Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

no i czym wy się chwalicie oponami zimowymi.....ja też mam zimowe....tylko w piwnicy :oops: nie mam czasu ich założyć ale myślę że do kwietnia to zdąże :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w radiu wlasnie pozdrawiali wszystkich co maja letnie opony i zyczyli im plytkich rowow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co ze zdjęciami ? Robimy...?Mało czasu zostało..zima idzie trza będzie zmianiać już fele na zimówki..może ktoś ma jakiś dobry aparat lub może pożyczyć na sesje..np w ten weekend można się jakoś umówić..możemy najpier zacząć na jakimś parkingu np. Arkadia potem pojechać na jakiś most..chłopaki szybka mobilizacja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plati nie ma zaplecza ;) W wegrowie stoi. Turbo i kolektor wyjete. Byl zamiar likwidacji wyciekow oleju. Okazalo sie ze kolektor pekniety, a w turbo puszcza olej spod podkładki - stad to kopcenie. Jutro jedzie to do czarodzieja ktory wszystko ladnie pospawa, wymieni sie podkladki pod srubami i red tornado dostanie skrzydel jak to sie zalozy :) Przy okazji dowiedzialem sie ze moje turbo jest w za***istym stanie ;) A GS mowil ze do wyrzucenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co ze zdjęciami ? Robimy...?Mało czasu zostało..zima idzie trza będzie zmianiać już fele na zimówki..może ktoś ma jakiś dobry aparat lub może pożyczyć na sesje..np w ten weekend można się jakoś umówić..możemy najpier zacząć na jakimś parkingu np. Arkadia potem pojechać na jakiś most..chłopaki szybka mobilizacja..

zima już przyszła to i fele już zmienione .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba bedzie poczekac do wiosny z fotkami albo robimy na zimowkach co za problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimówkach mój wygląda jak paździoch :) U Kunio widze że temat mody w red tornado cdn. :) ..zastanawiałeś się może nad FMIC ? :grin: ...dopiero by była rakieta :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimówkach mój wygląda jak paździoch

adaś w takim razie czakamy bo w zimie to i tak bedzie nam ciezko zebrac tylu chetnych do grupowego foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo ja też chciałe, foty jeszcze teraz pstryknąć. Kto pisałby się na przyszły tydzień ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba bedzie jakies grupowe mycie bo przy dzisiejszej aurze to moze byc ciezko miec czyste auta :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...