Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak wogole to moze bysmy pojechali na spota za 2 tygodnie do lublina - co wy na to??????

zrzuta na paliwo i fruu to tylko 150 km

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jak tak to prosze bardzo ale czasami taxy nie ma np. mazury na tym zadupiu :razz:

Opublikowano
a tak wogole to moze bysmy pojechali na spota za 2 tygodnie do lublina - co wy na to??????

zrzuta na paliwo i fruu to tylko 150 km

czyżby nasz kochany Tomboy ma jakiś interes w lublinie :mrgreen: ?

Opublikowano

Pewnie z Prezesem chce flaszke wypic kolega margotDBM (jakos tak sie pisze ) czesto tam jedzi to moze cie Tomboy zabierze :mrgreen:

Opublikowano
Pewnie z Prezesem chce flaszke wypic kolega margotDBM (jakos tak sie pisze ) czesto tam jedzi to moze cie Tomboy zabierze :mrgreen:

a prezesem chce sie zobaczyc - podobno fajne mają spoty - grill, browary...

Opublikowano
podobno fajne mają spoty - grill, browary...

no co ty powiesz a my mamy paintballa gokarty, jak dobra pogoda to imo wyrezamy vagiem sie pobawimy a i na bilardzie tez bylismy :razz:

Opublikowano

nie no ja nie narzekam ale fajnie by bylo poznac osobiscie ludzikow...

Opublikowano

ja tam juz mialem przyejmnosc uscisniecia reki Prezesa :cool: :mrgreen:

tomboy martwmy sie pierwsze naszym spotem jutrzejszym bo jak nie bedzie nas 14 to d*pa zbita

Opublikowano

osobiście będę kasował wszystkie Twoje posty Norbi!!:)

a tak ku przestrodze zaczne już teraz :) potraktuj to jako klapsik!!

A4 1.8T Q !!

i nie pytajcie się dlaczego usunałem post Norbiego:)

uważam, że uchroniłem go przed zjebą od każdego z nas :)

Opublikowano

uuuuuuuuuu Norbiszonie - cos ty nabazgrał????????????????

Opublikowano

uwierz mi Tomboyu nie chcesz wiedzieć... :evil:

dobra, żeby nie było :) nie będziecie się pastwić nad Norbim tylko nade mną:)

Norbi chce kupić seata leona... :oops:

Opublikowano
Norbi chce kupić seata leona...

a to ci niespodzianka :roll:

to dopiero będzie narzekał jak słabo jeżdzi :wink:

330 to nie jest ale....

Norbi wpadnij jutro to coś poopowiadasz brachu :wink:

Opublikowano

Dobra wpadne.. .chiba, a pisałem, czy będziecie mnie kochać jeszcze kiedy zanabędę Leona 1.8VT? :mrgreen:

Opublikowano

Norbi daj na luz to tandeta :P

Opublikowano

no ja wiem czy taka cupra r 225ps to tandeta??? Sam się pewnego czasu rozglądałem za takim autkiem, oczywiście nie zamiast audi ale jako drugie autko w domku to mysle że nic wiecej nie trzeba :mrgreen:

Opublikowano
Dobra wpadne.. .chiba, a pisałem, czy będziecie mnie kochać jeszcze kiedy zanabędę Leona 1.8VT?

Norbi ty wiesz ze ja tez o tym myslalem tylko jakos sie przywiazalem do A4 :mrgreen:

to jutro pogadamy :wink:

Opublikowano

Nie no musze Wasze m0ordy ucalowac :lol:

[ Dodano: 27-11-2006, 22:35 ]

Norbi daj na luz to tandeta :P
Fakt jest troche tandetny, ale tani i za***rdala, znaczy sie szybko jezdzi :razz:
Opublikowano

kolejna furka bedzie na spociku

:)

Opublikowano

eh chyba damy rade strzelic ladna cyferke zabierac aparaty bedzie co fotografować

Opublikowano

Dobra dobranocka, bo juz nosem po klawiaturze ciągam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.