Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

To co lecimy do MM bo pizga troche ?

Zagrajcie sobie w poka :Dhttp://fun.bowmans.com/poker/

Nie zdążyłem sobie Waszych furek dobrze obejrzeć ostatnio, ale jutro chyba odpadnę - w kołchozie zamieszanie jakby wszystkie kozy na raz się ocieliły, więc wszystko wskazuje, że przyaresztują w fabryce.

Klikam i klikam czekając aż sie rozbierze i ... nic. Tylko miącha kartami i mryga. Do d*py.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

adamooo napisał/a:

wpadłbyś na spota to się może udmulisz..

w jego przypadku to tylko wiosna pomoze nic wiecej go nie ruszy

he he dokładnie...z utęsknieniem czekam na wiosnę..jeżeli chodzi o spoty :razz: :mrgreen: wcześniej to zlocik zimowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a to MM to coz to za parking

Wjeżdzasz do Media na Ostrobramskiej na parking poziom -1.

Ostrożnie się rozglądasz. Jak zobaczysz kilku typków :grin: dreptających w miejscu, to pozostaje już tylko upewnić się, ze dreptają koło fajnych A4, podjechać i przywitać się. Póki się nie odezwiesz możesz zobaczyć w oczach znaki zapytania (niektórzy mają jeszcze lekką traumę po zamknięciu ich na rzeczonym parkingu :mrgreen: ). Jak się już przywitasz - będzie fajnie. No w każdym razie nie gryzą :twisted: (przynajmniej jak Cie widzą pierwszy raz :razz:) - tydzień temu miałem okazję poznać osobiście część ekipy - było OK, nawet bardzo OK. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Wit.s :oops: po takim przedstawieniu sprawy to mysle ze wiecej ludzi sie odwazy :grin: także panowie i panie tak jak napisane nie gryziemy na pierwszej randce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółw nie rob scen tylko masz dzisiaj byc bo az wstyd powiedziec ze klubowiczem jestes jakoś wszyscy daja rade dojechac :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółw nie rob scen tylko masz dzisiaj byc

nie mazagaj sie Łukaszku bo duza dziewczyna jesteś i nie wypada :oops: :mrgreen: :mrgreen:

hehhe no i byłem niespodziewanie....i powiem, ze byłem w lekkim szoku ponad 10 A4 było :shock: :shock:

ze stałych brakowało chyba tylko norbiego i kichola :roll:

jak kogoś ppominołęm to przepraszam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna Żółwiku za daleko mam na tą Ostrobramską. Już wyzwaniem był Torwar, ale Ostrobramska???!!! po to żeby te oblesne mordy zobaczyc :mrgreen: ?? Zapraszam na nastepnego spota do Tesco na Połczyńskiej, albo do Geanta, tam tez jest parking podziemny i gokarty!! I k... mam blisko!!!!!!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna Żółwiku za daleko mam na tą Ostrobramską. Już wyzwaniem był Torwar, ale Ostrobramska???!!! po to żeby te oblesne mordy zobaczyc ??

he he ja mam na szczęście bezpośrednio po drodze do domu :razz: torwar też :grin:

sam widziem dzisiaj oblechów po miesiącu przerwy albo i lepiej no i...dalej zakazane mordy to są :razz: :lol:

ono z lukaszkiem przypakowali na zimę, ze aż strach :roll: :wink:

żałuj niezłe bryki dzisiaj były :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem w szoki po dzisiejszym spocie to lista obeznosci :

stecik

spanky

nerwusek

ono

lukas23

kunio

sebmis

platiniumm

janek

adamooo

T-żółw

Poziek

bienio

Tomboy

Chemik

FAjna lista :grin:

A jakie foty beda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...