Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe i tak by go nikt nie poznal :lol: niech on tu tylko wpadnie to zrobi porzadek :mrgreen:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
niech on tu tylko wpadnie to zrobi porzadek

na razie nie wpadnie bo się z nim niedawno mijałem :razz:

jechał do A :oops:

Opublikowano

ma chlopak siły:)

Opublikowano

ale on nie pojechal nad W tylko do A a tam to mu nie trzeba sily :lol:

Opublikowano

aaaaaaaaaa...............zapomnialem - nie zaczaiłem.....

Opublikowano

no chyba ze chlopaki tam wiecie tiu tiu tiu :lol:

Opublikowano
tiu tiu tiu :lol:

..kurde, biedny Adamoo....chciałbym zobaczyc rozmowe (albo coś więcej) adamoo z tą postacią co mu sie wpie......a w auto :)

Opublikowano

ale muszę Wam powiedzieć że w złej kolejności ustwiliśmy auta, bo strzałka "Strefa niskich cen :arrow: " była nie w tym kierunku :twisted:

Opublikowano

też widziałem......:)

Opublikowano

hehe wszylo ze ono ma najtansza fure dobre sebmis :lol: Żółw masz najbardziej wartosciowe auta ja zaraz po tobie :cool:

Opublikowano

A no byłem u A :) Jak zwykle było milutko :) I fotki widze jak zwykle za***iste qwa hehe :P Fajna fotka Kunia z mokrą d*pą , na uj siadał na spryskiwacze hehe. Byłem dzisiaj u Mastersa w poniedziałek jade dłubać X3 .... sie będzie działo :P

Opublikowano
Jak zwykle było milutko

a fuj ty swintuchu :razz:

dzisiaj u Mastersa w poniedziałek jade dłubać X3 .... sie będzie działo

to jednak masters sie tego podejmie a co z gwarancja BMW wyrazilo zgode :?:

Opublikowano

Stary powiedział że ma w d*pie bmw :D Masters nie robił jeszcze tego silnika ale da rade :D

Opublikowano
Stary powiedział że ma w d*pie bmw

ale to duza firma nie wiem czy wejdzie :lol:

Masters nie robił jeszcze tego silnika ale da rade

zawsze jakies nowe wyzwanie no to czekam na efekty :roll:

Opublikowano
Stary powiedział że ma w d*pie bmw :D Masters nie robił jeszcze tego silnika ale da rade :D

kiedys musi byc ten pierwszy raz .... :twisted:

oby byl nie do zapomnienia ;-)

P.S kiedy odstawisz swoje padło w rece które lecza ... :?: :twisted:

Opublikowano

A qwa już sam nie wiem , znalazłem teraz oferte firmy z niemiec dają gwarancje na silnik i podzespoły za 300 euro na 3 lata po programie , fakt program tyś euro ale to dość ciekawa sprawa . pomysle jeszcze

Opublikowano
w poniedziałek jade dłubać X3 .... sie będzie działo

już za mała moc :?: :roll: dopiero kupione :neutral: podziwiam :wink:

fakt program tyś euro

oj tam, brzmi jak okazaja :razz:

Opublikowano

ale ono Masters to Masters i zawsze masz go pod nosem takze pomysl dobrze :wink:

Opublikowano

Skoro nowy silnik X3 robicie w Mastersie to 3.0 nie oddasz????? Nie rozumiem - myślisz że w Helmutowie lepiej zrobią??

Opublikowano

Myślałem o tej gwarancji a nie że lepiej czy gorzej , w poniedziałek zadzwonie do tej firmy i sie wypytam o wszystko. X3 bedzie jezdzilo jakis rok i do sprzedania swoim chce troszke wiecej polatać , zobaczymy. Znając zycie z tą gwarancja to pewnie jakaś ściema.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.