Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nareszcie śnieg ........ za***iście :) Tylko żeby jeszcze nie sypali to już całkiem banan :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oniak masz jakiś placyk upatrzony?? Dzisiaj wieczorkiem wyjeżdzam na ślizganko na letnich :)

Opublikowano

Ja mam placyk w wesołej ale to zadna rewelacja kiedyś tu ktoś pisal o fajnym miejscu chyba adamoo :) Ja też mam letnie :D Zaraz jade obczaić teren :P Ale chybba troszke więcej śniegu trzeba bo widze na drodze czarne sie pojawia, moze jeszcze sypnie :)

Opublikowano

maniacy quattro:)

Opublikowano

starczy tego śniegu, 200 kuni robi swoje, a moje letnie oponki robia papa bo na lato bedą 18" wraz z felami od RS4 :):D:D:D

Opublikowano

Panowie to ilu nas bedzie wkoncu we wtorek? ewentualnie kto kogos zabiera ze soba zeby nie bylo tak ze bedzie nas 10 osob

[ Dodano: 04-11-2006, 14:26 ]

ze mna beda 4 osoby we wtorek bede wiedzial czy jeszcze dwie pojada czyli moze nawet 6

Opublikowano

ze mna moze kumpel pojedzie jeszcze...

Opublikowano

chyba z ilością graczy nie będzie problemów - żeby tylko im markerów starczyło:)

Dzwonilem dzisiaj i jeszcze raz potwierdzilem rezerwacje

Opublikowano

Tomboyu powiedz co z ta Twoja fura, polatalbym juz jakas wscieklizna. :lol:

Opublikowano

no ja bede plus + 1 takze slownie dwie osoby

Opublikowano

Norbi nie naciskaj prezesowi Tomboyowi na odcisk :)

Opublikowano

tak dokladnie Norbi bo sie chlopak jeszcze w sobie zamknie :mrgreen:

Opublikowano
chyba z ilością graczy nie będzie problemów - żeby tylko im markerów starczyło:)

tomboy a czy ktos jeszcze bedzie z zewnatrz poza drurzyna pierscienia i ich znajomych

Opublikowano

co chlopaki planujecie we wtorek??

Opublikowano

Panowie wlasnie wracalem godzine z pracy tak warszawa zasypana ze grzechem byloby ominac pare parkingow tak elegandzko sie slizgalo ze szkoda bylo jechac do domu POLECAM szkoda tylko ze nie chcialo mi sie jechac pod media markt do m1 tam to mozna bylo dzis poszalec z wiekszych predkosci

Opublikowano
co chlopaki planujecie we wtorek??

strzelanie do wszystkiego co sie rusza takze zapraszam :grin:

Opublikowano

No qr** deszcz pada :( , ja wracałem o 1 i było gicio :)

Opublikowano

no ładnie dawało:) rano wstałem o 3 żeby pojechać na giełde odśnieżyłem fure, odpalam..wszystko gites a tu ledwo co ruszał z miejsca..a już nie wspomne o hamowaniu..jakbym miał zimówki to bym pojechał poszaleć pod arkadie :) a tak to po 20 min wróciłem doma i tyle mnie widzieli w słomczynie...

ps..z fotami dzisiaj będzie lipa..

no chyba ze chcecie to dawać znaka..

Opublikowano

Co z fotami?? :) Jak nie dzisiaj to może we wtorek??

[ Dodano: 05-11-2006, 13:04 ]

Adamoo jeszcze te przyciski do szyb...

[ Dodano: 05-11-2006, 15:28 ]

Dobra wieśki, robimy foty?? Deszcz nie pada...!!

Opublikowano

chyba u ciebie nie pada :razz:

we wtorek to juz ciemno bedzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.