Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No nie licytujmy się zróbmy to jak trzeba i spotkajmy się jutro na neutralnym terenie :decayed:
alko to alko

ja innych % nie przyjmuje:decayed:

Ty no nie gadaj!!! Bo jak jestem w stanie zrozumieć, że biała Ci nie wchodzi, to już ze żłutłą ten temat nie przejdzie! Żłutła najlepsza jest!!!!!!!!!!!

:polew::polew::polew::polew::polew:

TYLKO czysta przezroczysta :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No nie licytujmy się zróbmy to jak trzeba i spotkajmy się jutro na neutralnym terenie :decayed:
hehe zaprosił bym na akademik ale mało miejsca w pokoju chodź Karolina dobre jedzonko robi :decayed:

Aaaa na ciepło to zawsze coś by opierd...

To Ty tak kobietę stacjonarnie na studiach masz tak sam dla siebie i z kolegami z akademika sie nie podxielisz?

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

No nie licytujmy się zróbmy to jak trzeba i spotkajmy się jutro na neutralnym terenie :decayed:
No nie licytujmy się zróbmy to jak trzeba i spotkajmy się jutro na neutralnym terenie :decayed:
alko to alko

ja innych % nie przyjmuje:decayed:

Ty no nie gadaj!!! Bo jak jestem w stanie zrozumieć, że biała Ci nie wchodzi, to już ze żłutłą ten temat nie przejdzie! Żłutła najlepsza jest!!!!!!!!!!!

:polew::polew::polew::polew::polew:

TYLKO czysta przezroczysta :decayed:

Nie no żłutła żondzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

kobietę mam na miejscu hehe, a wiesz jak to jest kobiety i samochodu się nie pożycza :decayed:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

no to pomieszamy będzie ciekawiej

:decayed:

Opublikowano

Nie mam pojęcia dlaczego, ale w piuntek i w sobotę wieczór, te rozmowy na forumnie takie elokwientne som i interesujonce...

ktoś ma pomysł czemu ?( w piždzie nie ma dzemu) :decayed:

Opublikowano

nie mam zielonego pojęcia ale na pewno nie jest to wpływ alkoholu :decayed:

Opublikowano
nie mam zielonego pojęcia ale na pewno nie jest to wpływ alkoholu :decayed:

100% popieram przedmówcę, alko nie ma z tym nic wspólnego, sadze że alko się do takich rozmów zawsze przykolegowuje ;) a że to tak co weekend to już stały bywalec ;)

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

:hi:

Opublikowano

:hi::hi:

i co taka cisza kolega Norbi to żyje ??

bo po pracy do baru rodacy :decayed:

Opublikowano

Żyje kurwaa, ale co to za życie.

Opublikowano

to co dajemy coś na te smutki i troski :decayed:

Opublikowano

haha widze góral odrazu ciężkie działa wytacza :) na smutki ;)

Opublikowano

Coś tam zaraz otworzyć bedzie trzeba, innej opcji nie ma.

Opublikowano
Coś tam zaraz otworzyć bedzie trzeba, innej opcji nie ma.

jeszcze o suchym pysku ... wstydź się... i goń wujka

Opublikowano
Coś tam zaraz otworzyć bedzie trzeba, innej opcji nie ma.

no to co wpadasz na ten ursynów ??

pójdziemy na pięćdziesiątki do dziekanatu

Opublikowano
Coś tam zaraz otworzyć bedzie trzeba, innej opcji nie ma.

no to co wpadasz na ten ursynów ??

pójdziemy na pięćdziesiątki do dziekanatu

<LOL>:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

hehe chodzi mi o 50 ml:decayed:

a nie o Panie w tym wieku :grin:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

Nie no już jestem po spożyciu, jeżeli masz moce to napieraj do mnie.

Opublikowano

Do norbiaka na audiencje to miesiąc wcześniej są zapisy:decayed:

Opublikowano
Nie no już jestem po spożyciu, jeżeli masz moce to napieraj do mnie.

:decayed:

moce to ja mam tylko pora już chyba nie stosowna

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.