Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dzisiaj odpadam. Pogoda nie sprzyja a mam problem z hamulcami :kwasny: Coś jakby z podciśnieniem było nie tak :kwasny:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Temat prześledziłem :decayed:

Póki co jestem w robocie i nie mam jak tego ogarnąć. Jutro z mechanikiem będę sprawdzał temat.

Opublikowano
:decayed::decayed::hi:
Opublikowano

Będzie ktoś dzisiaj ? :decayed:

Opublikowano

Siema dziewczyny :kox:

:decayed::decayed::hi:

Góral , co to za telefony do mnie o 2:23 w nocy .... brakowało gorzałki , czy gęby do picia ? :polew: :polew: :polew:

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

Będzie ktoś dzisiaj ? :decayed:

Jak nie pogardzisz moją osobą to wybieram się :naughty:

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

Pany Moderator przyjedzie na kontrole :whistling: to czerwone dywany zabrać :decayed:

Opublikowano

Dobra, to opierdolimy podwójnego whoopera :kox:

Opublikowano
Dobra, to opierdolimy podwójnego whoopera :kox:

Zdrowa żywność na spocie to podstawa :grin:

Opublikowano

Zapomniałem dodać, że Ty stawiasz :grin:

Opublikowano
Siema dziewczyny :kox:
:decayed::decayed::hi:

Góral , co to za telefony do mnie o 2:23 w nocy .... brakowało gorzałki , czy gęby do picia ? :polew: :polew: :polew:

:decayed::decayed::decayed: patrz faktycznie właśnie sprawdziłem tel :decayed::decayed::decayed:

to wszystko przez tą nową technologię hehehehe:kox::kox:

a co do wódeczki zapraszam w Koninki zrobimy spota przy grillu :kox::kox:

:whistling::drunk:

Opublikowano

Ja pewnie już przed 19 będę, zaparkuje na samej górze jak coś :decayed:

Opublikowano

No to do zobaczenia na górze, też będę :)

P.S. Wozi ktoś z was w samochodzie pastę tempo i by mógł użyczyć?

Cztery ryski mnie irytują na lakierze... ;/

Opublikowano
Zapomniałem dodać, że Ty stawiasz :grin:

Przemo - a ja głupi myślałem , że z racji tego że nie było Ciebie tyle czasu to jakieś frytki postawisz :doh:

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

Mateo , na górze to już b. dawno nikt nie był .....

O zgrozo - tempo :thumbdown:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

Siema dziewczyny :kox:
:decayed::decayed::hi:

Góral , co to za telefony do mnie o 2:23 w nocy .... brakowało gorzałki , czy gęby do picia ? :polew: :polew: :polew:

:decayed::decayed::decayed: patrz faktycznie właśnie sprawdziłem tel :decayed::decayed::decayed:

to wszystko przez tą nową technologię hehehehe:kox::kox:

a co do wódeczki zapraszam w Koninki zrobimy spota przy grillu :kox::kox:

:whistling::drunk:

Dobra , dobra .... teraz to zwalasz na " nową technologię " :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
No to do zobaczenia na górze, też będę :)

P.S. Wozi ktoś z was w samochodzie pastę tempo i by mógł użyczyć?

Cztery ryski mnie irytują na lakierze... ;/

Zawsze mam pastę tempo w samochodzie:thumbup1:

nawet mam fotę - przed i po użyciu

BeforeAfter.jpg:kox:

Opublikowano
No to do zobaczenia na górze, też będę :)

P.S. Wozi ktoś z was w samochodzie pastę tempo i by mógł użyczyć?

Cztery ryski mnie irytują na lakierze... ;/

Zawsze mam pastę tempo w samochodzie:thumbup1:

nawet mam fotę - przed i po użyciu

http://www.enjoymiamibeach.com/auto-body-shop-collision-repair-dent-removal/images/BeforeAfter.jpg :kox:

Hmmm... to chętnie pożyczę tą pastę,gdy będę miał bardziej poważne problemy :)

https://picasaweb.google.com/104028046182412831910/7Sierpnia2012SpotAudiA4# - parę zdjęć z dzisiaj, szału niestety nie ma, ale zawsze jakaś pamiątka :)

PIXI, o taką pastę Ci chodziło? FARECLA G3 250G PASTA POLERSKA NAJTANIEJ WROCŁAW (2517493959) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Mocny jes siur :decayed:

Stronka z fotkami nie bangla ....

Opublikowano

A teraz? Album był ustawiony jako prywatny, dla tego chyba nie banglało :)

Opublikowano

Wszycho Ok , teraz lata :wink:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Spoty widzę że idą w siłę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.