Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Adamoo mam kolege lakiernika ktory jest fanem Audi i klepie takie furki, zreszta swoja A4 B6 tez robil, bo byla lekko puknieta(robota 1 klasa). Jak bedziesz zainteresowany to daj cyne.

spoko maroko..ale będe to robił bezgotówkowo więc pewno wybiore szewczyka..oni mi dadzą gwarancje..i myśle że wymienią drzwi na nowe :oops: :mrgreen: tak by było najlepiej..wiesz co innego robić gdzieś u jakiegoś lakiernika na ulicy a co innego oddać do salonu..w razie jakiejkolwiek fuszerki ide do audi i muszą poprawić :oops: ale thx za info..może pomaluje progi u Twojego frienda..

A tak w ogóle to musze sobie od Ciebie mape przegrać :oops: :mrgreen:

Nos problemos amigos :lol:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tomboyu znalazłem dla Cię furkie. A4 1.8T 198KM (Diagtronik) 2002 końcówka roku. Zainteresowany? :mrgreen: Latałem nią dzisiaj, rewelacji z kopytem nie ma, ale poprawne odejscie już jest :mrgreen:

w Quattro????????

Opublikowano

ośka :mrgreen:

Opublikowano
w razie jakiejkolwiek fuszerki ide do audi i muszą poprawić

ale szewczyk to szewczyk a z tego co wiem to lakiernia juz nie podlega pod szewczyka to jest oddzielna firma dlatego nie ma zastepczego :roll:

Opublikowano

Adamoo to na załączonym obrazku to tera Twoja wymiataczka, jeżeli tak to masz chyba najpiekniejszą zabawkie w piaskownicy!! Łeb urywa.

[ Dodano: 26-11-2006, 21:20 ]

Tomboyu znalazłem dla Cię furkie. A4 1.8T 198KM (Diagtronik) 2002 końcówka roku. Zainteresowany? :mrgreen: Latałem nią dzisiaj, rewelacji z kopytem nie ma, ale poprawne odejscie już jest :mrgreen:

w Quattro????????

Ośka Tomboyku, ale na 18-tkach i kapeć 225, ale laka pali jeszcze na 2-ce.
Opublikowano

bo ja wiem nudzilo mi sie w wakacje i tak sobie rzezbilem teraz ma ze 130 ale mysle jak zamontowac tam sprezarke :)

Opublikowano
Łeb urywa.

no co ty ostatnio na kresce bylem pol dlugosci przed ta jego padaka :lol: pozniej dopiero to zaczelo jechac :oops:

Opublikowano
Adamoo to na załączonym obrazku to tera Twoja wymiataczka, jeżeli tak to masz chyba najpiekniejszą zabawkie w piaskownicy!! Łeb urywa.

no moja :oops: :mrgreen:

[ Dodano: 26-11-2006, 21:22 ]

Łeb urywa.

no co ty ostatnio na kresce bylem pol dlugosci przed ta jego padaka :lol: pozniej dopiero to zaczelo jechac :oops:

hehe bo ja na pierwszych dwóch biegach jade na półsprzęgle :razz:

Opublikowano
bo ja wiem nudzilo mi sie w wakacje i tak sobie rzezbilem teraz ma ze 130 ale mysle jak zamontowac tam sprezarke :)
No i taki rodzaj tuningu to popieram obiema ręcyma, tak trzymać i zrzucić tą nadwage :lol:

[ Dodano: 26-11-2006, 21:25 ]

Adamoo to na załączonym obrazku to tera Twoja wymiataczka, jeżeli tak to masz chyba najpiekniejszą zabawkie w piaskownicy!! Łeb urywa.

no moja :oops: :mrgreen:

[ Dodano: 26-11-2006, 21:22 ]

Łeb urywa.

no co ty ostatnio na kresce bylem pol dlugosci przed ta jego padaka :lol: pozniej dopiero to zaczelo jechac :oops:

hehe bo ja na pierwszych dwóch biegach jade na półsprzęgle :razz:

To jest 1.8T? Ile koniuszych?
Opublikowano

1,9TDI kuni cos kolo 170 zwykla padaka :mrgreen:

Opublikowano

ja chce Norbi Quattro i znajde 1,9 TDI :)

Opublikowano
ja chce Norbi Quattro i znajde 1,9 TDI :)
Rosumiem :mrgreen:
Opublikowano

witam .. czy spoty są zawsze we wtorki o 19 w mm... i do której godz trwają ??pozdrawiam

Opublikowano

tak zawsze we wtorki od 19 do 22 tak srednio ale zapraszam jeszcze raz pietro nizej :wink:

Opublikowano

Tomboy a ja chce blondyne i czarną w jednym a c*p** rudą żeby miała :)

załatwisz mi?? :P :twisted: :twisted: :mrgreen:

Opublikowano

kto bedzie we wtorek ... :?:

nie chce zapeszac ale znowu sie chyba pojawie .... :twisted:

Opublikowano

Kto zna szczegóły w sprawie ANDRZEJA ? i krówek??

Opublikowano
kto bedzie we wtorek ...

nie chce zapeszac ale znowu sie chyba pojawie ....

spanky tak jak zawsze czyli WSZYSCY beda :mrgreen:

Kto zna szczegóły w sprawie ANDRZEJA ?

ja znam ale tu nie ma co znac tylko trzeba przyjechac jak zapraszał :lol:

Opublikowano
ja chce Norbi Quattro

to jakaś nowa wersja A4 :roll: były Imprezy GT Nardi ale oA4 Norbi to nie słyszałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

c*p** rudą żeby miała

:lol:

sebmiś gratulacje :wink:

Opublikowano

Andrzej nie bedzie pil jeszcze w tym tygodniu i nie potrzebuje imienin zeby wypic flashke....

Od nastepnego tygodnia (poniedziałku) konczy mi sie dieta i zaczynam normalne zycie!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.