c24f6bebd50ef.html

Opublikowano

oj a co jej sie stalo skrzydel dostala

KUNIO ty oczywiscie tez idziesz na kulki :?:

Opublikowano
wiedzial ktos o tym co sie wdarzylo na poiatoskim

jak wracałem o 18 to już nic nie było

a szkoda..taka ładna była :smile: ...może dresik za bardzo cisnął :roll: ...zaliczyć te pszewysokie krawęzniki ..podziwiam..trzeba magikiem być :razz:

Opublikowano

dowiedzialem sie wlasnie ze we wtorek ewentualnie nie bedziemy sami bo wtorki i czwartki jest dla kazdego a pon. sro. i piat. moze byc impreza zamknieta ale zeby byla znizka na legitymacje to musi byc na zamknietej imprezie minimum 25 osob

Opublikowano

no ja bede na kulkach. juz mi sie siniaki zagoily wiec moge znowu nadstawiac dupska

Opublikowano
ale zeby byla znizka na legitymacje to musi byc na zamknietej imprezie minimum 25 osob

Tomboy mowil ze znizka bedzie jak dojdziemy do 20 tam :wink:

juz mi sie siniaki zagoily

u mnie to tydzien trwalo :lol:

Opublikowano

ok bedzie znizka ale i beda tez inne osoby jakies koty co jak raz w tygodniu nie postrzela to nie funkcjonuje prawidlowo

Opublikowano

no ok a skad my wezmiemy 25 osob :?:

[ Dodano: 31-10-2006, 22:51 ]

a ja mam 2 osoby kupla z pracy zabiore to wpisywac ile by bylo osob to moze przestawimy na inny dzien zamkniety

Opublikowano

sensu nie ma zeby zbierac 25 osob bo zawsze sie ktos wylamie dzien przed

Opublikowano

ja jestem

poprosze też kulki

pif paf :twisted: :twisted:

Opublikowano

Tomboy przed tym jak pospacerowal spac powiedzial ze bedziemy tam sami ale jeszcze ustali szczegoly w czwartek :wink:

Opublikowano

wiec zostalo jeszcze jedno miejsce na kulki biora: lukas23, kunio, poziek, tomboy ja + 1 osoba

Opublikowano

chłopaki qźwa pracuje 7 więc odpadam..a tak chciałem iść :cry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.