Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chlopaki mam pomysl.mozemy podjechc do kolesi ktorzy montowali mi navi-oni sa profesjonalistami.rozlozyli mi cala deske w 10min.mozna do nich podjechac i sie zapytac albo poprosic zeby zrobili takie cos w jednym aucie.co wy na to :?:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A Ty Luk zapisz się już na prostowanie nosa bo jak Cie dorwe to ƒ¥€¾¾«°

a wiesz adamooo ze jak do tej pory to mi sie dobrze oddychalo przez prosty nos ale widocznie to sie zmieni :mrgreen:

A oniak to ostatnio jakoś zbladł

on to slabo wygalada jeszcze troche to wcale nie bedzie go widac w tym B7

Opublikowano

BIenio ja rozbierałem tapicere z milion razy więc spoko damy rade (w b5)..no ale jeśli się boisz można podjechać niech robią :) w b6 może się troche różnić :P

Opublikowano

no wlasnie w b6 moze byc to bardziej skomplikowane

Opublikowano

chlopaki znalzlem kolesia na allegro(z jakiegos kaniowa)ktory rozlowyl nasza b6 i ma takie przyciski (2)od strony kierowcy z tym plastikiem wokol za 100zl.jest w moim kolorze czarnym.stan widze ze dobry.niezla okazja,ale poczekam ile wam krzykna w czwartek

[ Dodano: 15-11-2006, 00:43 ]

Bienio masz może nową mape na dx ?

wlasnie nie mam i bardzo mnie to denerwuje :evil:

Opublikowano

ja biore nowe :cool: salonowe :cool: :twisted: :mrgreen:

Opublikowano
wlasnie nie mam i bardzo mnie to denerwuje

w takim razie musimy molestować Norbiego..on ma nówke funke..06/07

[ Dodano: 15-11-2006, 00:52 ]

ja biore nowe :cool: salonowe :cool: :twisted: :mrgreen:

ja też..taniej mnie to wyjdzie i w dodatku będzie nowe :oops: :mrgreen:

Ja i Poź stawiamy na nowe częsci..jak nie to nie warto się bawić..

Opublikowano

gdzie ja kupil :?:

Opublikowano
gdzie ja kupil :?:

nie wiem..chyba na stadionie..On tylko tam chadza na zakupy.. :mrgreen:

Opublikowano

to ladnie :mrgreen: tez sie przejde w takim razie :wink:

Opublikowano
zolw jeszcze kilka razy sie nie pojawisz i oficjalnie cie z WARSAW TEAM WYKLUCZYMY

:mrgreen: na razie to nie mam takiego opisu jak A4 WARSAW TEAM u siebie :mrgreen:

widzę, że ładnie sie bawicie..prawie wszyscy bo niektórzy nie dojeżdzają...tomboy, Norbi, Kichol, adamooo

a w MM byłem ok 18 zmianiałem na podziemnym żarówkę :grin:

tak ni z gruszki ni z pietruszki...dzisiaj z hhackiem i znajomymi zamaist spota lansowaliśmy się w Championie :razz: :cool:

Opublikowano
tak ni z gruszki ni z pietruszki...dzisiaj z hhackiem i znajomymi zamaist spota lansowaliśmy się w Championie

hamuj bajere jak chcesz mieć spokojne życie..jeszcze raz dojdzie do mnie info że Żółw nie przyjechał na spota to kręcenie wora będzie..oj będzie..next tajm masz być..a w czwartek rusz śmierdzącą pupke na zdjęcia nocne..

Bienio Ty też się szykuj..po wale albo przed na foty z dzikami :)

a teraz żegnam Panów spylam do domu bo już skończyłem robote..ciaos bananos :mrgreen:

Opublikowano

gdzie planujecie foty :?: czekam na konkrety :mrgreen:

Opublikowano

znowu foty jeszcze jednych nie wrzucilem :mrgreen:

Opublikowano

Panowie, jeden spot ominiety a taaka strata... lukas23 \cycu pieroński przecież moglem być na 21 :)

Opublikowano

Bienio ,Norbi ma mape DX a my musimy mieć DVD :) Nie słuchaj adamoo bo on tylko kotlety umie robić , zresztą nie dobre :D

Ja dopiero przyleciałem .... oj sie działo :D

Panowie co to za czasy , 7 to z lukasem robiliśmy pod górke :D hihi

Opublikowano
cycu pieroński przecież moglem być na 21

a o 21:30 polecialem na domek :razz:

Panowie co to za czasy , 7 to z lukasem robiliśmy pod górke hihi

i to z odlaczonym tylem i w bagazniku z Tomboyem i Murzynem :lol:

Opublikowano
Bienio ,Norbi ma mape DX a my musimy mieć DVD :) Nie słuchaj adamoo bo on tylko kotlety umie robić , zresztą nie dobre :D

Ja dopiero przyleciałem .... oj sie działo :D

Panowie co to za czasy , 7 to z lukasem robiliśmy pod górke :D hihi

ciekawe kiedy w koncu ta mape zrobia..miec navi a nie moc z niej korzystac :!: masakra :evil:

ono ty masz ''troszeczke''mocniejsza fure,wiec i pod gorke 45st bys np.mnie wyprzedzil :mrgreen:

Opublikowano

co ty Bienio piszesz?? Oniaka to najwiękasz padaka z forum... nawet serii nie trzyma:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.