Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paweł już 10 :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To tłuczemy :P

A chwile temu jak patrzyłem na jakiejs stronie to trzeba sie bylo logowac zeby obejrzec tego redbulla

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

Swoją drogą to myślicie że skoczy?? Ze dziś mu się uda?

Opublikowano

skoczy, jest za wysoko by nie skoczyć :) że mu się tam nie nudzi, w tej kapsule:)

Opublikowano

a jak nie skoczy to go wypchną :P i zleci :P

Opublikowano

Albo odwiedzi kosmitów:P

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

skacze :P

Opublikowano

PIXI niestety delikatnie sie przesuneła j**ana:kwasny:

teraz nikt posta nie napisze po mnie:decayed:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

albo kto napisze ten c**j :polew:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

no dawać mięczaki :banan:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

ten który nabije 77777 posta tankuje Vpowera do mojej fury do pełna:kox:

Opublikowano

a c**j tam

Opublikowano

Brawo za odwage. ktorego shella wybierasz? :wink:

Opublikowano

:grin:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Buba to może przy okazji tego tankowania podłącze mój bak pod twój ? Też bym nie pogardził V powerkiem:grin: :decayed::wink: myślę , że mój silniczek byłby tobie wdzięczny :)

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Jest ktoś zainteresowany "wycieczką" do fabryki audi i muzeum? http://a4-klub.pl/zachodniopomorskie-95/spot-zlot-letnia-wycieczka-ingolstadt-242838/#post3075595 Szczecinianie widzę, że coś zaczynają kombinować w tym kierunku:)

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

już w wawie?

Opublikowano

hehe już niestety :kwasny: no ale co zrobić

dobrze ze destylat zabrałem :decayed:

Opublikowano

buahahahahaa no nie, żeś mnie zwalił z nóg tym tekstem :):polew:

Opublikowano

Dobry

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siemanko Panowie. Znacie gdzieś w Warszawie lub w okolicy złomowisko/miejsce rozbiórki np. anglików etc. gdzie można dostać części do OOOO? Potrzebuję takie coś do AJMa http://img.photobucket.com/albums/v513/endriu/rozne/DSC00349.jpg Może przy okazji ktoś ma ETKę i może zobaczyć jaki to ma nr części(na tym znalazlem tylko nr uszczelki powyzej :/)?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Siemanko Panowie. Znacie gdzieś w Warszawie lub w okolicy złomowisko/miejsce rozbiórki np. anglików etc. gdzie można dostać części do OOOO? Potrzebuję takie coś do AJMa http://img.photobucket.com/albums/v513/endriu/rozne/DSC00349.jpg Może przy okazji ktoś ma ETKę i może zobaczyć jaki to ma nr części(na tym znalazlem tylko nr uszczelki powyzej :/)?

Sprawdź strażacką..

Opublikowano
Siemanko Panowie. Znacie gdzieś w Warszawie lub w okolicy złomowisko/miejsce rozbiórki np. anglików etc. gdzie można dostać części do OOOO? Potrzebuję takie coś do AJMa http://img.photobucket.com/albums/v513/endriu/rozne/DSC00349.jpg Może przy okazji ktoś ma ETKę i może zobaczyć jaki to ma nr części(na tym znalazlem tylko nr uszczelki powyzej :/)?

Sprawdź strażacką..

Dzięki, podjade:) ktoś ma może jeszcze jakieś inne pomysly?
Opublikowano
buahahahahaa no nie, żeś mnie zwalił z nóg tym tekstem :):polew:

:decayed:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.