Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:mrgreen: mi tam ta padaka bardzo sie podoba :twisted: ono moze chcesz sie zamienic na furki :?: :wink: pozio jak on mi pokazal jak tam panienki mozna obracac to od razu pomyslalem,ze zrobilem blad,ze wzialem sedana :razz:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bienio ty się zastanów co ty piszesz :wink:

i podaj mi rozmiar IC od twojego kumpla bo musze w eltecu podać, żeby okreslił cene dla Ciebie i Adamoo.

Opublikowano
Bienio ty się zastanów co ty piszesz :wink:

sprawdzi Cie Twoja i po tobie:)

Opublikowano

Jak sie zamienisz stary na auta to póxniej będzie, że o widziałem to auto tu a to tam a to siam :) Tu 100 tam 200 siam 150 :P:lol:

Niech nam Wisła płynie :)

Opublikowano
Oniaka to najwiękasz padaka z forum... nawet serii nie trzyma:p

ale to ze jak ze jakby mial 2,0 to by musial juz pchac no patrz jak to audi schodzi z poziomu :lol:

pomyslalem,ze zrobilem blad,ze wzialem sedana

jakby to bylo B7 w sedanie to fakt zrobilbys blad :razz:

Opublikowano
Oniaka to najwiękasz padaka z forum... nawet serii nie trzyma:p

ale to ze jak ze jakby mial 2,0 to by musial juz pchac no patrz jak to audi schodzi z poziomu :lol:

pomyslalem,ze zrobilem blad,ze wzialem sedana

jakby to bylo B7 w sedanie to fakt zrobilbys blad :razz:

no lukas gadalismy o tym wczoraj,ze ten projektant sedana b7 to musial byc jakis ostro nawalony podczas szkicowania tylu :mrgreen:

Opublikowano

nasze dupeczki sa najladniejsze :)

Opublikowano

poziek ty to lepiej uwazaj na ta swoja dupeczke,bo jak ktos za toba jedzie i co gorsza ma xenony to moze bardzo latwo oslepnac od twojego wydechu :mrgreen: a wtedy dupcia moze ucierpiec,jak gosc sie nie wyrobi :wink:

Opublikowano

tak sie wszyscy zachwycają tym świeceniem, że dzisiaj je wypucuje:)

Opublikowano

zebys na czwartkek mial czysciutka :wink:

Opublikowano

ale Poz jak zawias zglebujesz to juz nie bedzie widac tak ladnie swiecacego sie wydechu takze moze tylko przod do dolu :mrgreen:

Opublikowano

kiedy wrzucisz foty na forum :?:

Opublikowano

bieniu dzisiaj beda tylko w pracy nie mam kabla do telu no chyba ze mnie CARBON tak wciagnie i nie dam rady :mrgreen:

Opublikowano

i jak giercowanie?????

Opublikowano

Ja wam dam padaka , nie wq mnie bo pojade na program :D 7 s to na oleju słonecznikowym zrobie :D hihi

A ćwiare robiliście ?

Opublikowano
nie wq mnie bo pojade na program

i o to wlasnie chodzi zebys sie wkoncu przelamal :mrgreen:

Opublikowano
Ja wam dam padaka , nie wq mnie bo pojade na program :D 7 s to na oleju słonecznikowym zrobie :D hihi

A ćwiare robiliście ?

Oniak od początku każdy z nas chciał Ci to powiedzieć że masz lipną fure..kurna tramwajem byśmy Cie machli..musisz się przełamać i zrobić program bo źle to wygląda jak silniki 1.2pandy Cie robią jak chcą..

eh..zastanów się..wszyszcy będą z Ciebie dumni..rodzina, koledzy..wszyszcy mają program więc i Ty MUSISZ GO MIEć..zobaczysz Twoje życie się zmieni po programie..

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...RÓB TEN PGOGRAM ! ! ! !

Opublikowano

tak się przyglądam tym Waszym wypocinom i stwierdzam ze straszne głupoty pier.... ;)

Opublikowano

Kuniak hehe to ta praca nas niszczy..a Ty nie pracujesz to nie kminisz :)

Co z furą ? Będzie redi na jutro wieczór na sesje ?

Opublikowano
Co z furą ? Będzie redi na jutro wieczór na sesje ?

a potrzebujecie fotografa czy macie wynajetego :mrgreen: i gdzie odbedzie sie sesja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.