Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zima - się zaczęło...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Najnowszy fotos od zblakanej naszej owieczki ONO

przecież to fotomontaż :mrgreen:

[ Dodano: 01-11-2006, 22:09 ]

Zima - się zaczęło...

sandałki trzeba do szafy schować :razz:

i quattro kupować :!: :cool:

Opublikowano
sandałki trzeba do szafy schować

no tomboy slyszales koniec spotowania w trzewiczkach :mrgreen:

Opublikowano

Ja czekam tylko na pierwszy śnieg... też jeszcze letnie :twisted: :mrgreen:

Opublikowano

wy to se mozecie przy quattro ja juz od 2 tyg na zimoweczkach :twisted:

Opublikowano

ja tez pomyslalem ze niema co czekac(szczegolnie ze letnie to bidne bardzo byly) i tydzien smigam...ehhh ja chce quattro

Opublikowano
ehhh ja chce quattro

to witamy w klubie :mrgreen:

Murzyn kup to quattro do lutego bo nie bede mial czym smigac i was wozic :twisted:

Opublikowano

he he spoko na razie u nas quattro to maja tylko ono, poziek i hhacek

Opublikowano

to mi znajdz ladna B6 1.9 TDI 130KM Quattro...jeszcze w dobrej cenie i nie bita, nie malowana. to jest zadanie prawie niemozliwe! zastanawiam sie nawet czy nie kupic benzyniaka z duzym silnikiem :oops:

Opublikowano

lub 1,8T na full wypasie :roll:

Opublikowano

no moze byc ....ale naprawde jest ciezko, bardzo ciezko znalesc cos takeigo...Łonowozem bedziesz jezdzil ;)

Opublikowano

tylko musze go pierwej dobrze spic bo na trzezwego to nie chce mi dawac bo mu dwumase zjade znowu :lol:

Opublikowano

:twisted: :twisted: :twisted: a co nie jest na gwarancji??

Opublikowano

jest ale juz maja go dosyc :lol:

Opublikowano

hehe, nie martw nic, bo gadalem z ono i stwierdzil ze jak bedzie 3 raz tosamo to maja mu wymienic auto na nowe, wiec dostaniesz je bankowo :D

Opublikowano
to maja mu wymienic auto na nowe

tak albo wymienia kierowce :lol:

Opublikowano

he, da se ono rade ;)

Opublikowano

Luz panowie lukas moze latać :)Coś mi sie wydaje że mam inne koło , może teraz nie padnie , zobaczymy :) Ale ten śnieg wczoraj to mnie zaskoczył na maxa wszystko było super za***iście do czasu hamowania , strzeliłem karpia ze jezuuuu , tak dlugo hamowałem przed tym rondem ze mialem czas na strzelenie fotki heheh , ale zabawa jest malina .:) ESP mi dos pozno łapie więc fajny bok sie robi i ładnie wyciąga, z babcią na pokładzie w sam raz :D Panowie mam słaby kontakt ze światem bo jestem w totalnym zadupiu gdzieś w lasach koło Zielonej Góry.

Opublikowano
Luz panowie lukas moze latać :)

czuje sie zaszczycony :cool:

Panowie mam słaby kontakt ze światem bo jestem w totalnym zadupiu gdzieś w lasach koło Zielonej Góry.

wazne ze mmsy dochodza bo fotos to zrobil taka furore na forum ze hoho :mrgreen:

a i najwazniejsze do wtorku masz wrocic tak mamusia mowi :mrgreen:

Opublikowano

łobosze..ale ŚNIEG pada :oops: :mrgreen:

[ Dodano: 02-11-2006, 11:40 ]

łobosze..ale ŚNIEG pada :oops: :mrgreen: chłopaki ZIMAaaaaaaaaaa..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.