Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

A qwa już sam nie wiem , znalazłem teraz oferte firmy z niemiec dają gwarancje na silnik i podzespoły za 300 euro na 3 lata po programie , fakt program tyś euro ale to dość ciekawa sprawa . pomysle jeszcze

:shock: ceny rzeczywiscie promocyjne .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jako ze naszemu stałemu klubowiczowi urodziło sie dziecko to trzeba podlać zeby zdrowe rosło i czkawki nie mialo :grin:

no i jeszcze jedna impreza w czwartek jest ANDRZEJA i dostałem polecenie zaproszenia wszystkich na małe co nieco u naszego Najlepsiejszego kolegi z A4 WARSAW TEAM oj bedzie sie działo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedzcie gdzie i kiedy a jeśli będzie to możliwe to wpadne i postawię z chęcią wszystkim kolejkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejke ? :razz: my się nie bawimy w kolejki..każdy z Warsaw A4 team pije całą butle jedym gżdylem :wink: a tak w ogóle to GRATKI za bejbe..

Chłopaki mam pytanie..będe naprawiał auto w jakimś salonie..gdzie byście polecali ?

Szewczyk, Wajde? Auto Viva ?, czy gdzieś idziej..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jarku pierwsze to raz dwa do dzialu newbie sie przywitac a pozniej damy wszelkie info na temat spotkania w Warszawie bo chyba o takie ci chodzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli z tego co podales to szewczyk :wink:

no właśnie mam tam znajomka..powiedział ze się bardzo długo na fure czeka..powiedział że mi pomoże ale to i tak 10 dni..i nie dają auta zastępczego :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja robilem sluzbowe to fakt tak bylo bo tam jakies chore kolejki ale w tydzien sie wyrobili :wink: takze nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomboyu znalazłem dla Cię furkie. A4 1.8T 198KM (Diagtronik) 2002 końcówka roku. Zainteresowany? :mrgreen: Latałem nią dzisiaj, rewelacji z kopytem nie ma, ale poprawne odejscie już jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi ty jeszcze zyjesz :?: twoje scierwo jeszcze jezdzi czy juz na zyletki poszlo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego najlepszego z okazji przyjścia na świat nowego członka rodziny, no i najmłodszego forumowicza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo mam kolege lakiernika ktory jest fanem Audi i klepie takie furki, zreszta swoja A4 B6 tez robil, bo byla lekko puknieta(robota 1 klasa). Jak bedziesz zainteresowany to daj cyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi ty jeszcze zyjesz :?: twoje scierwo jeszcze jezdzi czy juz na zyletki poszlo :?:
Jezdzi szefie i to calkiem niezle, bo czas dla diesli (mało celsjuszków)jest teraz za***isty. Ostatnio na 2 biegu mi zakrecil kolami(aftomat przypominam :mrgreen: ).... ale mokro bylo buhaha!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz zapraszam na spota pokazac to cudo na zywo w kazdy wtorek o 19 na parkingu Media marktu na ostrobramskiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo mam kolege lakiernika ktory jest fanem Audi i klepie takie furki, zreszta swoja A4 B6 tez robil, bo byla lekko puknieta(robota 1 klasa). Jak bedziesz zainteresowany to daj cyne.

spoko maroko..ale będe to robił bezgotówkowo więc pewno wybiore szewczyka..oni mi dadzą gwarancje..i myśle że wymienią drzwi na nowe :oops: :mrgreen: tak by było najlepiej..wiesz co innego robić gdzieś u jakiegoś lakiernika na ulicy a co innego oddać do salonu..w razie jakiejkolwiek fuszerki ide do audi i muszą poprawić :oops: ale thx za info..może pomaluje progi u Twojego frienda..

A tak w ogóle to musze sobie od Ciebie mape przegrać :oops: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos udalo mi sie tam stworzyc ale nie wiem czy dobrze za pewne z czasem sie naucze :)

bynajmniej mam taka nadzieje :)Obrazek

Stary ile to ścierwo ma koni???? pińcet?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ile to ścierwo ma koni???? pińcet?????

Pincet to miało bez progów i spojlerów...teeraz to ma z tysiaka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...