Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

www.tomboy.pl, bidulka, nic sie nie martw krowka Cie rozgrzeje....a tak wogole to kupiles

Auto: A4 B6

Silnik: 2.0 TFSI 200 KM

:?: :?: :twisted: :twisted: :twisted:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
www.tomboy.pl, bidulka, nic sie nie martw krowka Cie rozgrzeje....a tak wogole to kupiles

Auto: A4 B6

Silnik: 2.0 TFSI 200 KM

na razie nie rozmawiajmy na temat mojego auta i zakupu bo to naprawdę irytujący mnie temat

Opublikowano

zmieńmy temat na: d*py :twisted: mam świetne miejsce, klub go-go :) Na 12 panien 7 jest naprawde spoko :) może tam spocik ??:)

Opublikowano

zawsze mozna podjechac do media markt i nakleic plaster na fotokomurke

wiec co z tym paint balem

Opublikowano

tomboy pewnie nic nie zalatwil :razz: bo sie nie odzywa

mam świetne miejsce, klub go-go

no tak jak bby sie moja panna dowiedziala to juz by nie bylo LUKASA :lol:

Opublikowano

a ja powiem : Poziek - kiedy i gdzie??????????

Opublikowano

Ty lepiej powiedz co z kuleczkami bo mi po wyplacie juz duzo kasy nie zostalo a do 30 daleko jeszcze :razz:

Opublikowano

Lukas ale jak ma się dowiedzieć ?:P czyta forum??? sprawdza cie?? jest zazdrosna ?:P

Opublikowano

a jak wkradnie sie w nasze szeregi jakis OBCY

no dobra namowiliscie mnie :mrgreen: ide

Opublikowano
Tomboy jak tam moja legitymacja?

czekam na pajaca ktoremu pożyczyłem pieczatke i sie doczekac nie moge - ale jak Ci zalatwie to skasuje Cie na finkę czerwoną:)

[ Dodano: 31-10-2006, 10:43 ]

Panowie z WARSAW A4 TEAM i nie tylko - dnia 7 listopada o 19,00 organizujemy paintballa - dzielnica WŁOCHY

Opublikowano

pasi

kiedy kubicowanie na imoli??

Opublikowano

chola chola nie wszystko na raz no chyba ze sie sponsor znajdzie

to jak dzisiaj na rakowieckiej sie widzimy bo juz sam nie wiem :?:

Opublikowano

kurcze podskoczyl bym sie z Wami dzis przywitac i zapoznac ale... akurat dzis nie moge :(

moze za tydzien jak bedzie cos organizowane...

od razu usmiechne sie o zVAGowanie autka ;)

Opublikowano
od razu usmiechne sie o zVAGowanie autka

jak masz interfejs do B5 to czemu nie :razz:

za tydzien to idzemy sie pozabijac :twisted:

[ Dodano: 31-10-2006, 16:56 ]

SPOTA DZISIAJ NIE MA

Opublikowano

CZY MOZNA WPASC NIE AUDI A4 lecz Innym MODELEM???????

[ Dodano: 31-10-2006, 17:01 ]

CHYBA ZE BRAT Z KOŁOBRZEGU MNIE Zabierze,...... ;)

[ Dodano: 31-10-2006, 17:06 ]

DAJCIE KOLEDZY ZNAC.....

Opublikowano

ale na co na spota czy na kulki ?? na to i na to mozna przyjechac nawet rowerem

Opublikowano
pożyczyłem pieczatke i sie doczekac nie moge - ale jak Ci zalatwie to skasuje Cie na finkę czerwoną:)

tomboy ale jak nie bedzie na 7 na kulki to ja place jak ze znizka a ty doplacasz oki :))

czyli mam ekipe montowac na 7 tak?

Opublikowano

tak Plati mozesz montowac oby nas mnogo bylo :twisted:

Opublikowano

lukas zmien podpis w postach bo w takim razie troszte nieaktualny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.