Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zmienione

Tomboy jak twoja sprawa z zaliczką ??:)

dzisiaj auto dostanie nowy akumulatorek Warty :) i olejek:)

Adamoo!!!! co z szybkami??:)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Adamoo!!!! co z szybkami??:)

a on wogole odebrał ta padake z tego parkingu :mrgreen:

kurna jestem w szoku po wymianie swieczek dzisiaj rano jak odpalilem fure to malo silnika nie wyrwalo i odrazu chodzil czuje ze stare to tylko 2 grzaly a moze i to nie 105zł kosztowaly a ilez to radosci :mrgreen:

Opublikowano

pewnie tak bylo ze dwie mialy wymuszone grzanie czy jakos tak a teraz to zaskakuja jak w nowej bryce

Lukas23 jak sie hamuje nie spaliles klockow

Tomboy to co z kulkami kiedy jedziemy

Opublikowano
Lukas23 jak sie hamuje nie spaliles klockow

nie no spokojnie hamowalem bez szalenstw niech sie dotrze a pozniej :twisted:

a z tym paleniem to fakt nowy gorzej pali :mrgreen:

Tomboy to co z kulkami kiedy jedziemy

no wlasnie cos ruszylo czy mam brac to w swoje rece :twisted:

Opublikowano

Adamoo!!!! co z szybkami??:)

Z szybkami to jeszcze się wstrzymam..kurna kasy brak..dzisiaj opłaciłem ubezpieczenie i juz śmigam..musiałem tylko kupić nowy akumulator bo tamten to niestety nie dawał znaków życia..Poź a co z felami ? Kiedy trza się deklarować..jaka zaliczka itd ? Daj jakieś info.. ?

Chłopaki jutro się widzimy ?

Pozdro

Opublikowano
Chłopaki jutro się widzimy ?

no wlasnie ktos by byl jutro jakby cos to ja chetny bo i tak siedze w domu do zamoscia nie jade :wink:

Opublikowano

kurde -2 stopnie u mnie na wsi :(

jutro wpadne tak jak ostatnio dopiero po 20:30 wiec sugeruje Panowie znaleźć lepszą miejscówke :)

Fele do końca tygodnia trzeba zaklepać. Potem powie mi gościu ile chce zaliczki. Nie będzie to mała kwota za tyle zestawów:)

Opublikowano
kurde -2 stopnie u mnie na wsi

to dobrze sprawdze swoje nowe swieczki w ekstremalnych warunkach :twisted:

no wlasnie spotkanie moze zrobimy w arkadi co :?: na zoltym -1 zaraz obok strzezonego

Opublikowano

ja sie nastawiłęm, ze jutro nic nie ma...robię 5 minutówkę w domu :oops:

zresztą zimo jest jak cholera...nasza miejscówka dobra na cieplejsze dni...jak na razie cieplejsza miejscóka się nie pojawiła na horyzoncie :cry:

Opublikowano

może zróbimy spocika w jakiejś telepizzy ?:> :mrgreen:

Opublikowano
może zróbimy spocika w jakiejś telepizzy ?:>

to tak dla odmiany rozumiem :mrgreen:

Opublikowano

jaka i gdzie :?:

Opublikowano

no jak prezes nie załatwi polarów to będziemy marźli na parkingach:)

sugeruje spotkania w bibliotece policyjnej na rakowieckiej. za***ista miejscówka

Opublikowano

no dobra to mamy 2 miejsca ktoro mi to tam obojetne

Opublikowano
bibliotece policyjnej na rakowieckiej.

Super - i kichol sie bedzie czul jak u siebie

Opublikowano

To co juz wybralismy :?:

Opublikowano

co takie zmarzluchy jestescie?? na rocznicowym zlociku to pewnie nikt na nartki nie wyskoczy tylko przy krowce sie bedziecie grzac :P :twisted: :twisted: :twisted:

Opublikowano
co takie zmarzluchy jestescie??

bo tomboy raz wpadl na spota w klapeczkach i krotkim rekawku i od tamtego momentu sieje postrach :lol:

Opublikowano

wtedy zamarzłem......

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.