Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

adamoo powiem ci,ze to jest tez wina tego,ze slabo ruszam.musze pocwiczyc.z tym wysoka 6 to przesadziles :wink: mam w koncu tylko 172ps-cudow nie bedzie :cry: mysle,ze jak sie postaram to da rade wykrecic 7.5.co do FMIC to jest problem,ale to poziek ci powie.poziek wie jaka sytuacja u mnie z tymi przyciskami.mam tylko 2 przyciski.czarna tapicerka.powiedz mi,czy wymieniasz tez plastik wokol przyciskow :?:

[ Dodano: 14-11-2006, 23:10 ]

a jak panienki sie dziwia jak zapiszcze :wink:

oto kilka fotek z dzisiejszego spotu

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce9f87af75a8977e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee708e11e881df15.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b0f0ff45288cc8d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aaf42642a34ee321.html

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja chyba wymienie sobie z ramką..kosz jakieś 40 zł a przyciski 160..tzn komplet (4 przyciski+ blokada) myśle ze z ceny jeszcze zejdzie..ale to się dowiem na miejscu..a stare opchne..

Opublikowano

zle ruszyłem dlatego poziek mi tak uciekl ;) moj najlepszy czas dzisiaj to 7.1. Poziek 7.4, bienio chyba 7.5 tak ? Ale slisko bylo i naprawdę ciezko sie jeździło ośką ;/ Do tego nie laduje mi tyle ile trzeba

Opublikowano

a ja się nie ścigam od dzisiaj niewystrojonym autem :P

z nikim :P do czasu wystrojenia nic...

Opublikowano

..czyli Kunio the best :razz: tudej..

Opublikowano

adamoo ja potrzebuje tylko 2 przyciski bez blokady.z tylu jak poziek mam za***iste korbki :mrgreen:

[ Dodano: 14-11-2006, 23:28 ]

no kunio my to dzis ciezka robote mielismy z tym asfaltem-sporo tracilismy na przyspieszeniu

Opublikowano

oj chłopaki ćwiczcie jeszcze oj ćwiczcie..jak macie takie czasy to ja Was nosem wciągne na zimnym silniku..he i to na wsteku..

a Ty bienio masz od dzisiaj byc na każdym spocie..

jak już poznałeś Warsaw A4 team to już chyba wiesz że DWA RAZY JEDYNKI NIE ROSNĄ :mrgreen:

od dzisiaj na spotach obowiązuje strój wieczorowy..no Oniak jako że nie ma dla niego rozmiaru może przyjśc w piance :oops: :mrgreen:

Opublikowano
zimnym silniku..he i to na wsteku..

i pewnie jeszcze na gazie bedziesz lecial :lol:

Opublikowano

Adamoo objedzie sam siebie :)

Opublikowano

adamoo postaram sie byc na kazdym spocie :mrgreen: co do stroju wieczorowego to ustalmy,ze wlascicieli A4 powyzej 150ps to nie obowiazuje ok :?: :wink:

Opublikowano

w klubie nie ma dyskryminacji :):P

Opublikowano

ja nie znam takie pojecia jak stroj wieczorowy :mrgreen:

Opublikowano

Zobaczysz Adamoo w jedynym słuszynym kolorze RÓŻ to będziesz wiedział jak się ubierać :)

Opublikowano

Dokladnie ladna koszuleczka najlepiej polo w kolorze wiadomym :mrgreen:

Opublikowano

Amierikańka A4 1.8Tq odzywaj się na pw to prześle ci ładne programik.

Lukas gdzie szukać fotek jak rozebrać te boczki w naszych B6 żeby te przyciski wymienić?

Opublikowano

Poź w czwartek weź Vaga to zakodujemy mój kluczyk..bo innej opcji nie ma..bo nie mam zamka..

Opublikowano
Lukas gdzie szukać fotek jak rozebrać te boczki w naszych B6 żeby te przyciski wymienić?

a po co foty myslisz ze nie damy sobie z tym rady bedziemy zaczynac od adamooo bo tam i tak wszystko odstaje bedzie latwiej srubaka wsadzic :mrgreen:

PS. tak tak adamooo wiem szykuje mi sie lisc roku

Opublikowano

hehehehehehehe LUKAS to było bardzo dobre :):)

wręcz wzorowe nabijanie się z padaki Adasia:)

Opublikowano

:lol: Poz to mamy juz dwa liscie zarobione

a ono mial byc kolo 12 ale widocznie wisla go wciagla :lol:

Opublikowano

Panowie zaczynamy tam gdzie najłatwiej czyli u 2przyciskowców :) U mnie za dużo rezania jak na pierwszy rzut..

A oniak to ostatnio jakoś zbladł :) chyba za duzo białka dziewczyna z niego wysssssssssssssssssała :oops: :mrgreen: hehe..

A Ty Luk zapisz się już na prostowanie nosa bo jak Cie dorwe to ƒ¥€¾¾«° :evil: :twisted: :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.