Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bry :wink:

A Ty skąd!!??

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

I czego?

Zwagujesz mi furę ?

Mam jakiś błąd na Fisie In2 czy coś :polew:

ja tez, ja tez. wywala mi jakiś błąd blow job i nie wiem co z nim zrobić

przeplywka

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kuwa w polsce taka bida ,że koniec świata o nas zapomniał... :)

Opublikowano

eh góry to powietrze ma coś w sobie :decayed::decayed:

Norbi jak Air...??

Opublikowano

Tomek :grin:

Siema :hi:

Opublikowano
eh góry to powietrze ma coś w sobie :decayed::decayed:

Norbi jak Air...??

Powiem Ci tak, że coś musi byc zjebane. Postał pól godz poza garażem i po odpaleniu świeci się ta piz*a na desce.

Opublikowano
eh góry to powietrze ma coś w sobie :decayed::decayed:

Norbi jak Air...??

Powiem Ci tak, że coś musi byc zjebane. Postał pól godz poza garażem i po odpaleniu świeci się ta piz*a na desce.

to dymaj, dymaj a nie parzysz się na piz*ę i lamentujesz :grin:

Opublikowano
eh góry to powietrze ma coś w sobie :decayed::decayed:

Norbi jak Air...??

Powiem Ci tak, że coś musi byc zjebane. Postał pól godz poza garażem i po odpaleniu świeci się ta piz*a na desce.

to dymaj, dymaj a nie parzysz się na piz*ę i lamentujesz :grin:

Nie umiem, pokażesz?:decayed:

Opublikowano

a może trzeba bezpiecznik zobaczyć czy nie pośniedział, a w ciepłym garażu nic się nie dzieje?

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

a tak w ogóle to :hi:

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

Tomek :grin:

Siema :hi:

wiesz jak jest :decayed:

Opublikowano
a może trzeba bezpiecznik zobaczyć czy nie pośniedział, a w ciepłym garażu nic się nie dzieje?

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

a tak w ogóle to :hi:

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

Tomek :grin:

Siema :hi:

wiesz jak jest :decayed:

No w garażu było ok.

Na czas świąt mogłem pożyczyć to cudo, może podjadę do Ciebię ?:decayed:

Opublikowano

Po roku w końcu udało mi się zalogować :grin:

:hi:

Opublikowano

Na czas świąt mogłem pożyczyć to cudo, może podjadę do Ciebię ?:decayed:

zapraszam pokój zawsze jakiś wolny jest tak więc rezerwuj więcej czasu :decayed::decayed::decayed::decayed: coś przepijemy:grin:

Opublikowano

Na czas świąt mogłem pożyczyć to cudo, może podjadę do Ciebię ?:decayed:

zapraszam pokój zawsze jakiś wolny jest tak więc rezerwuj więcej czasu :decayed::decayed::decayed::decayed: coś przepijemy:grin:

no żeś się spóźnił z zaproszeniem jakieś pól godzinki, bo już drugi browar kończę i idę łychy se nalać, ale jutro kto wie...
Opublikowano

Na czas świąt mogłem pożyczyć to cudo, może podjadę do Ciebię ?:decayed:

zapraszam pokój zawsze jakiś wolny jest tak więc rezerwuj więcej czasu :decayed::decayed::decayed::decayed: coś przepijemy:grin:

no żeś się spóźnił z zaproszeniem jakieś pól godzinki, bo już drugi browar kończę i idę łychy se nalać, ale jutro kto wie...

pójdziesz z nami na pasterkę kolędy pośpiewać :whistling:

Opublikowano

Na czas świąt mogłem pożyczyć to cudo, może podjadę do Ciebię ?:decayed:

zapraszam pokój zawsze jakiś wolny jest tak więc rezerwuj więcej czasu :decayed::decayed::decayed::decayed: coś przepijemy:grin:

no żeś się spóźnił z zaproszeniem jakieś pól godzinki, bo już drugi browar kończę i idę łychy se nalać, ale jutro kto wie...

pójdziesz z nami na pasterkę kolędy pośpiewać :whistling:

To szukuj wolny talerzyk, a na pasterkę ni chuuja mnie nie zaciagniesz :decayed:

Opublikowano

zawsze jeden wolny jest :wink: po pasterce na wioskę kolędować :drunk:

Opublikowano

I jak karp opierdoolony?

Opublikowano
I jak karp opierdoolony?

nie:decayed:

Opublikowano
I jak karp opierdoolony?

miałeś być i co ???

tłumacz się ???

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.