Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dobra dobranocka, bo juz nosem po klawiaturze ciągam.

ok Norbi idz sie wyspac bo jutro od 19 zaczynamy balety :twisted:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bedzie sie działo......oj bedzie!

Opublikowano

Noooooo będzie się działo, bo mi na spocie dwa tygodnie temu ktoś wykrakał i ... dziś na parkingu strzeżonym zapier**olili wycieraczki. A na dodatek jak zajechałem na stację benzynową, żeby kupić jakieś padaki jako tymczasowe to po zapłaceniu i rozbebeszeniu okazało się, że uchwyty nie pasują do ramion.

No i żesz ku**a dalej pojechałem bez wycieraczek.

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Jutro już żadnych proroctw nie chcę słyszeć.

A tak przy okazji jeszcze raz - jest ktoś w stanie pomóc w wydłubaniu oryginalnego radyjka? Kluczyków u mnie niet.

Opublikowano
bedzie sie działo......oj bedzie!

no będzie się działo będzie..ustawie Was wszystkich i będziecie chodzić jak w zegarkach..jutro Tomboy stawia krowy,pijemy na parkingu a potem śmigamy na wał się ścigać..

Norbi napisał/a:

Dobra wpadne.. .chiba, a pisałem, czy będziecie mnie kochać jeszcze kiedy zanabędę Leona 1.8VT?

Norbi ty wiesz ze ja tez o tym myslalem tylko jakos sie przywiazalem do A4

to jutro pogadamy

Mi też się kiedyś podobała Cuperka..ale dupe ma jakąś taką :???: no ale 225 spokojnie powinno wystarczyć na lans po mieście..

[ Dodano: 28-11-2006, 00:01 ]

Noooooo będzie się działo, bo mi na spocie dwa tygodnie temu ktoś wykrakał i ... dziś na parkingu strzeżonym zapier**olili wycieraczki. A na dodatek jak zajechałem na stację benzynową, żeby kupić jakieś padaki jako tymczasowe to po zapłaceniu i rozbebeszeniu okazało się, że uchwyty nie pasują do ramion.

No i żesz ku**a dalej pojechałem bez wycieraczek.

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Jutro już żadnych proroctw nie chcę słyszeć.

A tak przy okazji jeszcze raz - jest ktoś w stanie pomóc w wydłubaniu oryginalnego radyjka? Kluczyków u mnie niet.

Przyjedź damy rade :) ja mam kluczyki od audi może będą pasowały..

Opublikowano
Noooooo będzie się działo, bo mi na spocie dwa tygodnie temu ktoś wykrakał i

ale wit.s te wycieraczki kazdemu kradna :razz: takze nie czuj sie jakims wybrancem ok juz nie bede nic krakal a niby nie wrozka jestem a patrz no sie :mrgreen:

Opublikowano

Ty Lukas hamuj bajere..mi się wydaje że Lukas podjedzie jutro z nowymi wycieraczkami i będzie palił głupa.. :oops:

Opublikowano
:oops: no to sie wydało jutro stare załoze :razz:
Opublikowano
:oops: no to sie wydało jutro stare załoze :razz:

No to już wiem komu podpieprzę uchwyty do mocowania tego badziewia, które kupiłem :twisted: :mrgreen:

Wyróżniony czy nie - na pewno wkur*wiony. Nie dość, że parking niby strzeżony - bulę jak za zboże, a barany d*py z ciepłej kanciapy nie wystawią, to jeszcze wiecie co emerytochoniarz powiedział jak zobaczył co się stało? "O kur*a, Jakiś złamas wlazł i zabrał".

No nawet emotika na coś takiego nie ma

Opublikowano

a gdzie parkujesz, żebyśmy wiedzieli gdzie nie zostawiać auta??

Opublikowano

chłopaki raz na chata :)

Opublikowano

Ciesz sie ze ci fotela kierowcy nie za***ali bo mojemu kumplowi tak zrobili heheh :P Jutro polatamy po parkingu MM moze sie znajdą jakies lepsze hihi

Opublikowano

ok dobranoc bo juz nic nie rozumiem o czym piszecie :roll:

acha Norbi Lełon 1.8T daj radę nie mówię juz o Kupra...tez chciałem kiedyś takiego :cool:

Opublikowano

Łoniak gdzie to było nad W??:P

Opublikowano

u mnie ostatnio na parkingu strzezonym gosciu lazil z latarka myslalem ze moze zwariował i tak sie wczul w role i sprawdza a on szukał sobie kołpaków do skrojenia przejrzał pół parkingu i z opla sobie upatrzył

Opublikowano

a gdzie mógł być Oniak ? NA LODACH......... :)

Opublikowano
NA LODACH.........

waniliowych z bita smietana :lol:

Opublikowano

To było u mnie na dzikim zachodzie . A co do leona to wszystko cacy moze i zapina ale jakość plastików i wykończenia jest okropna , 100 razy wole B5 1.8 T Q :)

Nie pierd....cie mi tu o lodach nad W . Nie ladnie panowie

Opublikowano

tera nic nie pisze bo masuje pipaka :)

Opublikowano

Co ona ci tam zrobiła ? hehe Jak masz jakieś problemy to wal śmiało , od czego ma sie kolegów stary, nie zamykaj sie w sobie hehehhe

Opublikowano

tjuna :oops:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.