Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po czym wnosisz,że jemu Tomek :sesese:

Bo zacytowałeś rozmowę z Tomkiem.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam pytanie ? Ma ktoś pożyczyć taki wózek towarowy ? Bo jutro chce sie przeprowadzić a boje sie że kregosłup mnie pęknie ;(

A sam nie ograne pudełek :kwasny:

skrzyknij chlopakow z jakiejs pobliskiej silowni ;)

u mnie sa tacy co maja biceps jak ja udo, a nie naleze do malych ;)

Opublikowano

Panowie,

Co Wy za zawiasy macie, ze szuracie brzuchem podczas tych zjazdow i podjazdow?

Ja mam seryjne -30 i naprawde musze sie postarac zeby gdzies zahaczyc...

Opublikowano

Panowie,

Co Wy za zawiasy macie, ze szuracie brzuchem podczas tych zjazdow i podjazdow?

Ja mam seryjne -30 i naprawde musze sie postarac zeby gdzies zahaczyc...

ja pojecia nie mam co mam:P

moze poprosze kumpla zeby mi sprawdzil co i jak, bo ja tego nie ogarniam ;)

sam sie dziwie ze ciagle zahaczam o cos.

ostatnio jechalem sobie Armii Krajowej tuz przed mostem Grota, moze odrobinke wiecej niz mozna i zmienialem pas, na prostej drodze, tak w cos wyrznalem spodem, ze poczulem przez podloge autka i pojecia nie mam do dzis co to bylo bo droga prosta i "czysta", nie wiem czy jakis uskok miedzy pasami czy cos.

zastanawiam sie nad podniesieniem autka bo sie boje ze w koncu cos gdzies zostawie jak znowu zahacze...

Opublikowano

skrzyknij chlopakow z jakiejs pobliskiej silowni ;)

u mnie sa tacy co maja biceps jak ja udo, a nie naleze do malych ;)

Eee tam. Niewiem nawet gdzie tu sa siłownie :thumbdown:

Ale jak ktoś ma jakiś wózek skminić lub ochote pomoc to byłbym wdzięczny :)

Opublikowano

skrzyknij chlopakow z jakiejs pobliskiej silowni ;)

u mnie sa tacy co maja biceps jak ja udo, a nie naleze do malych ;)

e to redżi ich kładzie wszystkich po kolei :naughty: powiedz tylko żeby pjedyńczo podchodzili :kox::radocha:

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 21:48 _________________________________________________

No i właśnie wyszło kto na spoty nie przyjeżdża... :decayed:

Wiesz jak Ty wpadasz na pięć sekund a potem na randki uciekasz, albo do radomia na spoty jeździsz to tak jest.

na jego miejscu to bym na 2 sekundy wpadał na spota a potem na randkę :naughty::kox: wiem bo widziałem i naprawdę warto !!!! :buhaha: więc musimy mu wybaczyć
Opublikowano

e to redżi ich kładzie wszystkich po kolei :naughty: powiedz tylko żeby pjedyńczo podchodzili :kox::radocha:

Panie Krzyniek .. co jutro robisz ? :decayed:

Opublikowano

Panowie,

Co Wy za zawiasy macie, ze szuracie brzuchem podczas tych zjazdow i podjazdow?

Ja mam seryjne -30 i naprawde musze sie postarac zeby gdzies zahaczyc...

to w serii jest -30? a nie -20??? :mysli:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 21:53 _________________________________________________

e to redżi ich kładzie wszystkich po kolei :naughty: powiedz tylko żeby pjedyńczo podchodzili :kox::radocha:

Panie Krzyniek .. co jutro robisz ? :decayed:

kręgosłup mnie boli i nogi i w ogóle do lekarza pójdę chyba :sesese:

Opublikowano

kręgosłup mnie boli i nogi i w ogóle do lekarza pójdę chyba :sesese:

Yyyyyhy.. :thumbdown:

Opublikowano

kręgosłup mnie boli i nogi i w ogóle do lekarza pójdę chyba :sesese:

Yyyyyhy.. :thumbdown:

poważnie mówię, ale co tam się urodziło ? mów co i jak to coś się wymyśli:)

Opublikowano

kręgosłup mnie boli i nogi i w ogóle do lekarza pójdę chyba :sesese:

Yyyyyhy.. :thumbdown:

poważnie mówię, ale co tam się urodziło ? mów co i jak to coś się wymyśli:)

pomoc trzeba regiemu w przeprowadzce :paker: :paker: :JC_fan:

Opublikowano

angee wiem :decayed::naughty: czytam to i owo :gwizdanie:

Opublikowano

lub ochote pomoc to byłbym wdzięczny :)

:polew: :polew: :polew:

las rąk

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

angee wiem :decayed::naughty: czytam to i owo :gwizdanie:

no widzisz, jaka ja nie domyslna jestem.... :nabijasie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 22:14 _________________________________________________

las rąk

:polew: :polew: :polew:

regi jutro bedziesz stal i nadzorowal prace :nabijasie: tylu masz chetnych :polew: :polew:

Opublikowano

angee jemu wózek jest potrzebny a nie jakiś las :tongue4::polew:

Opublikowano

angee jemu wózek jest potrzebny a nie jakiś las :tongue4::polew:

to badz dobry kolega i mu przywiez jakis wozek :nabijasie:

a ja mysle ze z kilku ochotnikow bylby bardziej zadowolony :gwizdanie:

jakby nie bylo...juz pytal Ciebie co jutro robisz :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Jezeli po 22 bedziesz jeszcze walczyl z ta przeprowadzka (a ja bede jeszcze zyl po robocie hehe) to daj znaka to pomoge chetnie. Niestety w dzien nie dam rady :(. Pozdrawiam

Opublikowano

Kto to redżi?

Opublikowano

Kto to redżi?

raggaman :decayed:

Opublikowano

Kto to redżi?

raggaman, następny spotowicz :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 22:28 _________________________________________________a Angee ja już z redżim na pw pisałem (i wózek nawet mam ale ...) także wie co robię jutro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.