Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek śmiało kontaktuj go ze mną, właśnie będę zamówienie pewnie jakoś w czwartek wysyłał. Czy więcej tym lepiej. Tylko cena jest uzależniona od typu żarówek od 550zł do 650zł. Jutro jestem raczej ;) nie wiadomo jak się z tą pompą wyrobią bo dopiero ok 15 im go zawiozę :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prezes bartte, jutro trzeba byc za tydzien nie bedzie spota bo po swietach jeszcze sie nie bedzie mialo sily a moze niektorzy nie wroca no i pasowalo by podzielic sie jajeczkiem :lol: no i pozegnać kolege Tomboya :!:

Opublikowano
lukas23 napisał/a:

Spanky w srodę też bedę nie ominę tej niespodzianki

to dobrze ......

reszta tez moze sie skusi ........

_________________

Lukas23 jest naszym przedstawicielem :mrgreen:

ja w środy się nie spotuje :razz: :wink:

ale dzięki za zaproszenie

Opublikowano

NO to spotujemy sie we wtorek tak jak zawsze o 19 pod Torwarem poznej sie zobaczy kto co i jak :wink:

Opublikowano

Chłopaki ja się postaram wpaść nawet na godzine..jak coś to zadzwonie do Was :cool: bez fury to jak bez nogi..a mam troche do roboty przed świętami..

Opublikowano

NO i po spocie szkoda ze było nas tylko 4 A4 o fajnie to brzmi :mrgreen:

Opublikowano

Uwierz ze lepiej by brzmialo ze bylo nas 20 furek:)

Ale i tak było oki...

Opublikowano

szkoda, że reszta chłopaków:sad: ale i tak było sympatycznie...

ono Ty hazardzisto :mrgreen:

następny spot dopiero albo już 25.04.2006 :cool:

Opublikowano

hehe ważne że krowe kupiłem :P

Opublikowano
hehe ważne że krowe kupiłem

:mrgreen: kiedyś trzeba będzie taką krowe zrobić razem :razz:

prawda tomboy :?: :mrgreen:

Opublikowano

No mi niestety nie udało się wpaść :( dopiero teraz do chałupy wróciłem ale mam już nową pompę teraz tylko wstępne strojenie jutro i zobaczymy, jak tomson nie da rady to vtg mi zostanie :). Do zobaczenia!!!

Opublikowano
hehe ważne że krowe kupiłem

:mrgreen: kiedyś trzeba będzie taką krowe zrobić razem :razz:

prawda tomboy :?: :mrgreen:

PRAWDA - Do piątku wieczorem jestem otwarty na propozycje :)

Opublikowano

Z ta krówka to trzeba bedzie poczekac do powrotu tomboya :wink:

Opublikowano

siemanko Panowie

sorki za dzisiejszy dzień ale nie mogłem wszystkiego ogarnąć

z plusów powiem wam, że mam wize do usa i że zaczynam przyjmować zamówienia na graty :) sam przywioze sobie na pewno fidanze, diody, moze jakies wieksze turbo ? :twisted: :twisted: trzeba będzie gonić Bartka w wyścigu zbrojeń :lol:

z minusów to tylko to, musiałem im napisać czy posiadam zdolności pirotechniczne:) ech :)

Tomboy sorki wielkie jeszcze raz... nadrobimy zaległości po powrotach:)

Opublikowano

Poziek uderz do mnie na gg mam sprawe :wink:

i żałuj że Cie nie było

:razz:

Opublikowano

bartte widzę, ze wziałeś sie poważnie za robotę, poziek też nie zzasyppuje gruszek w popiele...no coż wyścig zbrojeń trwa :mrgreen: :razz: :wink:

tomboy, obstawiam, że krowę zrobimy po Twoim powrocie, tylko szkoda, ze poziek będzie nieobecny...cieleśnie przynajmniej :neutral:

Opublikowano

Panowie.............. jaką krowe ?? :roll:

Opublikowano

0,75L :mrgreen:

Opublikowano

to to chyba mała krówka jest :razz:

Opublikowano

no taka krowenka :mrgreen: ale to na jednego klubowicza przewidziana :razz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.