Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiecie co moze trzeba te zdjecia przelozyc na wiosne chyba ze prognoza naszych meterologow sie sprawdzi i bedzie cieplo w przyszlym tygodniu to mozna cos zdzialac

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie raz dwa mi ogladac polsat i uczyc sie strzelac przyda sie we wtorek :twisted:

Opublikowano

dzisiaj w tym watku cisza wiec sie odezwalem - W-wka - co jest???????Zima was ostudziła??????

Opublikowano

No własnie ja nie wiem co sie dzieje rozumiem Zółwik tego to zobaczymy na wiosne ale reszta kto bedzie jutro na kulkach bo jak tam pojedziemy w 5 to bedzie smiech na sali

Opublikowano

eeeeeeeeeeeeno chłopy piśta cuś bo kurna nudy jak cholera..i statystyki "spocików warszawskich" spadają..E obudźta się i zacznijcie walić tu jakieś konkretne rzeczy bo wpadne w szau :mrgreen:

====>mnie tudej nie ma na kuleczkach :sad: :arrow: work :arrow: a po worku ustawiamy się z Poziem :arrow: na :arrow: zdjęcia nocne na mostach, i pod mostami, na ulicach.. :arrow: kto chętny niech daje info.. :arrow: i zabierać porządne aparaty a nie jakieś kliszowce jak u Lukasa :wink: zdjęcia mają być git :razz: :oops: :mrgreen:

Opublikowano

mam ładny statyw i 2 miejscówki

jedna pod trasą łazienkowską na przeciwko legii

druga pod trasą siekierkowską

trzeba tylko zobaczyć gdzie ładniej są mosty podświetlone

sugeruje pstrykać fotki dzisiaj bo jest w miare ciepło i nie pada

kto się pisze?

Opublikowano
kliszowce jak u Lukasa

No bo zaraz bedzie lisc na nowy rok bedzie nowy aparat :razz:

sugeruje pstrykać fotki dzisiaj bo jest w miare ciepło i nie pada

tylko kto dzisaij bedzie bo niebardzo to widze adamooo dal ciala i wogole :razz:

to panowie dzisiaj STRZELAMY :twisted:

Opublikowano

no ja wlasnie czekam na kuriera z kulkami wiec amunicja bedzie

Opublikowano

tylko ciekawe czy da sie wsypac bo tam sa jakies oddzielnie szatnie te sprawy ale damy rade moze

Opublikowano

damy rade...

Opublikowano

To panowie tak robimy o 18:45 pod torwarkiem i odrazu jedziem na miejsce no chyba ze ktos prosto tam to bardzo prosze :wink:

Opublikowano
kto się pisze?

dajcie znać gdzie sie spotykacie z adamooo to wpadnę popatrzyć i rozruszać się...moja furka brudna :oops:

siekierkowski blisko mam :razz:

Opublikowano

no to po spotkaniu byly kulki a pozniej foty ekstremalne na moscie siekierkowskim :twisted: jak dla mnie miodzio tylko wiało

Opublikowano

mam siniaki.....

Opublikowano

a mnie tam jak narazie nic nie boli nie dostalem chyba z bliska takze mniejsze szkody niz po ostatnim razie :wink:

Opublikowano

A ja mam zajebistego siniora na nodze bo mi fiut przywalil z 2 metrów :D No i na szyi ... oj bolało :D poziek dawaj jakas fotke tu :)

Opublikowano

Panowie fotki ekstra........ jutro :P :P :P :twisted:

Lukasz poproś Hugo o trochę miejsca :)

Opublikowano

No fotki musza byc ekstra przeciez to ja je robilem w pelnym stresie na moscie :lol: zaraz załatwie zakladeczke

Opublikowano

...muszą być ekstra....skromnośc bije od Ciebie lukas:)

Opublikowano

jakbys wiedzial ile serca w to wlozylem to bys inaczej mowil nawet nie wiesz jak wialo na tym moscie :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.